OTTO agentúra.. skúsenosti..

Skúsenosti exilákov so slovenskými pracovnými agentúrami, kontakty na osvedčené agentúry, ...

Re: OTTO agentúra.. skúsenosti..

Poslaťod maggy22 » 12 Jan 2016 10:37

ja mam s touto agenturou celkom dobre skusenosti, akoze je pravda ze ubytovanie nebol ziadny luxus ale tak to som aj čakala... sak kde v zahranici je luxus... ale inak pracu som mala a bola podla mna aj dobre zaplatena.. a bola som uz dva krat cez nich ... cize ja som v celku spokojna...
maggy22

Krajina: Slovakia (sk)
Mesto: Sabinov

Poslaťod gilds » 13 Jan 2016 21:17

Otto Presov, zavadza a klame.Ponuky : Operátor - automobilový priemysel - Holandsko - Ihneď! a ponuka : Pomocný pracovník v skleníku - Holandsko - aj páry a ihneď! tvrdia a klamu ze prva ponuka automobilovy priemysel je LEN pre muzov a druha ponuka v skleniku je LEN pre zeny.Po telefonate do Otto Banska Bystrica, mi pracovnicka povedala ze OBIDVA ponuky su pre par !?!!!?
Som registrovany v Otto, nerozumiem tomu zavadzaniu a klamstvu! NEODPORUCAM tuto agenturu, este clovek ani nevycestoval a klamu az sa prasi..Ktovie co by bolo po vycestovani, to uz by nevedeli ani oni sami jak sa volaju,po zavolani im do kancelarie by povedali ze oni niesu Otto, oni su uplne ina agentura !! Kretenizmus najhorsieho zrna..Klamari !!!!!!!!!!!!
gilds

Mesto: Margecany

Poslaťod Bodnar6 » 28 Máj 2017 19:36

Vie tu niekdo podat skutocne vieruhodne informacie o tejto agenture? Chcel som ich totiz oslovit.
Bodnar6

Mesto: Roznava

technical support service

Poslaťod royoyez » 31 Máj 2017 16:38

https://goo.gl/MRjRlt

www(dot)monktech(dot)net
if you are facing any problem related Facebook, gmail, Hotmail etc
you can contact us @ www(dot)monktech(dot)net
royoyez

Krajina: United States (us)
Mesto: new york

Poslaťod ala222 » 28 Jún 2017 22:24

Otto agentura je najkorsia agentura s akou som sa kedy stretla. Riesila som pracu ohladom Holandska s nimi priblizne 3 mesiace... Za tie tri mesiace nam neboli absolutne podane blizsie informacie o praci, ubytovani, doprave a ani nicom. Potom ako sme sa im zmienili o recenziach z netu na ich adresu bolo s nami zaobchadzane ako s handrami. Aj sme prisli osobne do agentury, kde chalanovi pred nami, ktory nebol absolutne zaregistrovany v tejto agenture slubili ze maju plno pracovnych ponuk a neviem co vsetko a ma moznost vyvestovat aj tento tyzden. Chalan len jasne jasne dobre a odisiel cdly stastny. No potom sme sa dostavili na radu my... Boli sme brani ako problemovi a doslova po slovnej vymene nas vyhodila von. Vraj sme problemovi len za to, ze sme chceli vediet informacie ohladom prace. Za to, ze sme sa zaujimali. Otto je jedna velka spinavost vdaka, ktorej nam uslo plno pracovnych ponuk.
ala222

Mesto: Trencin

Predchádzajúci

Späť na Pracovné agentúry

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia