Limeta s.r.o. Dubnica n/ Váhom  

  RSS

 Silvester
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 11
26/09/2014 20:30  

Celý mesiac robíte 10 hodín denne aj sobotu a ak náhodou idete k lekárovi tak ste simulant a vymýšľate si choroby. Príde o 1:00 v noci koordinátor (Milošev) a povie zbaľ si veci a vypadni. Na výplatu vás čaká prekvapenie za odpracovaný mesiac, okradnú zamestnanca aby sa oni nažrali. Ak chcete serióznu agentúru tak Limeta sú zlodeji, ktorí okrádajú pracujúcich ľudí…


ReagovaťCitovať
 Silvester
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 11
27/09/2014 12:34  

Všetko čo vám narozprávajú pred nástupom sú nezmysly a klamstvá. Vraj zarobíte až 27000 kč čo pri logickom rozmýšľaní by ste museli pracovať 24 hodín denne celý mesiac. A ešte vám aj zataja že vám stiahnú z výplaty za školenie a bezpečnostnú obuv čo vlastne zo zákona musí zabezpečiť zamestnávateľ. Proste podrazácka agentúra ktorá nefunguje podľa zákonov. Zmluvu vám dajú na skrátený úväzok aby ste sa nemohli oháňať keď vás okradnú o zarobené peniaze. To je moja skúsenosť s touto podrazáckou agentúrou.


ReagovaťCitovať
 Silvester
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 11
24/10/2014 13:18  

Fakt úžasná agentúra. Čakám že mi zaplatia za marodku a pri komunikácii so Sociálnou poisťovňou sa dozviem že moju marodku ešte nedostali. O chvíľu je koniec mesiaca, peniaze som už mal mať a oni si robia čo chcú. Do konca mesiaca im dám ešte čas a potom ich udám a nech platia aj s úrokami. Zo Sociálnej mám písomne potvrdené že im to nedoručili. Ľudia dávajte pozor na také agentúry. Sú to zlodeji ktorí vás okradnú o čo sa dá. 1.11.2014 ich udám a budú platiť.


ReagovaťCitovať
 sandokan
Zaregistroval sa v roku 2014
Príspevky: 1
23/12/2014 9:48  

V mojom živote som nič neľutoval len to že som pracoval v tejto agenture. Je to najhoršia agentura aka existuje. Na výplate vás oberú o všetko čo sa dá aby sa oni nažrali no robiť musíte od nevidím do nevidím a ak náhodou máte trochu menší výkon tak za vami behajú ako psi a stále žiadajú aby ste pridali. Na voľno zabudnite a na voľné výkendy už celkom. Riadia sa heslom Vyšťaviť a odkopnúť! NEODPORUČAM PRACOVAŤ V TEJTO AGENTURE!


ReagovaťCitovať
 Silvester
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 11
31/01/2015 16:47  

Ako som tu už písal tak podal som agentúru na inšpektorát práce a výsledok bol prekvapujúci. 314 eur o ktoré ma p. Vít Lančarič obral, mi boli dané na účet. Takže ľudia, ak Vás agentúra okradne o zarobené peniaze tak hlavu hore. Inšpektorát práce to za Vás všetko vyrieši. Stačí všetko zaslať mailom a potom sa dejú veci ktoré oni nečakajú


ReagovaťCitovať
 RadeCZek
Zaregistroval sa v roku 2015
Príspevky: 1
09/03/2015 16:58  

Já byl na inspektorátu v Bratislavě, řekli mi jen, že jim mám poslat dopis na agenturu a jit na policii! Poprosím kohokoli kdo má nebo měl až 3 roky zpětně (zákoník práce) problémy s agenturou Limeta ať mě prosím urychleně kontaktuje na FB Radek Krpec, děkuji…


ReagovaťCitovať
 Silvester
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 11
09/03/2015 17:14  

Radek máš odomňa žiadosť na fb. Ja ti presne napíšem čo urob a peniaze máš isté ako ja. Ja som na nich poslal inšpektorát a peniaze mi pekne vyplatili do centa takže hlavu hore. Napíš mi na fb. Silvo


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Pracovné agentúry

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.