ALGA cz s.r.o.  

  RSS

 kika007
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 10
14/02/2012 14:49  

Dobrý deň. Máte tu niekto skúsenosti s touto agentúrou?… ponúkaju prácu v automobilovom premysle v CZ na turnusy. Robí sa 8-12 hodín podľa toho do ktorého mestečka Vás dajú za 75 kč v čistom pri 3-5 týždenných turnusoch po ktorých ste vždy týždeň doma. Pracovali ste tam už niekto cez nich a aká je to robota, dá sa to zvládnuť? pretože predsa len 12ky celé 3-5 týždňov nieje sranda ak je to nejaká otročina… ákékoľvek informácie o tejto robote budú dobré 🙂 ďakujem


ReagovaťCitovať
 simie
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 6
28/02/2012 11:29  

Ak ti mozem poradit ruky preč od nich budeš driet do umoru a nakoniec ta nebudu chciet ani pustat domov 😀 Ja som tam bol v Hodkoviciach kde sa vyrabaju tlmiče do aut 2 mesiace a hotova otrokareň za nič ešte aj kordinatori odrbavaju svojich … Alga nikdy viac


ReagovaťCitovať
 Silvester
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 11
09/02/2013 7:41  

Takže na túto agentúru je podané trestné oznámenie za okrádanie zamestnancov. Čoskoro Udič s agentúrou končí a aj v čechách to mu garantujem. Už na agentúre pracujú vyššie lebo je to najväčší hajzel aký existuje, ako aj poznamenal príslušník polície. Na súde ho potopím ako največšieho zločinca a zaplatí mnohokrát viac ako okradol „Peter Udič – Zlodej s.r.o.“ Teraz uvidia koho si zamestnali šmejdi zlodejskí.


ReagovaťCitovať
 Tomas a Marcela
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 5
05/03/2013 22:45  

Mat za 2 tyzdne 180 hodin a dostat 50€ na vyplatu,myslim,ze to hovori za vsetko


ReagovaťCitovať
 Siduska
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 1
10/04/2013 15:30  

Nikdy viacej alga cz. Teraz uz su Davide cz. Pridete do Ciech na vlastne naklady s tym ze vam preplatia cestovne. Hned po prichode ma byt nastup z ktoreho nakoniec nic nebude a sedite na izbe ajtyzden dva. Nakoniec vam povedia je nam to luto ale nemame pracu pre vas mozte ist domov. Vobec ich nezaujima jak domov pojdete ked vam cestu nepreplatia. Dalsia agentura v rebricku Nechaj sa odrbat.


ReagovaťCitovať
 Silvester
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 11
14/05/2013 2:53  

Tak, opäť sa vyjadrím k tejto agentúre. Sluby sa slubuju a hovno z toho. A tie vykopávky, akože koordinátori ING. Saláč a najMUDr.ejší Jílek to sú fakt exoti nič viac. Posielajú opitých ludí do práce, príde za vami a povie: „vím že ste chlastal, dejte si žvejku a dete do práce“ Neviem či pomôže „žvejka“ niekomu v práci keď prišiel z diskotéky opitý. Neviem kde to Pán Udič vyhrabal takých blbcov, veď to pre ludí ani prstom nepohnú. Niečo sa ich opýtate, tak odpoveď „NEVÍM, DOMLUVÍME SE“ je jasná už pred otázkou. Mal by tam byť jeden normálny a nie dvaja dementi, na ktorých treba robiť aby sa mali začo nažrať, a hovno z nich tí ludia majú. Už sú premenovaní na DAVIDE CZ, s.r.o. ale je to ešte viac o hovne ako bolo.


ReagovaťCitovať
 chillout
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 1
15/07/2013 8:56  

Silvester, musím na tvoje výroky zareagovať. Nakoľko sa mi moc neľúbi ako sa tu vyjadruješ. Neviem čo si čakal, že ti povedia, keď dojdeš do práce po žúrke a napitý ? Na hlúpu otazku hlupa odpoveď. Všetci sa na teba spoliehlali a ty neviem či si tam šiel zarábať, alebo žúrovať. Sťažuješ sa, že pricestuješ a musíš aj týždeň sedieť na izbe a už keď do práce ísť máš chlastáš!!! Ak nevieš čo chceš ostaň doma pri maminke.


ReagovaťCitovať
 JaroslavKraj
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 2
15/07/2013 10:21  

Jediné na koho by malo byť podané trestné oznámenie, si ty – Silvester Drozd a to za nepravdivé ohováranie a klebety! Pracujem pre túto agentúru už od roku 2009 a som s ňou spokojný. Výplaty máme načas a čo sa týka odpracovaných hodín – ak je niekto šikovný, môže chodiť aj na pres-časy, ale veď Ty to dobre vieš! Nakoľko Ťa poznám, môžem povedať, že si mal dobrú prácu a svojou hlúposťou a zbytočnými absenciami si o ňu prišiel. Tie vyjadrenia, ktorými si označil koordinátorov – patria tebe! Prečo si sa nevyjadril k škodám ktoré si urobil firme? Ale rozumiem, je lepšie ukazovať na iných ako na seba!


ReagovaťCitovať
 JaroslavKraj
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 2
15/07/2013 10:56  

“ Mat za 2 tyzdne 180 hodin a dostat 50€ na vyplatu,myslim,ze to hovori za vsetko „

… to Vaša matematika hovorí za všetko 🙂 …..neviem ako podla Vás ale podla mňa : kedže ste pracovali do dňa 12 hodín a do týždňa 5 dní to je: 5* 12 = 60 hodín * 2 týždne = 120 hodín ( samozrejme nezabúdajme odpočítať obedňajšiu prestávku).
Z toho mi len vyplýva, že Vaše informácie sú zavádzajúce !!!


ReagovaťCitovať
 Silvester
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 11
21/07/2013 16:07  

@chillout wrote:

Silvester, musím na tvoje výroky zareagovať. Nakoľko sa mi moc neľúbi ako sa tu vyjadruješ. Neviem čo si čakal, že ti povedia, keď dojdeš do práce po žúrke a napitý ? Na hlúpu otazku hlupa odpoveď. Všetci sa na teba spoliehlali a ty neviem či si tam šiel zarábať, alebo žúrovať. Sťažuješ sa, že pricestuješ a musíš aj týždeň sedieť na izbe a už keď do práce ísť máš chlastáš!!! Ak nevieš čo chceš ostaň doma pri maminke.

Počuj veľmi sa pletieš. Ja niesom nejaký zasran, ktorý príde do čiech a nechodí do práce pre žurovanie. Ja som si poctivo odpracoval všetky smeny a bez toho aby som chodil do práce pod nejakým vplyvom. Keď to čo si napísal platí na teba, tak to napíš o sebe, lebo niekoho koho nepoznáš a píšeš blbosti o ňom tak to vyzerá ako podľa seba súdim teba. Takže asi toľko že ja niesom alkoholik, ktorý nechodí do práce. To čo som napísal je pravda a keď chceš tak to skús a uvidíš sám. Len potom odtiaľ neodchádzaj lebo ťa oberú o celú výplatu a nedajú ti nič. Nazdar


ReagovaťCitovať
 Silvester
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 11
03/06/2014 11:57  

Jaroslav Krajňák pochváľ sa koľko ti zaplatili za dovolenku od roku 2009 keď si tak veľmi spokojný s agentúrou. Veď tie špiny ťa oberú ani nevieš o čo všetko. Na výplatnú pásku ti dajú dovolenku, ale peniaze za ňu si nikdy nedostal lebo ti Udič nasľuboval hory doly, bla, bla, bla. Rob na takých darmožráčov, ja môžem jebať takú agentúru!!!!!!!!!


ReagovaťCitovať
 uhlik09
Zaregistroval sa v roku 2014
Príspevky: 1
24/06/2014 12:21  

Ahojte Davide CZ je jeden velky odrb clovek maka vsetko v poriadku ak nahodov zamaroduje tak ma proste smolu nedostane nic a to ze posledne výplaty agentura nedava je vseobecne zname tak asi tak ja som uz dal podnet na ispektorat prace v Plzni a pojde to pravdepodobne aj na sud a niesom jediny ……. ruky prec od takejto agentury


ReagovaťCitovať
 Jozef130
Zaregistroval sa v roku 2014
Príspevky: 2
10/07/2014 19:11  

PETER UDIČ!!!..je podvodnik!!!..zabudnite ze dostanete poslednú výplatu ,a nevyplati Vás aj ked oditete v skúšobnej dobe!!!..PRACOVNÍCI V KŘINCI TO POTVRDIA!!!!!!..obsluha CNC strojov…PETER UDIČ je,sedliak z východu ,klamár ,lakomec…ojebavak slušných ľudí !!!!!..


ReagovaťCitovať
 petr123
Zaregistroval sa v roku 2014
Príspevky: 1
11/07/2014 14:00  

Firma Davide CZ s.r.o. je solidní firma, já jako jednatel se nemám za co stydět a na rozdíl od negativních a anonymních pisatelů se podepíšu svým jménem. Těch pár negativních příspěvků je zřejmě od bývalých zaměstnanců, kteří utekli z práce bez omluvy a způsobili zaměstnavateli problémy. Vše co se píše jsou nesmysly a zřejme od zoufalců, což jsou lide, kteří dělají zoufale ciny. Naše firma vše proplácí a máme spoustu kvalitních a spokojených zaměstnanců. Zaměstnancům poskytujeme solidní služby od A do Z, včetně výplat, záloh, přeškolení, dovolenky. Zaměstnanci, kteří skončí výplatu obdrží v termínu, výplata je zasílána formou eurogira na jejich adresu, kterou uvedou při nástupu. Lidé co utečou z práce a nemají oddělané hodiny nemohou vysokou výplatu čekat. S inspektorátem práce spolupracujeme a každá i ta poslední kontrola potvrdila, že máme jako firma vše v pořádku. Ještě jednou podotýkám, že vše je lež a pokud tu své příspěvky píší slušní lidé, ať se podepíší svým jménem, abychom věděli s kým máme tu čest. Pokud je to pouhý anonym, je to pouhá pomluva a toto píší lidé, kteří holdují alkoholu a nevědí co mluví. S pozdravem Udič Peter


ReagovaťCitovať
 jankapower
Zaregistroval sa v roku 2014
Príspevky: 1
11/07/2014 14:44  

Dobrý deň, musím sa tiež v tomto vlákne vyjadriť. Pracovala som v Behr u pána Udiča niekoľko rokov, než sem odišla späť na Slovensko, pretože sem mala chorých rodičov a nebolo možné býtv tak ďaleko. Ak sa človek dohovorí tak je všetko v pohode. Tak to býva v každom zamestnaní, že nemožno utiecť a bez ospravedlnenia. Všade sú nastavené rôzne pravidlá. U p Udiča som bola spokojná. So mzdou som bola nad mieru spokojná, dovolenku som mala vyplatenú a tiež ak som bola chorá, nemocenskú som tiež dostala pri výplate .. Oproti iným agentúram u p Udiča som dostávala aj zálohy, odmeny, prispieva na bývanie a so mzdou som bola vždy spokojná. Nikdy nebol problém si vybrať dovolenku as koordinátormi sa dá vždy dohovoriť či prehodiť smenu. Ak človek má záujem pracovať a chce si zarobiť peniaze, tak odporúčam túto agentúru.


ReagovaťCitovať
 Silvester
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 11
11/07/2014 15:45  

Pán Peter Udič to sú sladké ojeby od vás to čo ste tu česky zOpičil. Nezabudnem keď ste sľuboval hory doly s falošným úsmevom mne osobne do očí. Ak máte záujem, zavesím tu výplatnú pásku od vás ako platíte za dovolenku. Váš zamestnanec sa osobne mne vyjadril že za 6 rokov zamestnania u vás, ešte za dovolenku nikdy nedostal zaplatené a tak tu nepíšte nezmysly. Tých pár ľudí čo u vás ešte pracuje je len mizerné číslo. Už od úbohosti neviete ako sa brániť pred ľudmi ktorích ste okradol o dosť peňazí, sa idete tu očistiť opičenou češtinou? Ste obyčajný chudák čo okráda pracujúcich slovákov, ale raz príde čas aj na vás. Nájde sa 1 človek, ktorý sa vám postaví do cesty a potom tie vaše sladké ojeby skončia. Dozvedel som sa ako ste okrádal firmu Tenneco Monroe a preto vás z firmy odstránili. Takže na záver: p. Udič, úprimnú sústrasť…


ReagovaťCitovať
 Jozef130
Zaregistroval sa v roku 2014
Príspevky: 2
11/07/2014 18:40  

JANKAPOWER:))))…v prestrojeni Peter UDIČ :)))..aka uchvatna reklama:)))..SEDLIAK Z BARDEJOVA!!!!…CHLAPI CO PRACUJÚ V KŘINCI OD JANUÁRA NEDOSTALI PREPLATENE CESTOVNÉ LÍSTKY !!!!!…AKO ŽIADNE DOVOLENKY!!!…A NEVYPLATIL SI ŽIADNEMU CLOVEKU ANI POSLEDNU VÝPLATU PO ODCHODE Z PRACE!!!!!!!!…TAKA JE PRAVDA TY LAKOMEC,PODVODNIK ..!!!!!!VELA VYCHODNIAROU PRACOVALO UZ V KŘINCI ,ale nikdy viac!!!!!!…SI KLAMÁR A PODVODNIK!!!!!..ale dôjde aj na teba!!!!!


ReagovaťCitovať
 miro27
Zaregistroval sa v roku 2014
Príspevky: 1
07/09/2014 13:36  

alga cz s.r.o. = davide cz s.r.o. = primum selekt s.r.o. ❓ ❗


ReagovaťCitovať
 josef167
Zaregistroval sa v roku 2015
Príspevky: 4
03/11/2015 16:33  

Udič toho už nechal, alespoň jsem si to myslel do poloviny října tohoto roku, kdy jsem se dozvěděl, že Primum Selekt prodal. Ale pozor! Založil Primum Servis kde za sebe nastrčil nějakého Kaštovského. Je to na class=“postlink“ href=“http://www.justice.cz“>www.justice.cz Takhle to dělal vždycky.
Víte, kolik mu dávali v Behru za hodinu? 185 Kč! A nám dával 80 na hodinu!!!
V Křinci mu dávají hodně přes 200! PŘES DVĚSTĚ!!!

A víte proč? Víte proč vyhodili Algu z Monroe? ❗
Protože podpláceli! ❗
Stejně tak podplácejí v Behru i v Křinci!!!


ReagovaťCitovať
 Silvester
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 11
03/11/2015 17:49  

Z Monroe vyhodili Algu, lebo písali hodiny na ľudí ktorí tam už nepracovali a Monroe to Alge platil. To som sa dozvedel keď som tam ešte pracoval. Peter Udič je najväčšie svinstvo aké existuje. Minule mi prešiel po chodníku oproti, nech je rád že som mu nepodpálil audinu ktorú mal zaparkovanú na námestí…


ReagovaťCitovať
 josef167
Zaregistroval sa v roku 2015
Príspevky: 4
03/11/2015 20:45  

Tam prej toho bylo víc, snad i nějaký vyšetřování policií. Ale znáte to, tyhle lidi mají prachy a vše se dá nějak vyřešit. Vše se ututlalo, jako vždy. Chtělo by to, aby se toho chytil nějakej dobrej novinář a začalo se o tom psát. Stejný svinstvo se děje i v ostatních agenturách, berou ředitelé, perzonalisti, výrobáci, mistři. Úplatky jdou do miliónů.
Počítejte – našich 80 za hodinu je 107,20 včetně odvodů. Firma platí 185 za hodinu agentuře, takže jí zbyde 77,80 na hodinu. Agentua má 100 lidí, kteří za měsíc udělají celkem 16000 hodin. pokud tato dvě čísla vynásobíme, dostaneme, že agetura vydělala 1 244 800 Kč. Z toho musí zaplatit zaměstnancům a nějaký další náklady – přiznám se, že nevím, kolik to může být, třeby polvina této sumy – takže jí zbyde 622 tis.
Z toho se pak dobře kupujou audiny a stavěj baráky – a samozřejmě – DÁVAJÍ ÚPLATKY!!! ❗ ❗ ❗


ReagovaťCitovať
 josef167
Zaregistroval sa v roku 2015
Príspevky: 4
26/11/2015 15:23  

Silvester a kdes ho viděl? Byl jsem nedávno v Turnově na náměstí ve vinotéce a Udič tam byl a něco vyřizoval. On mě nezná, já jeho ano. Když odešel, tak jsem se vyptával a paní mi řekla, že to je jeho a že má ještě vinoteku v Liberci na náměstí a další v Praze. Víno má ale dobrý.
Nejvíc mě ale štve, že ti hajzlici z agentur mají za hodinu o stovku víc než ti co makaj a že se je snažej ještě co nejvíc odrbat. To je ta největší pakárna.


ReagovaťCitovať
 valibook
Zaregistroval sa v roku 2014
Príspevky: 2
13/08/2016 18:20  

!!!POZOR!!! Udic pokraccuje dalej…..najdete ho uz aj za firmu PAMAXEU s.r.o….ma tam svojhoo cloveka……firmu ma v Bardejove


ReagovaťCitovať
 josef167
Zaregistroval sa v roku 2015
Príspevky: 4
14/08/2016 23:06  

Čím jsem déle pryč, tak tím víc se s tímto pánem setkávám. Myslím, že to nebude Udič starší, ale mladší. Tomu staršímu, jak jsem se dozvěděl, se do Bardějova moc nechce. Někoho tam podvedl, nejspíš někoho z rodiny, nebo ze známých. Kdybyste o tom někdo měl nějakou informaci, tak ji sem napište. Já víc nevím, uvádím jen to, co jsem se dozvěděl.
Když si vygooglujete peter udič, tak jeho syn je fb a je mu dost podobný, ten asi bude mít tu firmu. Pokud budete mít nové informace, dejte je sem.
Dík Josef


ReagovaťCitovať
 valibook
Zaregistroval sa v roku 2014
Príspevky: 2
14/09/2016 19:37  

Jozef je to jedno ci to je Udic st. abo ml. ..pozri si tento link: class=“postlink“ href=“http://www.finstat.sk/47034726″> http://www.finstat.sk/47034726 – to hovorii za vsetkoo… tak ci tak mlady sa podoba taze rodina su a ide v jeho slapajach..ma sa od koho ucit…


ReagovaťCitovať
 Bodnar6
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 26
28/05/2017 18:17  

Dobry den,

mozem sa opytat ci este mate pracu v cechach?


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Pracovné agentúry

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.