Slovenské agentúry.  

Stránka 1 / 4 Nasledujúca
  RSS

 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
04/09/2009 8:39  

Nedalo mi, tak sa vyjadrím: všetky slovenské agentúry, ktoré vyberajú poplatok za prácu sú podvodníci, a na tomto výberovom základe slušne bohatnú. Ty, čo si bez haliera, sa ešte zadĺž, aby si vyplatil agentúru, ďaľšie peniaze potrebuješ na život v cudzine, a ešte Ti agentúra strháva z Tvojho platu – ubytovanie, amortizácia atď. Len si pozrite portál profesia, kde okolo 1400 agentúr – registrovaných na Slovensku, ponúka cca 4000 pracovných miest. To je 2-3 pracovné pozície na agentúru – a to neberiem v úvahu duplicitu pracovných pozícií – no smiešne, ale reálne, a štát s tým nerobí nič. Otvorene naháňa peniaze rôznym podvodníkom. Je mi z toho na grcanie.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
04/09/2009 19:25  

Pekne si to vystihol a ešte opísal ludia keby prestaly davat timto podvodikom peniaze možu to rovno zabalit.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
05/09/2009 21:26  

my im peniaze nedávame oni si stiahnu z našich zárobkov


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
05/09/2009 22:59  

a podla Vas vam maju agentury vybavovat pracu zadarmo??? smiesni ste Vy..ved ked nieco chcete tak si zaplatte a ked nechcete tak si vybavte sami a agenturu nekontaktujte..vy ste su fakt vsetci smiesni..to ako keby ste nadavali na CK , ze musite platit za zajazdy a ze kazda , co vyberie peniaze za dovolenku v zahranici je podvodnik…ze slusne su len tie, co vas poslu k moru na vlastne naklady..zamyslite sa aj Vy trochu nad vasim rozmyslanim….ja poznam aj slusne agentury, ale nechapem, ako by mi mohli fungovat , keby pracovali zdarma…a nies us to podvodnici, peniaze zinkasuju, az ked rpacu sprostredkuju…


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
06/09/2009 7:23  

ti b.z.r.nt, nepíš tu k.k.tiny!!!! vačšina agentúr sú podvodníci!!! ak nie sú tak by dopredu nič nevyberali!!! možno si jeden z agentúr, tak drž p.ču!!!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
07/09/2009 10:05  

fesak na takych ako si ty som uz o nejake parchy prisiel a co sem tahas CK?co ma prosim ta cestovka spolocne s pracovkou?to presne preto ze si toto stale pleties nas tu stale vojebujete.vy nam mate za nase prachy sprostredkovat pracu a nie vylet na otocku,tej cestovke ked dam 10 litrov,tak mam 10 dni svaty pokoj a valam si gule niekde na plazi a v 3*a viac hviezdickovom hoteli,u vas za 10 litrov mam akurat nervy v kybli,ubytovanie na smetisku a pristup jak k otrokovi s tym ze akoze co do vas chcem za svojich 10 litrov,ze vam mam lizat topanky,za to ze ste ma okradli,si fakt cool maniiik a keby ste ozaj taki seriozni,tak vam nerobi ziaden problem si ten uzasny sprostredkovatelsky poplatok strhnut az z platu ktory vdaka vam dostanem hm?inac ked tu pustas take kydy ze zadarmo,anglicke agentury tiez sprostredkuvaju pracu zadarmo a ziju,lebo poskytuju sluzbu zamestnavatelovi a nie zamestnancovi a zamestnavatel ich za to zaplati,si uvedom ze ty mas byt rad ze som ochotny pre teba pracovat a nie ja ze ty si ochotny ma zamestnant,neni sme totizto niekde v zimbabwe,staci aby konecne ludia ziskali daku sebauctu a takito zmrdecci tu nebudu mat ziadne slovo


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
07/09/2009 11:13  

Ja nemam ziadnu agenturu , ale ste mi vsetci na smiech ako vsetci vykrikujete, ze chcete nieco zadarmo…nechapem, preco si nevybavite pracu sami???ved ked je to take lahke, naco su vam agentury..vybavte si sami a nemusite nadavat…a anonymny mal pravdu s Ck, chcel vam povedat, ze za sluzby sa plati…a ked si myslite ze zamestnavatel niekomu zaplati za to, ze u neho budete pracovat, tak si ho najdite sami a dostanete nielenze plat, ale este aj peniaze za to, ze vas zamestnal a ze ste taki mili, ze chcete u neho pracovat..a budem Vam sveta zit..nechapem kde je problem..preco to nespravite??preco to chcete od agentury??? ste taki neschopni??ak ano, tak platte za svoju neschopnost a neosocujte vsetkych….


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
07/09/2009 12:22  

jake osocovanie moja pekna?ked mi zaplatis za cerstvy chleba a ja ti dam za to stary rohlik,tiez asi nebudes nadsena hm?a nikto z nas si tu nemysli ze zohnat si tuuu praaacu je take jednoduche,prave preto si za to zaplatime niekomu kto sa tvari ze sa vyzna a pritom sa vobec nevyzna len nas ide okradnut.a hlavne nechytrac o agenturach a zamestnavateloch ked ti trh nic nehovori,trik je v tom,ze tym ze zamestnavatel zaplati agenture ze mu zozenie ludi on usetri obrovske naklady za uctovnikov a personalistov…,napriiklad,dalsia vec,ze nema ziadnu ostaru so zamestnancom,moze si zobrat,dajme tomu teba na tyzden jeho na 4 mesiace a nemusi sa zapodievat s formalitami,o tom su totizto SKUTOCNE pracovne agentury,ze clovek je zamestnancom agentury a taaa ho prenajima zamestnavatelovi preto sa tomu hovori aj pracovny leasing.kdezto tieto nase pseudoagentury si to predstavuju tak,ze,daj mi 10 litrov za to ze ti zozeniem niekoho kto ti zozenie robotu,pripadne niekoho dalsieho kto ti zozenie robotu 🙂 proste traposina vrcholova hehe a este k tomu plateniu,vies co,rad ti dam kludne pol vyplaty 2 mesace po sebe ked mi fakt ferovo dohodis robotu,s tym,ze priletim do uk,pockas ma na letisku,odvezes ma do baraku,rano ma zavezes do roboty,povies mi tu makas,robis to a to,robis od vtedy do vtedy,domov sa dostanes tak a tak a kazdy tyzden mi posles bez problemov prachy bez vymyslov stylu ze ti mam dat 25 poundov za obliecky na periny ktore si kupim na ulici za 2,50 a podobne,proste naozaj seriozne,s tym ze ja budem rad ze si mi zohnala pracu a ty budes rada ze som ti dal zarobit,kapis?lebo tuna tieto tvoje bullshits ti nikto nezere


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
07/09/2009 12:29  

slovenske agentury povacsine maju ten nazor,ze podpisom zmluvy ich praca konci a pritom prave opak je pravdou,podpisom zmluvy ich praca este len zacina


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
07/09/2009 15:34  

Takze myslim si, ze vy sa v tejto oblasti velmi nevyznate…lebo hovorite o agenturach docasneho zamestnania a nie o agenturach pre sprosterdkovanie prace za uhradu…


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
07/09/2009 17:29  

pre Irenu-moja zlata,aka praca im zacina?pracuju zadarmo tie agentury?ved ich tie zavody za kazdeho cloveka platia a slusne peniaze a este vyberaju aj tu na slovensku,tak ako sa obohacuju dvojmo,vsak to vieme.Jasom v zahranici a toto som pocul uz ix krat,tak nezavadzaj tu k.k.tiny,lebo ty si jedna z nich,co klamu ludi,podvodnicka urcite.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
07/09/2009 18:08  

Robo, ja s nimi nic nemam…pracu v zahranici som si sama vybavila…preto nechapem tych vsetkych co sa tu stazuju..ved nech si pracu vybavia , alebo nech platia…ale tu vsetci len nadavat vedia , miesto toho, aby sami nieco spravili pre svoju buducnost..podla vas je kazda agentura co pyta poplatok za sprostredkovanie podvodnikom, chceli by ste vsetci, aby vam agenturu vybavili super pracu a zdarma…tak som sa len spytala, ci vam maju pracu zadarmo vybavovat???ale nema zmysel s vamio tom diskutovat….


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
07/09/2009 18:13  

Iba totalny K O K O T hlada pracu cez agenturu.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
07/09/2009 19:40  

majitel agentury vyjadruj sa tu slusne K O K O T si ty a korunovany!!!
Anonymny,ci Irena?ked ludia nevedia o poriadnych agenturach,nemaju rontgenove oci,kto je dobry a kto podvodnik,nemaju kontakty,chcu ist robit,daju za sprostredkovanie peniaze,len podvodnici robotu nesprostredkuju.Komunikuju pokial nedas peniaze a potom s tebou nemaju rec,jednoducho sa stratia a nedvihaju telefon,ale hlavne maju zarobene.Skratka zaplatim ale chcem zato pracu,ale to tak neni a pritom su agentury platene este zamestnavatelmi,takze ako to je?tu sa nikto nestazuje,ale moja krasna kazdy hovori skutocne zazitky,lebo veri ked zaplatil,ze pracu mat bude a podvodnici len odrbuju,ale nie dlho.Poda sa staznost na Upsar do Blavy a prevetraju im tie ojebavacske hlavy az budu z toho zeleni a skoncia,lebo im odoberu licenciu a ver,ze totak bude.Tu ludia upozornuju,aby nesli cez ojebavacov,spinave odute hlavy,ktore im raz aj ludia precistia,az sa z toho nespametaju a podaju trestne oznamenie=nad 8000korun,a budu muset vratit ludom peniaze a dostanu este dobru pokutu.Ako pisal vyssie,zaplatim cestovke,ale mam dovolenku a lezim hore kardanom a oddychujem,ale tuto nic.Takze si to zrovnaj v svojej dutej chytrej hlavicke,prijemny vecer.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
07/09/2009 22:30  

Deges ja som sa vyjadrila len k prvemu prispevku a to konkretne ze „všetky slovenské agentúry, ktoré vyberajú poplatok za prácu sú podvodníci, a na tomto výberovom základe slušne bohatnú“ a som sa spytala, ze ci podla vas vam maju agentury zadarmo sprostredkovavat pracu??? tu ked niekto pride s konstruktivnym dialogom hned ho osocujete a nadavate do dutych, miesto toho aby ste pouzili argumenty, ja som chcela diskutovat, to je podla mna ucelom fora..ale tu su uznavane len vulgarizmy a ked sa niekto k vam neprida v osocovani a k vulagrizmom na ucet agentur hned je to duta a vymleta hlava..takze v prvom rade by ste sa mali Vy zamysliet nad sebou ….Ja som si nezastavala podvodnicke agentury, ale tie co pracu vybavia..a aj takych je dost..a preco by si nemali dat za to zaplatit, ved je to sluzba ako kazda ina, preto som to prirovanla v CK..aj tam existuju podvodnici, ale nikto si nedovoli tvrdit, ze kazda CK co vyberie poplatok za sprostredkovanie zajazdu je podvodnik a pritom na agenturu si to dovolite tvrdit..a vies co aj CK maju proviziu od hotelov a tak isto aj od svojich turistov..takze to prirovananie preto bolo take ake bolo…


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
08/09/2009 10:03  

Ti si blba a sprosta alebo čo takmer každa agentura je podvod vyberaju poplatky a okradaju ludi nevybavia nič. Samozrejme že od zamesnavatelov maju pekne zaplatene a ešte tu pitaju love tak očom to je. Mam pocit že si jedna znich normalny človek by podvodnikov tak neobhajoval.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
08/09/2009 10:08  

s Vami sa fakt neda.. len hned kazdemu nadavate..ja som neobhajovala podvodnicke agentury, ale tie dalsie..fakt neverim, ze vsetky su podvodnicke..a pokial ste o tom presvedceni, tak nechapem preco sa na ne obraciate a platite peniaze…Nedam predsa peniaze niekomu o kom som presveddcena, ze je podvodnik a chce ma len oklamat..a pokial mu ich aj tak date, tak asi nie je nieco v poriadku aj s Vami…


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
08/09/2009 13:08  

ty take poznas??…no tak daj nech sa poucime ktore su podvodnicke a ktore nie ked to tak dobre vies…….a ano mali by to robit zadarmo kedze maju looowe od zamestnavatela ktory im zaplatil za dodanie zamestnanca….preco v anglii taketo sluzby robia personalne agentury zadarmo?? a funguju….


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
08/09/2009 21:55  

Vy tvrdite, ze vsetky su podvodnicke..tak anco im davate peniaze , ked ste o tom presvedceni…ved to idete sami proti sebe..neplatte, najdite si pracu sami, ved naco su vam agentury, ked aj tak su vsetci podla Vas podvodnici a agentury budu musiet zavriet…a a co sa tyka platby od zamestnavatelov, ano v Anglicku je to tak, ale je ine ked ma Anglican zaplatit anglickej agenture a ine ked ma zaplatit slovenskej..vies ani na Slovensku neberu agentury peniaze za sprostredkovanie prace do slovenskych firiem..takze trochu v tom rozdiel je…


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
09/09/2009 15:10  

chcem sa spýtat a na slovensku kolko dan odvádzate na cigánov,chodte sa pozriet na východ kolko je tam tehotných,vy nerobíte na nich na slovensku,dám radšej agenture zarobit čo mi nájde prácu ako tým cigánom,čo ich štát aj vy dotujete,ja som sa cez agenturu dostala do super rodiny a získala som vela a to som zaplatila raz 3OO euro nič viac,mala som 3 roky prácu a nájdu mi ked ich poprosím za slušný honorár a poplatok čo musím zaplatit,lebo ja si sama nenájdem,či vie niekto ako si sám nájde super miesto?dám si poradit,píšte.vdaka


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
10/09/2009 21:04  

si p.í.č.a aj ostaneš ked vieš jazyk sama si najdeš blba tava..


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
11/09/2009 8:11  

Mám skúsenosť so slovenskou agentúrou a nedopadla som najlepšie.Podľa mňa je to veľký problém na celom Slovensku.Urady práce nám neponúkajú žiadnu prácu,hlavne na východe Slovenska,tie úradníčky tam vlastne robia iba štatistiku nezamestnaných,dokonca ani kurzy pre nezamestnaných nerobia.Oni vlastne tiež ponúkajú robotu cez slovenské agentúry.Je to skrátka začarovaný kruh.V Prvom rade by sa o to mala postarať naša vláda,ktorá by mala pomôcť nemajetným ľuďom odísť do zahraničia.Napríklad v Poľsku sú tiež prac.agentúry,ale všetky sprostredkovateľské poplatky ,letenky a ostatné výdavky tým nezamestnaným,ktorý si hľadajú prácu v zahraničí zaplatí štát.Preto je po celom svete toľko rozlezených poliakov.Na jednej strane je spokojný štát,lebo majú nízku nezamestnanosť a nemusia im vyplácať podporu ani sociálku.Takže sú spokojné obe strany aj štát aj nezamestnaný.Slovenská vláda bude radšej vyplácať podpory a soc.dávky ako pomôcť nám .Je pravda,že zo Slovenska by ľudia utekali,ale tu naozaj prácu nezoženieme.A čo sa týka agentúr,máme rôzne kontrolné orgány a inštitúcie,prečo štát nevytvorí orgán na kontrolu prac.agentúr,veď to je obrovský kolos,s ktorým si sami ľudia neporadia.Nevedia,kde sa majú sťažovať a internet im nepomôže.V Anglicku sú agentúry,ktoré námatkovo preverujú prac.agentúry a riešia prac.problémy zamestnancov.Stačí,že nedostaneš výplatu načas a už po nich idú.Takže prajem ,aby si našiel prácu každý človek,ktorý ju potrebuje.Ja a môj manžel sme nezamestnaný obaja,nemáme žiadne fin.rezervy,máme dve deti a agentúra nás obrala o všetky peniaze,ktoré sme mali.Prácu nám samozrejme nenašla.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
11/09/2009 9:48  

class=“postlink“ href=“http://www.personalswkservice.sk“>www.personalswkservice.sk vybavuju svajciarsko neberu ziadne registracne poplatky dopredu,az ked mate podpisanu prac.zmluvu.Moji kamarati sli cez nich su spokojni.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
11/09/2009 9:53  

kto ma jazyk aspon zaklady oslovi priamo zamestnavatela a nepojde cez slovenskych ojebovakov….pozrite si najnovsiu palbu.novodobe otroctvo v anglicku.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
11/09/2009 10:22  

Ďakujem pekne za Vašu radu.Môj manžel vie veľmi dobre po anglicky,ale po nemecky veľmi málo.Neviem či by sa tam uplatnil,on je totiž elektrikár slaboprúd a väčšinou pracoval v elektr.priemysle.Je ochotný pracovať všade,ale mám strach,že so svojou profesiou v nemecky hovoriacich krajinách nepochodí.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
11/09/2009 10:39  

class=“postlink“ href=“http://www.personalswkservice.sk“>www.personalswkservice.sk vybavia aj na elektrikara.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
13/09/2009 7:02  

ty možeš vediet aj tri svetové jazyky,ty vieš len ten cigánsky s prepáčením tvoja matka je piča aj krava tupá ked také dement porodila sprosté!!!!!ty nechodíš do sveta,no napíš kde si nájdeš sám prácu daj kontakt nech sa pobavím aj ja.ja nenávidím agentury nedám ani korunu ak ma oklama bude mat po chlebe!!!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
13/09/2009 7:03  

ty možeš vediet aj tri svetové jazyky,ty vieš len ten cigánsky s prepáčením tvoja matka je piča aj krava tupá ked také dement porodila sprosté!!!!!ty nechodíš do sveta,no napíš kde si nájdeš sám prácu daj kontakt nech sa pobavím aj ja.ja nenávidím agentury nedám ani korunu ak ma oklama bude mat po chlebe!!!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
13/09/2009 7:06  

ty si ta atra p.i.č.a p.r.i.j.e.b.a.n.a ked také p.i.č.o.v.i.n.y píšeš,ty s každým máš problémy na fore,pa debil


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
13/09/2009 16:45  

asi sme sproste ako pises, ale uvedom si, z nie kazdy mam moznost inou cestou ko cez agentury sa dopracoval k nejakemu miestu.Vies nikto mudry z neba nespadol.Alebo hej?


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Pracovné agentúry
Stránka 1 / 4 Nasledujúca

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.