Skúsenosti s pracaeu.sk  

Stránka 1 / 2 Nasledujúca
  RSS

 Spookie
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 1
02/03/2017 18:58  

Zdravím…
Mám možnosť vycestovať za prácou do Rakúska Kontrola a Balenie Tovaru cez spoločnosť = http://pracaeu.sk/:ispjutcb]pracaeu:ispjutcb] ktorú vedie pán Bc. Pavol Biro za registráciu pýta administratívny poplatok v sume 22 Eur a Sprostredkovateľky poplatok je 75 Eur.,platí sa v zahraničí jednorázovo zo mzdy.

Nechcem sa nechať nachytať je to moja prvá práca v zahraničí preto som sa obrátil sem na toto fórum kde sa zdieľajú skúsenosti iných ľudí za prácou v zahraničí cez agentúry…

Nikde som si nevšimol na stránke ičo ani nič čo by ma nasmerovalo, že sú registrovaný niekde kto ich kontroluje.

Takže predtým ako uhradím nejak´poplatky sa chcem ubezpečiť, že sa nejedná o podvod.

Všetkým vopred ďakujem za pomoc a info…


ReagovaťCitovať
 Sajminka
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 2
07/03/2017 15:27  

Zdravim aj ja mam moznost ist a tiez by som rada vedela co je to zac aby som sa zbytocne neos…la vie niekto poradit?Dakujem


ReagovaťCitovať
 Sajminka
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 2
09/03/2017 12:04  

Pekny den ludkovia ozaj sa nik nenajde kto pozna tutu agenturu?pracaeu.sk


ReagovaťCitovať
 nikitienka
Zaregistroval sa v roku 2014
Príspevky: 9
09/03/2017 19:01  

Okres: Iný
Štát: Slovensko
Pridané: 2. marca 2017 17:40
Končí o: 32 dní, 18 hod.
praca_rakusko
hydina 18 (2)pracaeu.sk 4pracaeu.sk 7pracaeu.sk 3
Popis
Práca v Rakúsku na balenie mäsových výrobkov,špargle a jahôd,tovaru v logistickom centre bez jazykových znalosti. Ubytovanie a strava hradené. Práca na Rakúsku prac.zmlúvu. Odchody do 3 týž. po prihlásení. Viac na class=“postlink“ href=“http://www.pracaeu.sk“>www.pracaeu.sk (nie sme agentúra!!!)pracaeu.sk nie je agentúra
👿


ReagovaťCitovať
 Manots94
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 3
11/03/2017 18:34  

Ja pracujem v rakúsku ale chcel by som si nájsť niečo iné … Má teda niekto skúsenosti s pracaeu.sk či to nie je nejaký podvod? 🙂


ReagovaťCitovať
 Ortik20
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 2
15/03/2017 7:54  

Zdravim ja mam tiež možnosť ist cez nich do rakuska do logistickeho centra na balenie a kontrolu.Poplatok som už uhradil a včera mi volali že mi pošlu papiere na adresu a ešte ma budu kontaktovať ohladom nastupu malo by to byť okolo 3.4.2017….čitam tu že tiež asi idete tak napište pls nech v tom nie som sam kludne si ma pridajte na FB…Mišo Ortik Orth 🙂 čaute zatial


ReagovaťCitovať
 marschallka
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 3
16/03/2017 22:15  

cawte… ja som tiez obzerala tieto inzeraty, rozmyslam stale ci ist do toho..
a nikitienka, co je to, ked nieje agentura..sprostredkuje pracu, bere poplatok za sprostredkovanie tak nechapem… a prosim ta, ako sa vola teda firma v Rakusku, ta pre ktoru hladate ludi..dakujem za odpoved dopredu :))


ReagovaťCitovať
 Ortik20
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 2
19/03/2017 14:29  

Pan Biro sa mal včera stretnut s jednou pani ohladom prace do rakuska na balenie a kontrolu odchod 3.4. Pani sa trepala 80km do BA ale Biro sa na stretnutie nedostavil a ani telefon nedviha.Tak som mu dnes rano napisal email lebo sa mi to prestava pačiť. Mam tam ist tiež zaregistroval som sa zaplatil som poplatok 22 euro a pred chvilkou pan biro odpisal nasledovne: Dobrý deň. Čo tu píšete blbosti o podvode.Myslite si,že mám nestarosť len zdvíhanie mt. Neotravujte ma hlúpostami. Mám zapatí mt v pracovne dni treba si poriadne prečítat informácie na web stránkey. Keby sme chceli ľudi oklamat ako píšete vy tak zdvíhame mt 24 hod.denne a naberáme ľudi aj na už obsadene pracovne miesta. Cez víkend som aj s rodinou a riešim databázu klientov,prepisovanie prihlášok a nachystavanie si tlačiv na pracovne dni ,keď behám po úradoch a riešim pracovne záležitosti. Nech sa páčí môžte ísť na políciu aj keď neviem z akého dôvodu nic som Vám nesľubil,neni ste u nás registrovaní o prácu a stretnutie,ktoré sme planovi mi bohužial časovo nevyšlo a najlepšie bude,keď sa zastavíte u mna v Bratislave a pôjdeme spolu!!! Nebudem brat ludi na obsadené pozície. Pekný den. Bc. Biro.
takže ja nie som u nich registrovani ani nič 😀 😀 to mi stači


ReagovaťCitovať
 Manots94
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 3
19/03/2017 15:12  

trocha blbé že nemá prehľad o ľuďoch čo sa tam registrovali … 😛 len mi nejde do hlavy že od tejto firmy vídam inzeráty už cca pol roka a nikde sa nikto nenašiel čo by o nich písal negatívne alebo pozitívne to fakt nikto toto neskúsil???


ReagovaťCitovať
 nocouz
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 3
19/03/2017 21:38  

Ahojte vospolok, prosím Ortík, Marschallka…ako pokračuje vybavovanie práce do logistického centra v Rakúsku s pánom Bírom? Napíšte, reagujte, či ste dostali potvrdenie o zaplatení, zmluvu, či vám volal…Tu sú ďalší zaregistrovaní, chceme vedieť, či je to niečo seriózne….lebo v obchodnom registri nefiguruje. Vďaka za info. Pokiaľ vybaví prácu, bude to OK, super… 😆


ReagovaťCitovať
 marschallka
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 3
23/03/2017 13:55  

ahojte tak ano komunikujeme s Panom Birom,vcera som s nim volala, zajtra nam maju prist zmluvy a aj dohody o sprostredkovani prace, takze zajtra budem mudrejsia..zatial to vyzera okej


ReagovaťCitovať
 marschallka
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 3
23/03/2017 13:58  

myslim, ze to bude ok..lebo kto by uz robil take veci za 22€ ? myslim tym telefonaty, emaily..posielal zmluvy, vsak to ich stoji peniaze..jedine!! ze by nas tam predali na organy :)) takze radsej neist sam :))


ReagovaťCitovať
 nocouz
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 3
23/03/2017 19:34  

Vďaka za reakciu marschallka, dúfajme, že to bude všetko OK a stretneme sa v logistickom centre…a narobíme sa a zarobíme si. Tiež nám má poslať zmluvu, tak uvidím. Dajte vedieť, keď budete mať vybavené…či sú zmluvy v poriadku a kedy sa ide ??? Zatiaľ veľa zdaru!


ReagovaťCitovať
 Marhulka
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 2
24/03/2017 8:03  

Cavte


ReagovaťCitovať
 nocouz
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 3
25/03/2017 6:12  

Zdravím vospolok, nič nepíšete…čo nového so zmluvami do logistického centra? Má už niekto reálne zmluvu a je v poriadku? marschallka, ortik…ako pokračuje vybavovanie? My zatiaľ nič nemáme.


ReagovaťCitovať
 Marhulka
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 2
26/03/2017 17:24  

To nas ten …Biro prehnal do Ba asi nam chcel spravit vylet do Auparku….primitívne ako sa zachoval


ReagovaťCitovať
 Manots94
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 3
26/03/2017 17:44  

Ako to všetko pokračuje? 🙂


ReagovaťCitovať
 MartinB
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 1
28/03/2017 10:21  

Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli už ma někdo smlouvy od pana Bira? My sme byly registrovaní taky a pan biro nám v pátek volal ze smlouvy pošle v sobotu, je úterý a s smlouvy nikde, už 4 dny neodpovídá na e-maily a mobil ma ode dneska odpojen, na to ze ma byt prisi týden nástup do skladu tam trosku meška…. mate už někdo smlouvy nebo nějaký bližší informace ? Díky


ReagovaťCitovať
 jokerit11
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 1
29/03/2017 14:48  

Zdravim tiez by som rad vedel ci uz niekto ma zmluvy atd.


ReagovaťCitovať
 Vorosova
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 3
02/04/2017 17:13  

Dobry den. Tiez mam ist zajtra do rakuska za pracou o 12:10 z Nr odchod. Pan Biro mi mal volat v piatok ze cez vikend mi zavola a upresni odchod. Zial je vypnuty a neviem sa mu dovolat. Viete niekto nieco blizsie? Zacinam mat obavy. Mozete ma kontaktovat cez fcb lenka vörösova alebo na tel 0949 452 394


ReagovaťCitovať
 Vorosova
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 3
02/04/2017 19:06  

Je to podvodnik!!! Je nas uz 15 co chceme ist na policiu. Kontaktujte ma na fcb lenka vörösova mam cierne vlasy a zelene saty na profilovke


ReagovaťCitovať
 Vorosova
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 3
03/04/2017 6:51  

Ludia prosim Vas informujte ma ak aj Vas oklamal! Je nas dostatocne na to aby sme ho postavili pred sud. Vyse 25 ludi uz o sebe vieme formou fcb a planujeme stretnutie. Nenechame ho ani keby ma to malo stat viac ako peniaze co tam zarobim. Spolupracujeme uz s policiou a aj pravnikom. Ak sa sam neozve a vsetkych nas neodskodni ideme touto cestou bez kompromisu! Mame nahravky co sme s nim telefonovali a vela dalsieho len nas kontakutje.


ReagovaťCitovať
 Blanka1
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 3
04/04/2017 9:49  

Zdravím Ja som sa registrovala v tejto spoločnosti a zaplatila som 20€ poplatok cca 2 roky spätne, čakala som ale Práca neprišla,,, ale časy sa menia ktovie..takže Ja osobne vnímam túto voľbu negatívne. No v každom prípade by agentúry a firmy nemali brať peniaze vopred a stále sa o tom píše a ľudia platia v nádeji vycestovať za lepším platovým ohodnotením.


ReagovaťCitovať
 Milota Zaria
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 1
04/04/2017 13:58  

Dnes sme mali ísť do Rakúska…tri na tri týždne. Zaplatili sme poplatok, cestovné, i taxík, a autobus nešiel… Čakali sme ho spolu 2,5 hodiny..na dvoch miestach….JE TO ODRB. Dajte si pozor!
telefón nedvíha, na maily sa neodpovedá…


ReagovaťCitovať
 Blanka1
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 3
04/04/2017 14:15  

hm neskutočné, ako sú fungujéce takéto firmy a neriešené zo strany štátu, ešte ich v tom podporuje tento vydrbaný štát, ktorý si robíme sami a nechávame sa zastrašovať médiami a nimi je verejná mienka ovplyvnená a pravda je úplne niekde inde…. Kiežby došlo k poriadnej vzbure, aby sa niečo začalo robiť.

Ja sa chystám vycestovať do 2 mesiacov keď tak poposielam Vám tu info. No neviem či pôjdem do skladu na farmu alebo chyžnú …najskôr asi ako opatrovateľka mi vychádza zo všetkých ponúk, no rada vezmem aj inú prácu, len nech je ako tak seriózna a nie že prídem na miesto a práca nikde, ako sa mi stalo pred pár rokmi v Taliansku. Takýchto príživníkov by mali stopnúť a začať riešiť ich nesplnené podmienky…veď človek veľa zistí aj z komunikácie..


ReagovaťCitovať
 PavolS
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 1
04/04/2017 18:38  

@Vorosova wrote:

Dobry den. Tiez mam ist zajtra do rakuska za pracou o 12:10 z Nr odchod. Pan Biro mi mal volat v piatok ze cez vikend mi zavola a upresni odchod. Zial je vypnuty a neviem sa mu dovolat. Viete niekto nieco blizsie? Zacinam mat obavy. Mozete ma kontaktovat cez fcb lenka vörösova alebo na tel 0949 452 394

Ahoj,
Lenka tuším si bola dnes v TV JOJ … či nie ? Sgentúra čo sa prezentovala je čistý podvod !!!
Takže pracaeu.sk je pekné klamstvo SK občanom.

PRACAEU.SK PODVOD !!!
Nereagujte na to … nikto ❗ ❗ ❗


ReagovaťCitovať
 Thoregon
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 6
04/04/2017 18:43  

Nikitienka by mala dostať dobre na bradu, aj s tým cigáňom a tupým Birom. Také chujoviny, čo tam oni ponúkajú, ako sorry, kto by tomu veril. Kto sa trochu vyzná, tak vie, že sú to nereálne podmienky. Citujem: Druh pracovného pomeru: Brigáda na skúšobnú dobu 2 mesiace po osvedčený na stálu pracovnú Rakúsku zmluvu s pracovnými výhodami (doplácanie za cestu a ubytovanie zamestnávateľom)
Takéto čosi neexistuje. Pracovná zmluva je hneď pri nástupe. Doplácanie za cestu, to je čo? Buď cestuješ denne a máš nárok na Pendlerpauschale, ktorý ti prepláca zamestnávateľ mesačne, alebo si oň požiadaš v ročnom zúčtovaní, resp. pri podaní Daňového priznania. Po prihlásení na Nebenwohnsitz má pracujúci dokonca nárok na Tagesgeld, ktoré môže vybehnúť na 41,60 za každý pracovný deň. Opäť je možnosť, že to platí zamestnávateľ, alebo v ročnom zúčtovaní. Takže Nikitienka, treba študovať, aby ste tie podvody dotiahli do dokonalosti. Inak, tie hodinové sadzby sú cucané z prsta, resp. možno z Birovej ciciny


ReagovaťCitovať
 nikitienka
Zaregistroval sa v roku 2014
Príspevky: 9
04/04/2017 19:02  

@Thoregon wrote:

Nikitienka by mala dostať dobre na bradu, aj s tým cigáňom a tupým Birom. Také chujoviny, čo tam oni ponúkajú, ako sorry, kto by tomu veril. Kto sa trochu vyzná, tak vie, že sú to nereálne podmienky. Citujem: Druh pracovného pomeru: Brigáda na skúšobnú dobu 2 mesiace po osvedčený na stálu pracovnú Rakúsku zmluvu s pracovnými výhodami (doplácanie za cestu a ubytovanie zamestnávateľom)
Takéto čosi neexistuje. Pracovná zmluva je hneď pri nástupe. Doplácanie za cestu, to je čo? Buď cestuješ denne a máš nárok na Pendlerpauschale, ktorý ti prepláca zamestnávateľ mesačne, alebo si oň požiadaš v ročnom zúčtovaní, resp. pri podaní Daňového priznania. Po prihlásení na Nebenwohnsitz má pracujúci dokonca nárok na Tagesgeld, ktoré môže vybehnúť na 41,60 za každý pracovný deň. Opäť je možnosť, že to platí zamestnávateľ, alebo v ročnom zúčtovaní. Takže Nikitienka, treba študovať, aby ste tie podvody dotiahli do dokonalosti. Inak, tie hodinové sadzby sú cucané z prsta, resp. možno z Birovej ciciny

Ja som varoval pred touto agentúrou ,,to čo som tu dal som stiahol z netu ,,je tam napísane ,,že to nieje pracovná agentúra ,,,aj som to dopísl,,,že to nieje pracovná agentúra 👿


ReagovaťCitovať
 Thoregon
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 6
04/04/2017 19:08  

@nikitienka wrote:

@Thoregon wrote:

Nikitienka by mala dostať dobre na bradu, aj s tým cigáňom a tupým Birom. Také chujoviny, čo tam oni ponúkajú, ako sorry, kto by tomu veril. Kto sa trochu vyzná, tak vie, že sú to nereálne podmienky. Citujem: Druh pracovného pomeru: Brigáda na skúšobnú dobu 2 mesiace po osvedčený na stálu pracovnú Rakúsku zmluvu s pracovnými výhodami (doplácanie za cestu a ubytovanie zamestnávateľom)
Takéto čosi neexistuje. Pracovná zmluva je hneď pri nástupe. Doplácanie za cestu, to je čo? Buď cestuješ denne a máš nárok na Pendlerpauschale, ktorý ti prepláca zamestnávateľ mesačne, alebo si oň požiadaš v ročnom zúčtovaní, resp. pri podaní Daňového priznania. Po prihlásení na Nebenwohnsitz má pracujúci dokonca nárok na Tagesgeld, ktoré môže vybehnúť na 41,60 za každý pracovný deň. Opäť je možnosť, že to platí zamestnávateľ, alebo v ročnom zúčtovaní. Takže Nikitienka, treba študovať, aby ste tie podvody dotiahli do dokonalosti. Inak, tie hodinové sadzby sú cucané z prsta, resp. možno z Birovej ciciny

Ja som varoval pred touto agentúrou ,,to čo som tu dal som stiahol z netu ,,je tam napísane ,,že to nieje pracovná agentúra ,,,aj som to dopísl,,,že to nieje pracovná agentúra 👿

Sorry, ja som myslel, že ty si tá hnedovlasá bábika 🙂 Toho smajla som všimol až teraz. Prepáč, ale fakt to nevyzerá na prvý pohľad ako upozornenie. Ospravedlňujem sa, že som použil tvoj nick v komente


ReagovaťCitovať
 Thoregon
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 6
04/04/2017 19:10  

Ospravdlňujem sa všetkým, Nikitienka s tým nemá nič spoločné, zle som pochopil ten príspevok 🙂


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Pracovné agentúry
Stránka 1 / 2 Nasledujúca

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.