Neder Job s.r.o. skusenosti  

Stránka 1 / 2 Nasledujúca
  RSS

 romarioo
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 6
16/02/2012 9:37  

Ahoj…Aj ja idem cez nich,avsak mne bolo povedane,ze polatok je 200 eur,ktory strhavaju z prvej vyplaty..a ze vyplata je kazde 2 tyzdne…tak teraz neviem..


ReagovaťCitovať
 romarioo
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 6
16/02/2012 10:38  

Ahoj..ja som si ich overil…a tato fima funguje v podstate mesiac,takze neviem…pochybujem ze tak rychlo maju povolenie z ministerstva…,ale podmienky maju v celku ferove tak uvidime…


ReagovaťCitovať
 cimmuska
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 1
20/02/2012 12:46  

Ahojte,aj mna s kamaratkou vybrali a tiez mame pochybnosti,lebo firma na uvedenej adrese v Komarne nesidli.Podmienky maju dobre lebo sa im nic dopredu neplati.Ak by ste ohladom tejto prace nieco nove zistili prosim kontaktujte ma.Pripadne uvedte tel.cislo a mozme sa skontaktovat.Dakujeme


ReagovaťCitovať
 vito123
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 13
20/02/2012 21:09  

Ja som si overoval treba si pozriet OR a Živ. Register, podla vsetkoho tam bola zmena mena spoločnosti volali sa Nany ci tak nejak ale podla ica ich vies presne identifikovat a su aj evidovany na Urade prace a soc veci ako Nany 13, mne tiez poslali , peniaze dopredu nechcu tak co ked nieco dajte vediet.


ReagovaťCitovať
 romarioo
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 6
22/02/2012 11:26  

Ahojte podla mna to je oblb…on peniazky dostane od toho holandana…a vlastne moze nas vyhodit kedykolvek,vzhladom nato,ze sa v zmluve pise…ze oni ako agentura nezodpovedaju za to ako sa Holandsky zamestnanec zachova…kedze firma existuje asi mesiac a za taku kratku dobu nieje sanca aby im ministrstvo dalo povolenie…tak pochybujem ,ze je v tejto firme vsetko o.k. a ja sa uz nikomu nedam ojebat….,tak nech si robi kazdy jak chce..ja im neverim…je tam privela nejasnosti….a kazdy kto ma rodinu si dvakrat rozmysli ci da so sebou vydzubat….ale to je len moj nazor…


ReagovaťCitovať
 vito123
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 13
22/02/2012 11:30  

No ja teraz neviem mam tu asi tri ponuky uz zmluvy da sa povedat ze su na 95 percent rovnaké, asi ostanem doma)) …… neviem


ReagovaťCitovať
 Mato89
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 2
22/02/2012 13:50  

Cawte ja a sa rozhodujem nikdy som nebol v zahr. ale ako citam noo neviem . mama kedysi bola a vravi ze to bude odrb fuu fakt neviem .. :/


ReagovaťCitovať
 vito123
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 13
22/02/2012 14:52  

Tak neviem ako Vas tu pocuvam je to odrb ked pýtyjú prachym je to odrb ked nepýtajú prachy už mi z toho drbe dobre kedy to nie je odrb? Prosím o radu))))))


ReagovaťCitovať
 romarioo
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 6
22/02/2012 16:35  

Ahojte…Ja som prechodil v zahranici uz dost robot,takze viem ako to funguje…aj mne je to divne ,ze nechcu peniaze dopredu…Mozno,ze len zacinaju..a snazia sa niejako rozbehnut,tak preto take podmienky,alebo su to vazne niejaky poriadny spekulanti..aspon keby si tu firmu zalozili sami..,ale oni ju kupili za babku a premenovali..a z vlastnej skusennosti viem,ze takyto ludia…pozeraju iba sami na seba…Je to tazke vzhladom na to aka je teraz situacia s pracou…este sa mi nestalo zeby som bol tak dlho doma…no neviem asi si to musi rozmysliet kazdy sam..Az budeme tam..potom bude tazko sa na niekoho odvolavat…a ak tam ziadny zasupca tejto firmy nebude tak vazne neviem…


ReagovaťCitovať
 vito123
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 13
22/02/2012 20:37  

No cavte uz som sem pisal ale som to asi zle odoslal, ja som tam volal, ze vlastne ako to je, tak praca ako vsetci viete,pýtal som sa na firmu tak mi potom poslali linky na OR,ZR a UPSvar kde je zoznam sprostredkovatelov ze nech si to overim lebo telefon vraj znesie vsetko, na otázku preco nepýtajú hned peniaze mi povedal ze keby totak urobili tak by 90 percent ludí neprislo , firmu len premenovali vraj majitel aj konatel je povodny uz som to aj cekol (kurna sedí to takže neviem)kvoli holandanom ze povodný názov holandanom nic nevraví.
jaj ale ze ked chcem tak silno platit že možem no ale potom sa smial že chápe že som opatrný a ani sa mi v dnešnej dobe nedivý a ked mám taký pocit že nie tak nech do toho nejden. Takže slušne ma poslal……………ale že ked ano neni problem. Este tam mam jednu ponuku do Svajcu takže to pozriem tam pýtajú prachy. No uvidíme)Ako je to v Svajciarsku viete niekto?


ReagovaťCitovať
 romarioo
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 6
23/02/2012 10:03  

ideme nato… 😀 😀 za skusku nic nedame nie?


ReagovaťCitovať
 vito123
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 13
23/02/2012 13:29  

cavte tak volal som to svajcarsko poviem Vam )))) som sa isiel udrbat isli na mna ako na 5 ročného, peniaze vopred, dopravu si zabezpečím sám, o robote vobec nic ze k sedlákovi plat mi len tak od brucha, podla mna, zmluva alebo tak no nic volal som tam este poobede cislo uz mi nikto nedvihal, som mal dost teraz ked to pozeram spatne ,, zlaty NederJob ,, ten chlapík sa so mnou normalne bavil nie ako tento koko….. peniaze este ma upozornil aby som ani nahodou nikomu vopred nic neuhradzal, len to cestovne ale ak vraj skupina si vie zabezpecit lacnejsi odvoz nemá problém, no neviem to svajciarsko tó len nejký živnostník ale nebudem menovat lebo fakt sa bavil ako taký hrubokrký, neviem ako vy ja som poslal do toho Nederjobu dohodu uvidím, ked nepojdem ako ste písali nic neviem mozem sediet doma na riti)))))) Nikoho som nenasiel kto by nechcel peniaze dopredu okrem týchto, nic som na nich nenasiel ani zlé ani dobré fakt asi teraz zacali s týmto podnikaním ak nieco dajte vediet alebo nejaká lepsejsia ponuka….


ReagovaťCitovať
 Mato89
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 2
23/02/2012 14:54  

Caute ja idem tiez asi do toho, nejake skype prip fB kontakty na vas? 8)


ReagovaťCitovať
 vito123
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 13
24/02/2012 16:36  

No ja v mobile nemám navigáciu )))))))))))))))))))))))) uvidíme, poslal som zmluvu poslali mi email, ze ma budu kontaktovat aj mailom aj osobne. Este som sa pozeral aj po inych agenturach ale taku kde by nechceli kexovku vopred som nenasiel takze som rozhodnuty, ked volam tak vzdy zdvihnu, ked pisem tak odpovedaju takze uprimne nemam dovod akoze na nic ……….caute zatial


ReagovaťCitovať
 marek55O
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 1
26/02/2012 13:38  

Aj ja by som mal ísť cez Neder Job do Holandska – skleníky cca okolo 19. 3 2012
Ja som sa ich pýtal ako je to s ubytovaním a koľko vlastne budeme platiť za ubytovanie.
To čo som dostal tak toku nerozumiem a tomu by asi nerozumel nikto…
Ponuka, že sa poplatok strhne až vo výplate je podľa mňa v pohode a je to seriózne.
Ale koľko vlastne zarobím to je záhada lebo neviem koľko ma bude stáť ubytovanie…
Viete to niekto???


ReagovaťCitovať
 Quiatus
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 1
26/02/2012 15:20  

Co sa tyka zarobku, minimalna mzda v NL je zavisla od veku, od 23 vyssie je to cca 1450 euri na mesiac pri fulltime prac. case brutto, netto je individualne zamestnavatel od zamestnavatela, ale treba ratat dole z hrubej mzdy min. 30 – 40%.
Cenu ubytovania si typovat netrufam, pohybuje sa cca od 20 – 70 eur za tyzden, zalezi na mnohych veciach.

Tabulka min. miezd v NL: :n2t410qt] http://www.minimumloon2012.nl/:n2t410qt]


ReagovaťCitovať
 vito123
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 13
27/02/2012 21:00  

sasanka neviem co sa chces modlit modli sa doma ja som este nic neplatil ty hej? Nechapen co si tak vylepený. Dam ti par adries skus tam zavolat potom sa zoseries ako ja, vsade chcu prachy hned a ked nie tak sa s tebou ani nebavia, ja nechcem nic dopredu platit ani to odo mna nikto nechcel a nechcem ostat doma na riti sa modlit. Radsej pisme k veci a pytajme sa zistujme ze co kde, to je moj nazor,
Diky za tu tabulku o min mzde neviem kto to tam hodil ale fajn. Tuto kazdu pise ako sa nechal odrbat ja som bol v Rakusku kazdy rok zatial nic, teraz skusim to Holandsko ked nebude dobre pojdem domov ale kur…nariekat dopredu to nechapem.


ReagovaťCitovať
 vito123
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 13
28/02/2012 11:09  

sasanka co si zistoval? ja som s nim volal mne to vysvetlil, co nevies, ubytovanie zadarmo? to si niekde videl, ubytovanie sa bude strhavat z dovolenkových penazi, keby si sa nemodlil tak by si vedel ja som si to zistoval ze v Holandsku povinne zrazaju z hrubej mzdy 8 % na dov penaize, ja som si nasiel aj na hol. strankach veci je to tak a z toho Ti platia ubytko tak som to pochopil ja poslem Ti link prelož si. Mzda tam je a uvidime mal by si sa tam ist najprv pozriet alebo co)))))))) ale nechapem tuto pises ze fake a pod. Preco tam nezavolas ako ja a vysvetli Ti to alebo nie a potom bud tam idem alebo ostanem doma…………………..sa modlit) Nic v zlom.


ReagovaťCitovať
 vito123
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 13
28/02/2012 17:25  

sasanka ano ponuk je dost vsade ale chcu peniaze dopredu takze tolko to takze ja mam take iste hovno ako ty len tu nenariekam


ReagovaťCitovať
 epoveri
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 21
22/03/2012 9:50  

no deje sa nieco v tejto veci?cakam 😀


ReagovaťCitovať
 epoveri
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 21
22/03/2012 11:19  

@SaSanka wrote:

No veci sa majú tak, že holandský zamestnávatel nevedel určit presný dátum nástupu, tak neder job ustúpil od ponuky. Takže sa nikam nejde 😥 . Ponúkly alternatívnu prácu, všetko o nej prišlo v maili. Takže nech sa každý vyjadrí k tejto alternatíve.

aha,takze takto,dik


ReagovaťCitovať
 epoveri
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 21
23/03/2012 21:49  

podla mna vychadza ta druha lebo poliaci robia zadarmo 🙂


ReagovaťCitovať
 romarioo
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 6
24/03/2012 14:58  

to ,ze sme nahradnici ti povedia po dvoch mesiacoch…fakt super….to su idioti…spekulanti….hajzli…


ReagovaťCitovať
 91crn
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 23
20/07/2012 9:42  

Prosim vas je tu niekto kto je uz v praci cez nederjob?? podmienky napisali ale take neiste ,potom napisali ze len do 30 rokov a beru aj do 45 ,ubytovanie cena ziadna a praca rozna v sklenikoch pri sadeniciacha a podla potreby okopavanie.nemam chut na dobrodruzstvo ,lebo hypoteku treba platit a uz som z toho na nervy vzdy ked sa ma ist uz napise nejaka agentura ze sa nejde ,,este ze tiie poplatky sme nezaplatili aspon ze v tom ma osvietilo…takze nikomu nic dopredu


ReagovaťCitovať
 Jovanni
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 3
05/09/2012 10:55  

uprimne? su to poliaci, a oni su s prepacenim kkti, lebo polka fabriky je z toho nafetovanych, a oni ti v pohodicke budu makat od 6- 23 hod denne, a toto cely tyzden


ReagovaťCitovať
 Jovanni
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 3
05/09/2012 11:00  

odpoved na tvoju spravu, makal som tam nie vela, ale ti poviem ze som sa citil jak v POLSKU!! a zvlastnej skusenosti, sa vyjeb na poliakov a na cely nederjob, oni ta maju akurat tak v pici, ze kde byvas, ci mas zaplatene zdravotne, soc atd. oni nemaju ponatie co sa tam deje, hlavna vec ze maju zaplatene zato tych 200e 🙂 a este nieco, sa ti tam vobec neoplati, lebo vakanci nemas 🙂


ReagovaťCitovať
 vito123
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 13
26/05/2013 11:46  

Akože Jovanni vo všetkom máš skoro pravdu, ohladom Poliakov fetujú, pijú a je ich tu ako hadov, ostatné neviem ja som tu uz druhu sezónu a nemám ziadny problém ubytovanie dobre a to co si mal Ty problém napiš aj to ostatné))))))) …….. to už nenapíšeš? Si stratený prípad))


ReagovaťCitovať
 Jovanni
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 3
28/05/2013 13:51  

co ti budem otom pisat? keby den mal 48 h, bud kludny ze oni z toho tych 40 odmakaju jak fretky, a tesia sa iba z toho, ze dužo hodín, dužo penazi, ale co si us kkt jebnuty, daj si caru a ides jak pila, no nic v zlom, ale koli tomu aby som robil iba na fet aby som mal normu tak ja som slovak, a kusa uvazujem, nie jak poniektory 😀 no doví


ReagovaťCitovať
 maximiska
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 1
03/07/2013 14:06  

caute.. minuly tyzden sme prisli z holandska od Nederjob, co bolo v komarne.. vraj sa prestahovali do novych zamkov ale na dohodu pisu komarnansku adresu … tak nevieme co je pravda, lebo prisiel nejaky pan Kovac,co nam dal podpisat zmluvu,takze odkial prisiel to nevieme.. agenture sme nic neplatili, platili sme si len cestu.. aj nas cakali a odviezli na ubytovanie az dovtedy nebol problem kym sme nenastupili prvy den do prace.. v utorok sme nastupili do prace rano o 7..a vecer o stvrt na 8 povedali finish! nato sa vyhovarali ze sme nespravili normu,pritom sme ani nevedeli ze prvy den hned sa robi norma a kolko je norma.. ledva nam vysvetlili co vobec mame robit! 98percent je poliakov, aj sme sa ich pytali ze ci to je problem ze niesme poliaci? vraveli ze nie, ale zamestnavatel v holandsku si vezme ludi aby po nich dostal peniaze a po prvom dni ich poslu prec a nezaujima ich ze zcoho..dovtedy sme ani nevysli z bytu kym nas nevyplatili ..poliaci ktory nas nosili do roboty boli vpohode,aj nam chceli pomoct.. ale poliaci co su v zavode niektory robia vsetko preto aby tam neboli slovaci a mali viac miesta pre poliakov.. vten den vraj poslali prec 11ludi,akonahle sme odisli ubytovali dalsich styroch slovakov.. toto hovorime z vlastnej skusenosti.. volaju si tam ludi len pre peniaze a to ich nezaujima ze ludia vyhadzuju do vzduchu peniaze na cestu .. davajte si pozor, lebo pracu daju ale len na 1den,takze ak tam pojdete zoberte si peniaze tak aby ste sa vedeli vratit domou!


ReagovaťCitovať
 zuzu90
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 15
04/07/2013 8:12  

A tento Neder job sprostredkovava pracu len v hlansku?? ja by som mala zaujem napr. o rakusko, neviete o tom viac?


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Pracovné agentúry
Stránka 1 / 2 Nasledujúca

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.