pracovna agentura occasio  

  RSS

 Recaro7
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 5
21/06/2011 17:06  

pracuje niekto cez tuto agenturu,mate niekto skusenosti.


ReagovaťCitovať
 anulik
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 4
15/07/2011 17:37  

mna by tiez zaujimal vas nazor na tuto agenturu, chcela by som ist cez nu pracovat ako chyzna,
ale ked citam prispevky a nazory na slov. agentury, mam dost obavy 😡


ReagovaťCitovať
 natali357
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 1
16/04/2012 14:06  

Ja mam skúsenosti s touto agenturou a musim povedat že som bola velmi nespokojna snou….robila som v nemecku ako časnička…namiesto 8 hodin som musela robit 12 hodin denne…bola som tam asi 2 tyzdne a zamestnavatel mi ani nezaplatil tolko kolko mal …to sa tam nedalo vydržat…už nikdy viac by som nešla touto agenturou…


ReagovaťCitovať
 Leona221
Zaregistroval sa v roku 2014
Príspevky: 1
16/06/2014 14:39  

Super agentura!zarucene vas oklamu! Nebudete mat ani slubovany plat ani podmienky. A ked sa budete chciet na nich obratit nezdvihnu telefon ! Super! Co viem ostali sme v jeden mesiac tri naraz oklamane:)


ReagovaťCitovať
 andrea111
Zaregistroval sa v roku 2014
Príspevky: 1
03/12/2014 14:06  

Ahoj, ano ja prave pracujem cez tuto agenturu, v ziadnom pripade ti neodporucam ani najhorsiemu mepriatelovi ist pracovat cez tuto agenturu, podpises zmluvu vopred a to co slubuju nesplnia mne slubili plat a dostala som z toho polovicu!!! su to cisty podvodnici, a este cakaju, ze im zaplatim ….mozu cakat!!! a tak milo sa bavili….Neodporucam !!!!


ReagovaťCitovať
 Torres
Zaregistroval sa v roku 2014
Príspevky: 1
21/12/2014 15:22  

Neodporúčam,ľudia nedajte sa oklamať takýmto podvodníkom,žiadna poriadna zmluva,žiadne podmienky,je im jedno či z Vás klonujú novodobích otrokov,mám s nimi len zlú skúsenosť a úprimne ľutujem ľudí čo im naletia.


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Pracovné agentúry

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.