agenura chrisma  

  RSS

 pepa2145
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 1
12/03/2010 18:22  

Dobry den.Ma niekto skusenost s agenturou CHRISMA s Michaloviec?Sprostredkuvaju pracu pre zdravotne sestry do Nemecka.Ak ma niekto snimi skusnost prosim napiste mi.Dakujem.


ReagovaťCitovať
 AKSINED
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 4
25/04/2010 12:09  

Dobry den,nikdy nechodte cez CHRIZMU…ktora v Michalovciach uz zanikla,a teraz ma pochybne vedenie v Banskek Bystrici…v nemecku je to fr.Jannsen…..ono to vyzera na prvy pohlad super,slubia vam plat aj diety velmi zaujimavy…ale ked pridete domov,budete sa natahovat s nimi za vase vlastne peniaze,s nimi ja uz nikdy viac,raz mi stacilo….NEMCI,po prichode vasom domov,nemaju zaujem viac s vami komunikovat!!!


ReagovaťCitovať
 aranka kotlarova
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 48
26/04/2010 17:23  

prosim,napiste mi Vase zkusenosti s Ag.Chrisma. jak probihalo placeni a tak vselijak.
dekuji


ReagovaťCitovať
 aranka kotlarova
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 48
27/04/2010 15:41  

ja mam dobre.lze se s nimi i spojit class=“postlink“ href=“http://www.pflegedienst-jannsen.de“>www.pflegedienst-jannsen.de
precetla jsem si i nelichotivou zpravu,mne plati dobre a vcas poplatky se neplati


ReagovaťCitovať
 gimi03
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 13
11/04/2011 10:43  

..no, pani Aranka je zrejme niekto z tej pochybnej agentury!!!
Chrisma Jannsen je velmi problemova agentura, maju pobocku na Slovensku, najprv vam naslubuju pekny plat, transport zadarmo, nepovedia vam ale, ze musite podpisat zmluvu so slovenskou firmou Jannsen-Chrisma a tiez, ze vyplacaju vyplatu az do 15.-teho nasledujuceho mesiaca a to len ten mesiac, ktory ste odbrobili. Uctovnik je alebo bol neskutocne drzy a arogantny pan Josai, mozno uz nie je, neviem, s tym sa dohodnut na niecom je takmer nemozne, az ked sa vyhrazate pravnikom, veci sa pohnu…
Pritom vam nepovedia, ze zarobok este treba zdanit a to 20,-timi percentami na Slovensku!
Neodporucam, banda prefikana je to!!!


ReagovaťCitovať
 aranka kotlarova
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 48
18/04/2011 19:39  

nevim jak SK modifikace funguje,makam pod Nemcema.Zatim nejslusnejsi spolek.Pracuji s KOLEGY ze SK,a klobouk dolu.Pracoviti,zodpovedni,pracovne fundovani,ochotni,sikovni.
Ja jsem sestra,a opravdu nevim jak SK varianta funguje.
Zde se neplati poplatek za zprostrdkovani,a platy jsou dle De norem.
nejsem jejich nahanec,jsem presvedcena,ze jsou slusni.


ReagovaťCitovať
 gimi03
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 13
18/04/2011 21:13  

..mila Aranka Kotlarova, uz aj to meno nie je pravdive!
Ja som osobne zazila spravanie agentury Chrisma -jannsen a aj cez ine fora sa o nich vela dobreho nedozviete..
..ano, poplatky sa neplatia, pretoze, ked firma vyinkasuje od rodiny takych 2000 euro mesacne na jednu opatrovatelku, z toho jej da takych 1000 az 1200 euro maximalne, zaplati jej cestu tam a spät a OP ide na take tri az sest mesiacov, taaak tomu hovorim uz biznis, no a OP skutocne neplati poplatky, firma si ich uz dopredu stiahne!!!
Tak to by bolo uz serioznejsie vypytat si poplatok od OP a ta by zarobila viac, vsak skuste si mila ,,aranka,, opatrovanie na vlastnej kozi, uvidite aka je to makacka, ci uz fyzicka a hlavne psychicka, taku dlhu dobu byt odlucena od rodiny, to je to najhorsie na tom!
Dufam, ze od maja sa podmienky pre nas zlepsia v Nemecku a budeme si vediet vybavit lepsi plat..


ReagovaťCitovať
 aranka kotlarova
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 48
20/04/2011 11:18  

Gimi,citim povinnost Vam sdelit:
tuto praci delam 9 let,u sestry Jannsem jsem uz druhym rokem.Dekuji osudu,ze mi se sestrou Jannsen svedl dohromady.
V loni mi gratulovali k Geburstag,nyni poslali pranicko a 50 eu.
Nejsem pro ne OTROK,jako pro byvale agentury.Jsem pro ne clen kolektivu a proto citim povinnnost je branit.Nevim a nemam zkusenosti s pobockou na Slovensku,mozna je tam zakopany pes.
Pouzivam jine jmeno,bylo mi uz parkrate agenturami vyhrozovano fyzickou likvidaci.Zverejnila jsem praktiky agentur,tj. sestra si plati za nelegalni praci.Vim,ted uz je prace na Zivnost,ale drive to nebylo.
Vdecim duchu Florence Nachtingalove , ze mi svedl dohromady ze setrou Jannsen dohromady.A osudu take.
Pokud Slovenska pobocka Vas bere na hul,obratte se primo na sestru Jannsen,nebo Frau Kofer. jsou ochotne,a veci znale.
Preji Vam lepsi zkusenosti,a treba naleznete agenturu o ktere budete moci tak dobre mluvit.,stejne jako ja o Plegedienst Jannsen
Jsem jen sestra a fyziotherapeut,zadna spolupodilnice firmy.Citim se ale zodpovedna,za dobre jmeno,na kterem mi zalezi,protoze vim,ze jsou slusni.


ReagovaťCitovať
 gimi03
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 13
20/04/2011 12:17  

..problem bude so slovenskou agenturou a ich uctovnikom Josaiom, ak ho este maju…
..no, vrana k vrane sada…inak…


ReagovaťCitovať
 gimi03
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 13
20/04/2011 12:29  

..jaj, ano,mna naverboval isty pan Kovac z BB, teraz to uz robi ina pani..no, ja som vsetko z Nemecka prejednavala s pani Kofer ale napriek jej snahe si slovenska pobocka a jej uctovnik robili, co chceli…
Teraz cez nich isla moja znama, tak Vam neskôr napisem ako to dopadlo…


ReagovaťCitovať
 aranka kotlarova
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 48
20/04/2011 18:09  

Ahoj Gimino,je to pruser ta SK pobocka.Ja s nimi nemam co robit,ale asi je tam zakopany pes.
Pred rokem asi v unoru mi vezla s.Jannsen k pacientovi-Michal-hruza,a rikala,ze Vladimira brala poplatky a nemela.Moji kolegove to potvrdili.Vladimiru vyhodila.Pak byl Michal Kovac,ale to vim od sbych kolegu. Moji kolegove a kolegyne,ale vic kolegove,delame tezke pacienty jsou prima lidi.Vazim si jich a myslim je li tam bordel SK pobocka si dela co chce,mate narok se ozvat,a bude zase perestrojka.ostatne na fungci manazerskou bych navrhovala meho kolegu Wiliama.
Gimino,mate skype? na soukromou zpravu Vam sdelim jmeno a muzeme to brobrat.Potrbuji dukazy a naprasim ty okradace.
Ostatne si prectete od aranky kotlarove,nabit si hubu a zmoudret.HORRRooooooorrrrrrr.
uz mi i vyhrozovali .no zde je verejne forum ,posleze. ahoj


ReagovaťCitovať
 gimi03
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 13
20/04/2011 18:30  

..dajte mi Vas email, mam skype ale cez den nemam cas, mam dvoch, manzelov, teraz som isla cez opatrovatelky.eu, zatial celkom dobre, len plat sa mi zdal maly, tak ho potom zvysili o nieco, teda, ja opatrujem vlastne len babku, no, dedko na tom tiez nie je ruzovo ale zatial je sebestacny, zatial…
..teda, mam izbu blizko nich, radsej som vecer ticho, nech ich nezobudim…
..alebo mi napiste na email :
href=“mailto:bea69bm@gmail.com“>bea69bm@gmail.com


ReagovaťCitovať
 gimi03
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 13
20/04/2011 18:54  

..no, aby nedoslo k omylu, volno mam ale dvakrat tyzdenne po sest hodin a to zmiznem niekam von:)
No, precitala som Vase skusenosti s agenturami, ja som take mala pred mnohymi rokmi, teraz uz nie, davam si pozor a ocakavam to najlepsie:)


ReagovaťCitovať
 aranka kotlarova
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 48
21/04/2011 8:37  

ozvu se na mejl, to jsou horory co? proto mi stve,ze Jannsen praci a dobrou vuli na SK tak pojebali.ozvu se


ReagovaťCitovať
 gimi03
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 13
20/05/2011 6:51  

Tak ako Aranka, nestihame odpovedat, uz tu mame 20.05. a stale ste mi nic nenapisali…
Teda agentura Chrisma uz neexistuje, najnovsie sa volaju Nurce Care s .r.o a stale je tam ten arogantny uctovnik Josai plus uz cela familia…
Kamoske vyplatili hned vyplatu pri odchode, tak sa zrejme uz polepsili ale ja uz s nimi a Josaiom nechcem mat nic do cinenia..


ReagovaťCitovať
 aranka kotlarova
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 48
21/05/2011 17:19  

@gimi03 wrote:

Tak ako Aranka, nestihame odpovedat, uz tu mame 20.05. a stale ste mi nic nenapisali…
Teda agentura Chrisma uz neexistuje, najnovsie sa volaju Nurce Care s .r.o a stale je tam ten arogantny uctovnik Josai plus uz cela familia…
Kamoske vyplatili hned vyplatu pri odchode, tak sa zrejme uz polepsili ale ja uz s nimi a Josaiom nechcem mat nic do cinenia..

jak jsem napsala ,janemam s SK pobockou nic spolecneho,a Nemci jsou seriozni a plati vzdy vcas.Na mejl jsem se ozvala a zadna odpoved.


ReagovaťCitovať
 gimi03
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 13
21/05/2011 18:33  

..prosim Vas, aspon neklamte, nic ste mi nenapisali a ani nikomu z tohto fora, tak aspon netarajte!
Agentura Nurce Care sidli v Michalovciach, zakladatelia su Anita Jannsen a ten arogantny uctovnik Josai plus ma tam uz celu familiu! Vrana k vrane sada vazena ,,Aranka,, takze ja nechcem mat vôbec nic spolocne s touto agenturou, okrem toho su v zozname dlznikov socialnej poistovne, len tak na okraj…


ReagovaťCitovať
 gimi03
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 13
21/05/2011 18:44  

class=“postlink“ href=“http://dlznik.zoznam.sk/socialna-siet/nurse-care-sro“> http://dlznik.zoznam.sk/socialna-siet/nurse-care-sro


ReagovaťCitovať
 aranka kotlarova
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 48
22/05/2011 8:57  

Gimino,proc bych klamala,ja jsem jen obycejna sestra,ktera u nich dela. ale k veci,napsala jsem,ze na SK pobocce cosi neklape a je tam zakopany pes.Vypis zni jasne,ale sestra Jannsen je seriozni a cely nemecky spolek.na tom si stojim,alespon z me zkusenosti.jak tam ten josal hospodari to nevim a asi blbe,kdyz vypis existuje.Stojim pred dilema,naprasit to Jannsen nebo ne?Asi naprasim,je poctiva a za Josala nemuze.Uz mela utrapy z Astalovicovou.
Gimino,placete na spatnym hrobe,at si udela poradek SK pobocka ahoj


ReagovaťCitovať
 gimi03
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 13
22/05/2011 9:14  

..tak, aby sme si to ujasnili, ziadny email ste mi neposlali…
..ja neplacem na ziadnom hrobe, vy ste tu otvorili diskusiu, tak sa bavime, nie?!
..ano, zapis na dlznikoch existuje, tak to kludne môzte preposlat pani Jannsen…
Ja som mala s Josaiom velke problemy, s nemeckou stranou nie, tak nech si pani Jannsen spravi poriadok aj na slovenskej strane…


ReagovaťCitovať
 aranka kotlarova
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 48
22/05/2011 10:39  

@gimi03 wrote:

..tak, aby sme si to ujasnili, ziadny email ste mi neposlali…
..ja neplacem na ziadnom hrobe, vy ste tu otvorili diskusiu, tak sa bavime, nie?!
..ano, zapis na dlznikoch existuje, tak to kludne môzte preposlat pani Jannsen…
Ja som mala s Josaiom velke problemy, s nemeckou stranou nie, tak nech si pani Jannsen spravi poriadok aj na slovenskej strane…

preposlala jsem to na firmu Jannsen.Ale jak lovim ve vypisu,zadne konkretni dluhy jsem nenasla.PC nasel,ze dluhy na socialnich ale kazdy si olati socialku sam .Josala jsem nikdy ani nnezahledla,ale nerada bych,aby pani jannsen ,ktere si vazim nekdo delal ostudu nebo kazil jmeno.
Koncim diskusi ,preposlano.
zapis tam je,ale nic konkretniho,hledali jsme to i s juristou a nic tam neni


ReagovaťCitovať
 zuzana1960
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 1
02/02/2013 17:21  

Dobrty vecer

chcela by som sa vyjadrit na tuto temu ohladom agentury. Ja som snimi pracovala 2 roky a mozem s kludom napisat ze som s nimi nemala ziadny problem. Ano vyplata je o nieco neskor ale kazda vyplata sa takto vyplaca. Ale vzdy zaplatili celu sumu bez akychkolvek znizeni. PAn josai je spolahlivy a napomocny clovek a vobec nie je arogantny. Ja som s nim mala len pozitivne skusenosti. A nie som ziadna vymyslelna osoba. Dakujem


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Pracovné agentúry

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.