Máte skúsenosti s agentúrou coolagent?  

  RSS

 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
14/04/2008 9:01  

Ahojte:))) Mate niekto skusenosti s agenturou Coolagent alebo Zumark? Diky:)))))


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
17/10/2008 17:44  

AHOJTE
OSOBNE SOM CEZ TUTO AGENTURU BOLA V ZAHRANICI A OD SAMEHO ZACIATKU AZ PO KONIEC SOM NEMALA S NICIM PROBLEM
JA SOM BOLA KONKRETNE V ANGLICKU NA FARME, SAMOZREJME PODMIENKY TAM SU TROSKU INE AKO ICH OPISUJU PRATNERI S KTORYMI AGENTURA SPOLUPRACUJE ALE BOLO SUPER
TAK ISTO KAMOSKY, KTORE BOLI V GRECKU V LETE 2008 SA MALI UZASNE, ZIADNE PROBLEMY
CENOVO SU TAKMER NAJVYHODNEJSI, NIE AKO NIEKTORE AGENTURY KTORE SI PYTAJU OMNOHO VIAC ZA TU ISTU PRACU
VID LOTTY, JOBWROLD,SPIRIT, EVA TURANOVA , ADECCO A POD
NAJVIAC SA MI PACI TO, ZE KOMUNIKUJU S LUDMI A AJ PRETO IM TAKYMTO SPOSOBOM DAKUJEM ZA PEKNE LETO , URCITE SA DALSI ROK ZUCASTNIM PODOBNEHO PROGRAMU


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
17/10/2008 18:03  

PODVOD


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
11/11/2008 9:16  

Mate niekto skusenosti s coolagent? mne sa celkom pacia ich ponuky a rada by som cez nich isla….napiste niekto pls


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
04/03/2009 9:52  

no ja mam s nimi zlu skusenost. nikdy by som uz o nich ani len nezakopol.
Zo zaciatku velmi ochotny, rychlo zaplatit ze akoze je „akcia“ potom dva mesiace ticho a na kazdy moj dotaz ze vsetko je OK a praca plati a posledny tyzden do odchodu:
7dní – vsetko ok, len este zmluvu nepozlal zamestnavatel
6dni – volali so zamastnavatelom a vsetko stale plati
5 dni. problem so zamestnavatelom, vraj keby zadali iny termin, zrazu, same vyhovorky
4 dni nevieme na com sme
3 dni par telefonatov a zrazu nam nukali hocijake prace, ale vsetko hlupost.
2 dni sme v koncoch tak sme suhlasili s inou pracou, v inom meste s inymi podmienkami ako pri platení za sprostredkovanie prace.

prisli sme tam styria = 2chlapci, 2 baby.
ked sme uvideli tie podmienky tak 1 baba plakala vkuse 3 dni. islo to uz na nervy. nakoniec po troch dnoch usla. Avsak agenture to navadilo a za nu poslal hned dalsich 2 novych ludi. Aj ked velmi dobre vedela ake su tam podmienky. Ale ved co hlavne ze aj ty dalsi dvaja dali agenture po 20 tisic.
Nakoniec vsetci piati sme do mesiaca z tade zmizli. neprajem nikomu snad len par ludom z COOLAGENT.
Inak bola to praca v UK a cez pobocku v BA (slecnu Silviu pozdravujem).
To co pre vas urobi tato agentura si isto vybavite aj sami (skoda ze na to som musel prist az po tejto skusenosti)


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
29/05/2009 7:01  

ahoj, práve som si prečítala tvoju negatívnu správu o tvojej skúsenosti s agentúrou coolagent. Mohol by si mi poradiť s akou agentúrou by sa dala nájsť dobrá práca v zahraničí? Dakujem.:)


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
05/08/2009 13:23  

a bol niekto cez tuto agenturu ako aupair v usa alebo na parent help v irsku?


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
05/11/2009 11:33  

DOBRY DEN.CHCEM VAS POPROSIT MA TU NIEKTO SKUSENOSTI Z COOLAGENT BRATISLAVSKOU AGENTUROU?PROSIM VAS DAJTE MI VEDIET AK HEJ BUDEM VAM VDACNA.DAKUJEM


ReagovaťCitovať
 civa77
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 1
20/01/2010 10:31  

Ahojte, má niekto z vás skúsenosti z agenturou domino?


ReagovaťCitovať
 kristina887
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 2
06/03/2011 8:05  

velmi zle skusenosti, cez agenturu coolagent nechodte…


ReagovaťCitovať
 saska238
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 1
12/04/2011 15:16  

Ahojte. Ja sa momentalne chystam v mji do USA cez coolagent ako au-pair. Velmi dobra spolupraca s agenturou. Prihlasti do programu som sa bola s kamaratkou v septembri 2010 uz som ani nedufala ze niekam pojdem. Ona odysla vo februari lebo sa jej nasla rodinka skor. Chceli sme ist spolu ale je to takmer nerealne. Dozvedeli sme sa o tom od dalsej kamaratky ktora bola v USA pred 4rokmi. Ak chcete ist ako au pair do USA tak odporúčam coolagent, alebo studentagency, pretože oni to len sprostredkuju agenture v UK ktora jedná priamo s AU-PAir agenturou v USA. Takže tam nie sú žiadne problémi so slovenskou agenturou. skoro všetku agendu si spracujete sami takže sa spoliehate na seba oni vám len pomáhajú. ak mate nejake otazky : href=“mailto:saska238@post.sk“>saska238@post.sk


ReagovaťCitovať
 petulka83
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 1
12/05/2011 13:05  

bola som praca v skladoch, z mojej strany OK, boli tyzdne ked sme pracovali viac, ine menej, bola som len 4 mesiace, nieco som zarobila. vedela som do coho idem, info podali ako to aj bolo.


ReagovaťCitovať
 andrea27
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 1
17/06/2011 19:00  

@petulka83 wrote:

bola som praca v skladoch, z mojej strany OK, boli tyzdne ked sme pracovali viac, ine menej, bola som len 4 mesiace, nieco som zarobila. vedela som do coho idem, info podali ako to aj bolo.

Ahoj, prepac, ze otravujem, ale robila si v skladoch v anglicku cez tuto agenturu? bola si spokojna, dodrzali vsetko co mali? lebo aj aj chcem ist pracovat do anglicka do skladov, pre marks and spencer.


ReagovaťCitovať
 letmex
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 1
12/01/2013 9:43  

Ahoj,
po půl roce jsem se dostala k tomu, abych konečně napsala recenzi na tuhle agenturu.. nemohla jsem to nechat bez povšimnutí..
Přes tuhle agenturu nás jelo loni na Mallorcu asi 12 holek a 2 kluci (Češi a Slováci) do stejné destinace na severu ostrova. po příjezdu jsme byli hodně zklamaní, pač místo, kam jsme se dostali bylo odlehlé od světa, museli jsme brát taxíky abychom se dostali do většího města s diskotékama.. vždyť mallorca, to by měla být jedna velká pařba! říkali jsme si..
Po čase jsme si tam ale zvykli a byla jsme fakt dobrá parta, takže super..
Ale zpátky k agentuře.. byli mezi náma i takoví, co španělsky vůbec neuměli.. v papírech COOLAGENTU je psáno, že do Španělska stačí POUZE ANGLIČTINA! Děcka, jestli neumíte alespoň základy španělštiny, do Španělska nejezděte!!! Jak je podle coolagentu možné obsluhovat Španěle, když neceknete ani slovo… to by mě zajímalo… Vyskytovaly se velké koplikace s majiteli restaurací, kteří pár lidí i kvůli toho vyhodili. Kámoška pak byla nucena odjet a coolagent jí místo toho nabídl práci au pair U ŠPANĚLSKÉ RODINY.. takže toho znovu s něma moc nenamluvila..
Já osobně jsem měla obrovské štěstí na pracovní umístění. Pracovala jsem v cafeteríi u pláže a jednání mé šéfové i plat byl férový. Ne však všichni dostali zaplaceno pořádně. Ještě bych zmínila, že jsem v hlavním městě Palma potkala dvě holky, které se vydali na mallorcu „na vlastní triko“, bez nějaké agentury a našly si práci za barem… nejenže ušetřili zbytečný poplatek agentuře, který je uplně k ničemu, tak si i vydělali asi třikrát více než my a navíc bydlely v hlavním městě.

Jinak svojí zkušenosti určitě nelituju, já jsem byla maximálně spokojená(po mírném šoku z necivilizace a zaplacení zbytečných peněz agentuře).. spíše jsem chtěla zveřejnit, jak na tom byli mojí známí.

Mallorca je nádherný ostrov a stojí za to tam jet.. ale už určitě ne přes agenturu


ReagovaťCitovať
 COOLAGENT
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 1
22/10/2013 12:11  

Vyjadrenie agentury COOLAGENT:

Dobry den,
sme radi, ze svoju prax v Spanielsku cez leto povazujete za pozitivnu a ze ste si leto uzili. Radi by sme sa vyjadrili k jednotlivym bodom co opisujete. Pri programe v Spanielsku mame aj na strankach uvedene, ze sa vyzaduje min. zakladna znalost spanielskeho jazyka. V pripade ak nam partnerska agentura akceptuje uchadzaca aj bez znalosti spanielskeho jazyka, tak sa jedna o pozicie, kde nie je potrebne priamo komunikovat so zakaznikmi a staci znalost anglickeho jazyka. Nasim klientom vzdy pomahame ak nas kontaktuju, ze maju akykolvek problem, pred cestou tiez dostavaju cislo na nasu helplinku.
Do zahranicia je samozrejme mozne vycestovat aj bez agentury, avsak je tam prave to riziko, ze v pripade akychkolvek problemov sa vacsinou musite vratit domov a tiez sa moze stat, ze pri takej kratke dobe ako je letna sezona si pozicie nemusite najst hned a tym padom stracate cas, ktory travite v zahranici. Velmi zavisi od casu kedy pricestujete, cim neskor tym je pozicii menej.

S pozdravom
COOLAGENT


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Pracovné agentúry

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.