Slovaci v Amerike 😉  

  RSS

 erikap
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 1
29/03/2012 20:16  

ahojte slovaci v amerike…:))
velmi zufalo hladam niekoho kto by mi poradil ako sa dostat do USA. NIe som studentka a rada by som sa tam prestahovala(work and live) na dlhsiu dobu ak nie navzdy…ale je velky problem sa tam dostat legalne….ak by ste mi vedeli poradit s nejakymi info alebo poznate niekoho kto by mi vedel helpnut…tak sa mi prosim ozvite.momentalne zijem v londone asi 9 rokov a rada by som do slnecnej krajiny kde je po cely rok teplo…:))viem ze potrebujem zelenu kartu a do loterie som sa uz prihlasila….ale neda sa len na to spoliehat…ludia vravia ze sa tam da vycestovat na turisticke visa a za 3 mes. si najst job a potom vraj zamestnavalel vam helpne s vybavenim pracovnych viz…ale neviem …je to dost velky risk na to ze tam nemam ziadnych znamych ani nikoho…tak mam obavy…vie mi niekto poradit????
pls odpiste na href=“mailto:palencarova@yahoo.com“>palencarova@yahoo.com
vdaka guys
Erika


ReagovaťCitovať
 Lucia1992
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 6
12/04/2012 11:14  

Ahoj, na portáli class=“postlink“ href=“http://www.vizadousa.sk“>www.vizadousa.sk máš všetky typy víz, kde aké potrebuješ, stačí si len vybrať a začneš vybavovať. Ty pravdepodobne potrebuješ Zelenú kartu. Sú tam spôsoby ako ju môžeš získať. Prípadne, je tam aj kontakt na ľudí, ktorí ti víza pomôžu vybaviť. Držím palce 🙂


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Pracovné agentúry

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.