Europe Consulting, s. r. o.  

  RSS

 lusik
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 2
17/06/2010 11:49  

Ahojte. Mate niekto skusenosti, pripadne poznate tuto agenturu?
Maju dost zaujimavych ponuk a su aj zaregistrovany na upsvar, ale plati sa u nich poplatok 33 EUR plus 300 EUR ako sprostredkovatelsky poplatok pri podpise zmluvy.
Dakujem za odpovede.


ReagovaťCitovať
 mackooocko
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 2
02/08/2010 17:53  

Tato agentura je velky PODVOD!!! Kto este mozete, tak sa jej velkym oblukom vyhnite, mne sa to uz bohuzial nepodarilo. Zobrali odomna 400€ za sprostredkovanie prace v Liverpoole a po prilete som sa dozvedel, ze tam posobi dalsia agentura, ktora chce dalsich 330 libier (na Slovensku mi to zatajili)!!! Za sprostredkovanie prace povazovali vizitku a mapku ako najst pracovnu agenturu v Liverpoole. V Bratislave nevedeli detaily o praci, iba vseobecne zvasty, trtko ktory sedi v kancelarii v Bratislave nic nevie, odmietol mi dokonca dat kontakty na ludi, ktori leteli so mnou, s majitelom, ktory vsetko vybavuje, vraj komunikuju iba cez Skype a nikdy ho nevidel, nema nanho iny kontakt!!! Viem, bol som hlupak, ked som im vobec dal nejake peniaze a uz som sa s nimi asi rozlucil, aj ked stale slubuju, ze vsetko vratia, ale uz im neverim ani slovo!!! Neoklamali takto iba mna ale aj dalsich 25 ludi, ktori prileteli so mnou a su rozhodnuti to riesit sudnou cestou!!! Nedajte sa nachytat a neverte ziadnej agenture, radsej chodte na vlastnu past, usetrite kopu penazi, za sprostredkovanie prace agenturou v Britanii je podla tamojsich zakonov protizakonne pytat poplatok!!!


ReagovaťCitovať
 miso1
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 21
03/08/2010 7:38  

Europe Consulting nemá licenciu na sprostredkovanie práce za úhradu

Pozri obchodný register SR


ReagovaťCitovať
 Zdenkooo
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 1
17/09/2010 8:40  

Ja som tak isto zaplatil tej agenture 500eur a zahada nastala v tom že ich telefon je nedostupný a internetove stránky sú zrušené.Neviem čo zatym je nemohli by ste mi nejako poraďiť? stači prezvoniť na 0907 052 220… dakujem Zdenko…


ReagovaťCitovať
 Bohus
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 1
20/09/2010 10:45  

Dnes 20. septembra sme mali o 10:00 odcestovať za prácou do Eisenstadtu.
Na nástupišti č.:1 bolo v čase avizovaného odchodu cca 100 až 150 ľudí, ktorí čakali na príchod autobusu a kontaktnej osoby. Neprišiel ani autobus a ani nikto z firmy. Preto sa skoro všetci zúčastnení presunuli v doprovode kamier televízie ( JOJ, Markíza ) na pobočku policajného zboru SR kde sa podpisuje hromadné trestné oznámenie na firmu EUROPECONSULTING.
Skutočnosť je takáto:
– od utorka ( podľa vyjadrenia SBS v budove sídla kancelárie ) nebol nikto v kancelárii
– od piatka je kontaktné číslo dočasne odpojené
– nikto zo zúčastnených nebol o podrobnostiach odchodu informovaný telefonicky a ani mailom


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Pracovné agentúry

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.