Stama Agency  

  RSS

 bengie
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 5
06/03/2012 13:39  

Máte niekto skúsenosti so STAMA AGENCY? dakujem 🙂


ReagovaťCitovať
 angeliaafroditha
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 5
04/06/2012 15:39  

ahoj som petra a pred 2rokmi om bola cez nich na mesiac na jablkach bolo super dobre sa tarali a boli ma aj pozriet ci nemam nejaky problem a tak.


ReagovaťCitovať
 Gerdtruda
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 2
07/09/2012 12:06  

zdravím, kontaktovala jsem stama agency, že bych měla zájem o zprostředkování práce, mám zkušenosti i jazyky, takže by to neměl být takový probém to zařídit sem myslela. no Kvasnica mi napísal, že nabízí práci ve městech Merano a Bolzano. Napsala sem tedy, že bych měla zájem a že bych upřednostňovala Merano,prtž je blíže horách. Odpověď, že žádný probém…. OK po měsíci mu tedy píši jak to vypadá? a on že něco má a že mu mám zavolat. No dobře, tak volám a ptám se jestli je to teda v tom meranu, že prej ne, že 50 km daleko,tak se ptám jestli přímo tam něco není teda,když mi to předtím nabízel a on začal být silně nepřijemný, proč jako tam chci? jestli chci jako pracovat nebo co tam chci jet dělat a hrozná scéna a jestli jako chci práci v Meranu,tak si jí mám najít sama!

Takže asi tak a pokud už v při prvním telefonátu člověk, který chce ode mě peníze, se mnou mluví takovýmto způsobem, tak pochybuju, že můžu zprostředkovávat tak bezvadný servis, jak se tady na foru prezentuje a doufám, že všem je jasný, že ty komentáře o brigádě o jabkách si očividně píše sám….

No ale pokud si osoba, který je jedno kam jede a co tam bude dělat a jak dlouho, prostě bez otázek, tak možná to můžu bejt i dobrý, nevím. Pro mě je třeba důležitý kde jsem a co tam dělám a ne jenom hamtat peníze. Ale to už je na zvážení.


ReagovaťCitovať
 Rerereop
Zaregistroval sa v roku 2016
Príspevky: 8
11/03/2016 20:08  

Vďaka. Veľmi informatívny.


ReagovaťCitovať
 susie
Zaregistroval sa v roku 2016
Príspevky: 1
02/06/2016 18:09  

dobrý deň!
aj ja by som sa rada podelila o moju skúsenosť:
poslala som mail na ponuku na profesia.sk, na druhý deň mi volal chlapík, že by mal pre mňa dve ponuky, jedna bola čašníčka a druhá ráno chyžná a večer pomocná čašníčka-len roznášanie jedál, obe v tirolsku. povedala som, že tá druhá mi vyhovuje viac, pretože si na čašníčku ešte netrúfam, kedže idem prvýkrát do tirolska, povedal, že posiela môj životopis do hotela. na ďalší deň mi volal majiteľ hotela, dohodli sme sa, kedy mám prísť. počas cesty mi volal zase chlapík a povedal, že on mi prácu sprostredkoval, ale že ho majiteľ poprosil, aby prišiel na sezónu ako pomocný kuchár a že budeme robiť spolu, neskôr vysvetlím, prečo som tu napísala aj toto… 😀 došla som na hotel, všetko bolo ok, kým nebol večer a nevyšlo najavo, že mám aj objednávať, s čím som samozrejme nerátala, tak som len roznášala jedlá, čo sa šéfovi nepáčilo a na ďalší deň som bola už len v myčke a pár dní na to som sa dozvedela, že ma šéf nechce, ale že môžem zostať tak 3 dni, kým si nájdem niečo iné… medzi tým som mala konfrontáciu s pomocným kuchárom-pánom kvasnicom z ”agentúry” stama agency a vyhováral sa, že to šéf mu povedal, že hľadajú len pomocnú čašníčku, že on chybu neurobil a že on mi chcel nájsť inú robotu a chodiť so mnou po pohovoroch (čo som samozrejme odmietla, ved keď už som tu, tak si po pohovoroch môžem behať sama a mám to dokonca zadarmo…), na čo som len odpovedala, že chybu som urobila ja, keď som oslovila jeho ”agentúru”… potom som ho stretla ešte raz, keď som si šla odniesť veci do auta, prešla som bez slova okolo neho, v tom povedal: ”Ty sa tak jeblo správaš” (s ignoráciou začal on), na to som mu povedala: ”no lebo Ty si sa vydaril” a jeho odpoveď: ”Ty p…, ako som Ti ublížil” no ale ako sa vraví, každému sa raz všetko vráti, 3 dni na to vyhodili aj jeho, pretože bol neschopný 😀
ja som si medzi tým našla prácu cez taliansku agentúru, ktorá odo mňa samozrejme nezobrala ani cent a zopár nových kamošov zo slovenska, ktorý ho už tiež poznajú a nepočula som na neho jedno pekné slovo…
názor si musíte spraviť sami, alebo skúste ako ja, aj ked som videla ten komentár od Gerdtruda, napriek tomu som mu verila a zistila, že len odrbáva ľudí… smutné… v telefóne výrečný, no potom mi došlo, že je to len bájkar-veľké slová, žiadne skutočné činy, len rýchlo niekoho nahovoriť, je jedno, že človek očakáva niečo iné, ako dostane, hlavne, že od Vás môže zhrabnúť peniaze. čomu mimochodom nerozumiem, pretože na slovensku je zakázané brať peniaze za sprostredkovanie práce, pretože im za Vás platí zahraničný zamestnávateľ a to Váš jeden mesačný plat…
to bolo tak v skratke 😀 ak chcete ísť do tirolska, mám kontakt na dve overené miestne agentúry.


ReagovaťCitovať
 Bodnar6
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 26
29/05/2017 7:56  

Najlepsie asi je ked si clovek hlada pracu sam v mieste kam sa vyberie.


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Pracovné agentúry

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.