Index Nosluš  

  RSS

 Eluska
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 2
21/02/2013 19:43  

Máte niekto skúsenosti s touto agentúrov a s jej sprostredkovaním letných brigád do prímorských miest? Ďakujem


ReagovaťCitovať
 MOJABABA
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 6
25/02/2013 16:37  

to by aj mna velmi zaujimalo???planujem ist cez nu na cyprus no neviem ci je to dobra volba??


ReagovaťCitovať
 hitman3012
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 87
26/02/2013 11:26  

neviem ako v zahranici ale bol som cez nich na brigadu na slovensku a vsetko bolo v pohode, plat bol taky ako slubili aj podmienky, vsetko bolo OK…plat prisiel do 2 tyzdnov na ucet….asi jedna z mala solidnych agentur….aspon co sa tyka brigady na SR…aj pani co s vami vybavuje sa mi zda normalna, sympaticka, vsetko pohovori….mne sa zda ze su v poho…jedna z mala normalnych agentru na SR, ale ako hovorim ja som bol len na SR ako je to v zahranici tak to nwm….


ReagovaťCitovať
 MOJABABA
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 6
14/03/2013 17:11  

DAKUJEM ZA ODPOVED:)aj ja si mislim ,ze INDEX NOSLUS je jedna z mala solidnych agentur na SLOVENSKU!!!len som to este potrebovala od dakoho potvrdit!ja si mislim,ze s pomedzi tych vsetkych na zufalych ludoch zarabajucich agentur je INDEX NOSLUS aj ked mozno nie najlepsia ale ircite aspon taka ,ktorej sa da ako tak verit!!!a mislim si ,ze este aj cez PROFESIU NENI AZ TAK zle si hladat pracu,aj ked ani tam to neni na 100%garantovane ,ze tie prace co ponukaju su dobre ,ale vecsinou to cez PRPFESIU tiez vsetko dobre dopadne nakoniec,,,,aj ked ako hovorim ,nie vzdycky,,,,!SICE INDEX NOSLUS ponuka maly plat v zahranici iba500 eur na CYPRE,ale clovek aspon vie ,ze je tam cez solidnu agenturu a nie cez nejaku slavnu agenturu s vidinou zarobit velke peniaze na ukor popalenia sa!!!VSAK UVIDIME skusime a dame vediet!dakujem 🙂


ReagovaťCitovať
 opytamSAuvidim
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 8
20/04/2013 19:30  

cez nosluš som tiez robil, vyplacaju ako slubia, vsetko vzdy bolo v poriadku, co sa tyka na slovensku. Ja som v minulosti (2-3 roky do zadu) sa u nich bol informovat ci sprostredkuvavaju pracu aj v zahranici. Odporucili mi sa pozret na nastenku co tam mali. Ponuky tam boli. Ale pani mi rovno povedala ze to nie je priamo cez nich, ze nenesu zodpovednost ak sa nieco stane. Takze sa informuj ci to je pramo cez nich alebo nejak inak. A 500 eur? 😀 😀 oni dostanu dobre 2-3 litre a tebe daju 500 eur. Taktiez sa spytaj ci ubytovanie, strava atd sa plati zvlast… kludne sa moze stat ze zarobis 300 eur. Taktez sa spytaj c tych 500 eur je v hrubom ci v cistom.

-jedalne listy nedavaju
-odvody neplatia
-ubytovanie sa plati zvlast
-plat je v hrubom
-cestovne nepreplatia, a niekedy ani neposkytuju

vyplatit vyplatia co slubia ale zderu ta jak sliepku


ReagovaťCitovať
 Rerereop
Zaregistroval sa v roku 2016
Príspevky: 8
11/03/2016 20:09  

Jedná sa o veľmi dobrý príspevok, ktorý ma naozaj baví čítanie. Nestáva sa každý deň, že mám možnosť vidieť niečo také.


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Pracovné agentúry

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.