GWA agency  

  RSS

 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
27/06/2008 21:42  

Zdravim mate nikto skusenosti s GWA agency zo spišskej. prave som s nimi zacal komunikovat a zdaju sa mi fcelku solidny a maju aj dost zaujmave ponuky. tak ci nahodou niekto nemate daku skusenost s nimi, ci uz dobru, abo zlu.
vdaka

jacub


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
01/09/2008 20:02  

ahoj jacub ja som mala tiez podobny pocit ale len do doby ked sa nevyskytolproblem so zamestnavaelom v zahranici postavili sa na jeho stranu a vsetko zle bolo na mojej strane, mala som pracu dohodnutu na rok nakoniec z tohoo boli 3 mesiace a pomoc ziadna pekne si rozmysli


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
01/09/2008 20:38  

ahoj ja som so spisskej,nemam sice osobnu skusenost ale moji znamy sli cez nich do spanielska ku salatom,a asi po mesiaci uz aj boli doma,neviem ti presne povedat co sa tam stalo,lebo ja som v rakusku a oni kym som ja sla na dovolenku uz aj vycestovali inam,ale viem ze spokojni neboli.tak pockaj mozno sa este niekto ti ozve s inymi skusenostami,a ozaj ma napadlo ze aj moja znama cez nich bola minuly rok na jahodach v spanielsku a tiez to nebolo ruzove.aky mali problem,tak s tym si vsetkym uz museli pomoct same,od agentury sa velmi pomoci nedockali,sef s nimi nebol spokojny ale preco,to je tazko povedat,vraj len preto ze boli slovacky a tie nechcel.tak preco si ich potom ziadal?ona si potom nasla inu pracu tam sama


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
12/09/2008 12:27  

upozornujem a vystriham pred spolupracou s agenturou GWA – Luboslava Gogorova, Spisska Nova Ves. vyberaju nezakonne vysoky poplatok za sprostredkovanie prace, a pracu negarantuju. vybrali peniaze od viac ludi, ktori odisli do zahranicia a dohodnuta robota nebola. registracny poplatok vam uz nevratia. pozor spolupracuju v zahranici s podvodnikmi. §§§§


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
12/09/2008 12:43  

oni vyzeraju na prvy pohlad seriozne, ale POZOR.!!!
skusenost z danska – vybrali tisice za sprostredkovanie zamestnania v dansku, poslali tam viac ludi ako bolo treba, ludia nemali pracu dostali sa do minusu. nic nedodrzali co ponukli v job offer! ludia nedostali ziadnu vyplatu prve 2 tyzdne, dalsie 2 tyzdne zufalych 2000 Dkk – danskych korun!!! v zmluve co podpisovali u nich v kancelarii na slovensku nebolo nic dodrzane. namiesto roboty im sprostredkovali v dansku len problemy. reklamaciu neuznavaju. NIC IM NEPLATTE! okradli ludi na slovensku.
§§§


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
13/10/2008 13:16  

aj za sprostredkovanie roboty u tohto tu – Svend Pedersen – predtým KUHL Distribution (teraz Langvaddam distribution) vybrali desaťtisíce korún. píšu o tom hajzlovi všetky dánske noviny. neplatil podla zmluvy bastard. a GWA sa na tom priživila.

class=“postlink“ href=“http://www.avisbude.info/index/a20-konkurs/“> http://www.avisbude.info/index/a20-konkurs/

class=“postlink“ href=“http://forsiden.3f.dk/apps/pbcs.dll/article?AID=/20081003/NYHEDER/810030348/2140/NYHEDER“> http://forsiden.3f.dk/apps/pbcs.dll/art … 40/NYHEDER


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
04/11/2008 18:18  

agentura sprostredkuva pracu nie je zamestnavatel, po nastupe do prace agentura nema ziadny vztah s klientom…….. ide o vztah medzi vami a zamestnavatelom


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
27/01/2009 23:43  

SLUBOVALI PLATY A POSTUPY A VOBEC NIC TAKEHO SA NEUDIALO.NAKONEC SME SKONCILI BEZ PENAZI A NA LETENKU SOM SI MUSEL POZICAT.NEDOSTALI SME VYPLATY ANI ZAPLATENE DOVOLENKY.URCITE NENASTUPUJ DO READINGU ,AKO POSTAR


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
03/02/2009 10:04  

Ja osobne som pracovala v zahraničí ceu GWAčku a môžem povedať , že na rozdiel od skúseností mojich známych, ktorí cestovali cez iné agentúry boli všetky podmienky splnené. Bol cez nich aj môj otec a brat , dokonca aj na študijnom pobyte a bolo to fajn. Dnes si práve myslím , že je málo takých agentúr ako sú oni. Škoda len že sú takí tupci čo nemajú doma čo robiť a robia recenzie niekomu kto svoju prácu robí skutočne dobre. Určite ešte využijem ich služby. A ešte otázka pre Sagvan Tofi. Platila si ubytovanie telom lebo si musela alebo si chcela?…………… Smutnéééééé


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
14/02/2009 8:18  

Zdravím všetkých, čo spolupracovali s GWA!
Práve som sa chcela ísť zaregistrovať do jejto agentúry, akurát som si chcela zisktiť, či majú otvorené aj v sobotu, no poprečítaní týchto varovaní a zlých skúseností som si to veľmi rýchlo rozmyslela! Ďakujem za príspevky a skúsenosti, aspoň viem, čo sú zač!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
17/03/2009 12:02  

mas pravdu…je to jeden velky oeb…ja som tam robil skoro dva roky


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
19/03/2009 18:41  

Super traja si tu kecate a kydate na dlhorocnu pracu agentury GWA.
Skus si to mily zlaty sam, pomoct tolkym ludom k praci.
Si trapny


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
07/04/2009 16:19  

ja-kubcek.ja mam skusenosti,a mam ich velmi,velmi zle.boli sme v Spanielsku vlani a o bolo daco hrozne ako tam s nami jednali ako so spinou a to boli slovaci koordinatori BACA a BARAN sa volali,pekne spiny a keby sme nevedelui po Taliansky aspom daco tak sme na ulici a bezdomovci.Mozno maju dobre ponuky ale su to klamary.my sme tam dali 12000,8000 sme si zamenili a este nam museli poslat 5000 na autobus domov aby sme sa dako dostali a boli sme tam mesiac a pol a nezarobili sme ani euro!!!!a boli tam taky co nemali ani ako domov ist!Tak sa vyser nato!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
29/04/2009 12:27  

Agenturu GWA NEODPORUCAM nikomu. Ponukli mi pracu nosica batoziny v greckom hoteli, po prichode do Grecka vysvitlo, ze je potrebene soferovat motorove vozidlo a tak batozinu prepravovat. O tejto skutocnosti AGENTURA PRED ODCHODOM NEINFORMOVALA ANI NAZNAKOM. Kedze vodicsky preukaz nevlastnim a soferovat neviem, zamestanavatel ma poslal bez mihnutia oka obratom domov. Spolu s nekrestanskym sprostredkovatelskym poplatkom a vyhodenymi peniazmi na spiatocne letenky ma to vyslo na 700 EUR!!! Keby som bol vedel vsetky podrobnosti o pracovnej ponuke do Grecka by som nikdy nevycestoval!!!!!!!
Takze prajem GWA len to, aby coskoro zanikla popripade co najmenej klientov!!!!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
18/05/2009 14:24  

no ta co si sa zblaznila nacisto preboha


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
18/05/2009 14:25  

no diky clovece za radu.ja som aj nad tym rozmyslal ze ci neiist.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
25/08/2009 15:12  

Pán R.N. v životopise uvádza, že vlastní vodičské oprávnenie skupiny A,B,C,T. V zmluve pána R.N. stojí čierne na bielom- Druh práce- Vodič mini busu.

Tak o koho neserióznosti tu hovoríme?….


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
16/11/2009 16:09  

GWA je tha najhoršia agentúra akú ja poznám a neodporúčam ju fakt nikomu lebo oni dokážu uspokojiť fakt iba 1ho človeka z asi 500o


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Pracovné agentúry

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.