Máte skúsenosti s agentúrou bohemiaworld.sk?  

  RSS

 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
18/02/2007 18:47  

chcem sa spýtať máte skúsenosti s touto agentúrou? je spoľahlivá?
dáke skúsenosti?

ďakujem


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
26/06/2007 22:06  

Zabudni na tu agenturu,moja rada,poznam vela ludi ktori cez nu isli sem do UK,pohoreli a museli sa postavit na vlastne nohy samy.never im,chod radsej na vlastnu pest.vela stastia


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
03/09/2007 22:27  

prosím vás zistili ste niečo o tejto agenture??????


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
18/09/2007 8:11  

jaro ja s nou idem do londyna 3.10.07, kontaktuj ma na mail


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
19/09/2007 17:22  

Ahojte!

Mam skusenosti s touto agenturou, sam som sa zucastnil ich programu a mozem povedat, ze su super, co sa tyka ubytovania. Byval som vo vybornom dome, skvele zariadena kuchyna aj kupelna, mal som tam vsetko, co som potreboval. Su to obetavi ludia a radi pomozu, ak je to v ich silach.
No odporucal by som, aby ste vedeli komunikovat v anglictine, aspon sa dohodnut, lebo bez nej by ste sa nemali pustat do cestovania do zahranicia a hlavne nie do Anglicka, kde je to v dnesnej dobe v oblasti hladania prace skoro nevyhnutne.
Nezabudnite – cim lepsie viete po anglicky, tym mate vacsiu sancu si najst lepsie platenu pracu.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
11/06/2009 9:09  

Ahoj,prosim ta mozes mi dat blizsie info o agenture……Moc dik.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
15/07/2009 17:04  

mXoWhQ


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
22/07/2009 23:45  

I want to say – thank you for this!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
25/07/2009 0:05  

Great. Now i can say thank you!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
31/07/2009 14:10  

If you have to do it, you might as well do it right.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
02/08/2009 1:00  

If you have to do it, you might as well do it right.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
02/08/2009 16:18  

BvTEQt Great. Now i can say thank you!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
18/08/2009 15:15  

Ahojte, ma niekto skusenosti s Bohemiaworld? Ja cez nich idem do UK.Tak sa este chcem ujistit aky su.Diky.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
18/08/2009 19:01  

Daj pozor…


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
19/08/2009 9:04  

Ako to myslis? Mas niejake skusenosti?


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
19/08/2009 17:01  

To je asi agentura ktora ti vybavi len ubytovanie ale pracu si musis najst sama, co nieje velka vyhra.
Anglicko je plne chod radsej niekde sem blizsie ako holandsko napr. ,lahsie sa vratis keby sa nieco zvrtlo.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
19/08/2009 17:08  

Navise nevies v akej casti londyna ta ubytuju,:bezpecnost, vzdialenost od prace, spolubyvajuci atd.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
20/08/2009 7:28  

V akej casti budem byvat to mi uz vravely, pracovat by som mala v hotely, tak by to malo byt niekde v centre. Dufam, ze mi s tou pracou pomozu, pretoze moc anglicky neviem.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
20/08/2009 7:30  

A ty si uz cez nich bol?


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
05/11/2009 22:00  

caute ludia .jeto velmi dobra agentura bohemia world je skratka super.je najlepia agentura na celom slovensku.som ceznu vonka aj s milencom uz 4,5roka.platove podmienky su tam mesacne 1690eur.nevahajte a chote tam .neolutujete.vela stastia .caute.


ReagovaťCitovať
 krokodil
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 1
12/01/2010 13:42  

Skusenosti s agenturou bohemiaworld velmi zla

na ich stranke class=“postlink“ href=“http://www.bohemiaworld.sk“> http://www.bohemiaworld.sk najdete velmi zaujimave veci, ani neviem kde zacat.

Ubytovanie v Londýne si môžte objednať za symbolický rezervačný poplatok €30!
– no prosim, este ste len na slovensku a 30 libier fuc
– agentura ma penajatych asi tak 20-30 domov v oblasti Walthamstow, Leyton, Tottenham…a v poslednej dobe maju problem tieto malebne pliesnovo-svabove domceky zaplnit(bohvie preco )
– agentura plati za prenajatie domu asi tak 700-800 libier mesacne
– budete byvat na dome asi tak 10 ludi v asi tak 5-tich izbach, spolocna kuchyna a kupelna, spolocenska miestnost je zriedkava
– ubytko vas bude stat okolo 220 libier na mesiac/na osobu samozrejme
Bohemia World Vám garantuje nepreplnené domy.

V každom dome je k dispozícii:
práčka
dve chladničky
mikrovlnka
žehlička
žehliaca doska
zariadená kuchyňa: rýchlovarná, toustovač, hriankovač, hrnce, príbory, riad, poháre, atď.
– plna vybava 😆

V Slovenskej Republike je rezervačný poplatok € 30 (zahŕňa vystavenie Proof of Address)
– no prosim, dalsich 30 libier fuc, mila pani Maria vam vytlaci jednu a4-ku, kde sa pise, ze byvate na tej a tej adrese(je to uzitocne pri zriadovani bankoveho konta a tak…)
Pri príchode do Londýna zaplatíte depozit 75 libier.
– asi jedina vec, proti ktorej nic nemam
– Domy su prevazne v hroznom stave – zle fungujuce kurenie(problem hlavne v zime), vybavenie domu asi take ake bolo v 60 rokoch na slovensku.
Svaby v kuchyni, pliesne v kupelnach a bedbugs v posteliach nie je zriedkavost(Bedbug, postelovy chrobak ani nechcite vediet, co to je )
Využite náš Pracovný program a my urobíme všetko pre to, aby ste do práce nastúpili čo najskôr od vášho príchodu. S Bohemia World máte istotu.
– heh agenturka mal asi tak rok dozadu zmluvu s jednou tovarnou na cedecka, kde posielala vsetkych ludi, ktori prisli zo slovenska, robili sa 12 hodinovky, cesta tam a spat zabrala aj do troch hodin, a cas na odpocinok a varenie je v riti ❗
– praca nebola to najhorsie, horsie bolo, ze vam asi tak hodinku pred odchodom zavolal mili pan Stefan Rehak(terajsia agenturka Orangejuice , inak Stevka uz vykopli lebo odrbaval, heh ) ..a slavnostne vam oznamil „Tak dnes dete na nocni“ … no lenze zaujemcov bolo vela, a… bolo nezriedkave, ze ste sli do prace iba 2-3 krat do tyzdna, a co z toho vypliva? Zarobite tak 450 libier za mesiac, -220 libier
ubytko(pozor za meskanie platby su pokuty ) – 200 libier jedlo(nebojte, od toho jedla este nikto nepribral ) , a….je tu myslienka hladania novej prace , hehe.
– pre tych ktori nevistihli pointu pracovnej agentury bohemiaworld podotykam, ze ste sa prave stali zavisly na ubytku, ktore vam ponukli, a ine ich samozrejme nezaujima.

to najlepsie z ich www stranky :mrgreen: :
Pracovný program €18 /co to je?/
Pomoc pri registrácii na Home Office €12 /jeden telefonat/
Pomoc pri získani CIS karty €8 /jedna navsteva uradu prace/
Pomoc pri založení bankového učtu €16 /navsteva banky, treba pas a proof of adress/
Vytvorenie CV v anglickom jazyku €25 /fiiiha, zeby nova sluzba?/
Pomoc pri získaní britského vodičského preukazu €8 /naco by vam bol, sakra, bez neho som jazdil/
Orientačný program v Londýne €40 /ukazu vam, kde kupit listok na bus, a kde nakupit potraviny, waw- no kde asi, v tesku, ne?/
Tlačený zoznam praconých agentúr €18 /waw, a4-ka za 18libier? internet je naco??/
SIM karta britského mobilného operátora €4 /na kazdej ulici ju kupite od indoch za 2 libry/
Adaptér na britsku el. sieť €4 /presne 1 libra na trhu, alebo hocikde inde/
AZ mapa Londýna €10 /uzitocna vec, nic proti, no v trafike lacnejsia/
Rezervácia utytovania + Proof of Address €30 /o proof of address som uz hovoril, a k rezervacii ubytovania doplnim, ze vas supnu, kde je volne miesto momentalne, vecsinou do trojky, heh/
Ubytovanie po 20 hodine večer €45 /fiiha, dajak spansteli/
Využívanie internetového centra na 30 hodín, kopirovanie, tlač po dobu 3 mesiacov €12 /pecka/

Stansted 35 GBP za auto /vlak je rychlejsi a stoji 18 libier, priamo z letiska/
Luton 40 GBP za auto /detto/
Služba odvoz z letiska sa platí až po príchode do UK.
Ak máte záujem o túto službu, prosím, uvedte to do poznámky.

zaver: Bohemiaworld nie je pracovna agentura, oni vas len ubytuju, pracu zhanate sami, s anglictinou no problem, nie je problem do 2 tyzdnov najst praca nikde v kuchyni, ci v hoteli za asi tak 600-700 libier, naklady za mesiac iba za nevyhnutnosti su okolo 500 libier(nebojte sa nepriberiete z tej stravy)

<<>>


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Pracovné agentúry

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.