europe consulting  

  RSS

 marecekPN
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 2
16/08/2010 16:16  

ahojte. neviete co je zac tato agentura???? chce odo mna 500 E a ze vycestujem 20.09 do rakuska na kvetiny a plat medzi 1800-2200 E? viete mi poradit?? diky. marek

kludne ma prezvonte, zavolam spat 0905761447

Dnes 02.09. mi volal jeden že dnes podpisal zmluvu s nimi a ze potom ju dal pozriet pravnikovi a ten povedal, ze to je len zmluva o vycestovani a ubytovani, o sprostredkovani prace nic, vobec nic a ze peniaze by sa ,,,,,,,,,,,,,, m o z n o ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, dali vysudit, nakolko v tej zmluve je osetrena len uvedena agentura. Keby sa mi niekto ozval co mal vcera 01.09. vycestovat na tie kvety a ako pochodil. DIK

P O Z R I T E C O P I S U N A S V O J E J S T R A N K E::!!!!!!!!!!!!!!

Europe Consulting, s.r.o. – Sme profesionálna, dynamicky sa rozrastajúca spoločnosť. Predmetom našej činnosti sú komplexné a špecialicované personálno-poradenské služby.

Disponujeme všetkými licenciami z Ministerstva práce sociálnych vecí a rodiny a medzinárodne uznávanou licenciou udelenou inštitúciou REC a GLA.

Máme bohaté skúsenosti, overených partnerov doma aj v zahraničí a ako držiteľ licencie Národného úradu práce na sprostredkovanie zamestnania za úhradu, Vám zabezpečíme prácu bez zbytočných komplikácií v krátkom časovom horizonte.]Poplatky za sprostredkovanie práce platíte až po Vašom reálnom umiestnení v pracovnom procese.


ReagovaťCitovať
 Csabi3331
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 1
17/08/2010 19:26  

Caw ja by som tiez chcel ist na kvety ale nemam ziadne informacie o agenturu!!Ak niekdo ma skusenosti tak mi napise?Dakujem!


ReagovaťCitovať
 mishka
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 16
21/08/2010 19:37  

Ahjte!
aj my chceme ist s touto agenturou do Rakusak na kvety 20.09.2010. ale nerozpravaju ludia o nich v dobrom. Boli ste tam uz osobne?


ReagovaťCitovať
 petricek1
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 20
24/08/2010 14:18  

bol niekto na pohovore v ageture europe consulting. na pracu kvety


ReagovaťCitovať
 trevisko
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 2
24/08/2010 17:56  

Caute ludia pocujte aj ja sa chystam na kvety do Rakuska s kamosom bol tam uz niekto na pohovore ako ste dopadli? Lebo tu citam ze je to len odrb…poradte dakto….dakujem!!!


ReagovaťCitovať
 vthomas
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 8
25/08/2010 22:10  

ahojte,
nebol som na pohovor a ani sa nechystam, ale 1800-2000 Eur???
To nebude velmi realne…..
No ak nahodou, tak chcem ist aj ja 🙂
Vela stastia….

A uz sa im niekto ozvite, co bol na pohovore, alebo ma skusenosti s tou agenturou….!!!!
Musime si predsa trochu pomahat, ked nasa vlada pomaha iba „mensinam“ a my musime pracovat v zahranici 😀 😐


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Pracovné agentúry

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.