agentura 24seven, s. r. o. - skusenosti  

  RSS

 viator
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 2
24/08/2013 15:06  

Zdravim, chcel by som sa spytat na agenturu 24seven zo Ziliny. Mate s nimi niekto nejaku skusenost? Poplatky si vraj neuctuju (podla odpovede do e-mailu, ale nevylucujem, ze nieco take niekde skryju za „administrativny poplatok“). Ich „informacne materialy“ po absolvovanom a uspesnom „pohovore“ sa mi nezdaju byt ziadna slava co sa tyka vypovednej hodnoty. Ide len o „job offer“, ale cakal by som aj zo strany agentury podrobnejsie info aj bez toho, ze by som to musel z nich tahat, co aj budem – napriklad nejake info o pracovnej zmluve, ci ju vobec uvidim este na SK. Mal by som na konci septembra nastupit do skladu Argos (Barton, Burton upon Trent). Ale uvazujem aj nad tym, ci sa ta praca neda vybavit aj bez agentury, chcem sa spytat, ci si niekto vybavoval pracu v sklade sam a ci priamo volal do konkretneho miesta, kde by chcel posobit. Toto by bola moja prva zahranicna pracovna skusenost. Za vsetky postrehy, pripadne rady a tipy budem vdacny. Neviem prilis ako to chodi – teda keby som vedel, isiel by som si to asi vybavit vsetko sam. A nepoznam ani nikoho z mojho okolia, kto by mi poradil. Dakujem!


ReagovaťCitovať
 viator
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 2
28/08/2013 10:04  

Tak zistil som, ze by ma prehodili britskej agenture singleresource, a naborova manazerka sa vraj musi spytat sefa, ci je mozne dostat pracovnu zmluvu k nahliadnutiu na SK (ked som ju chcel vidiet dopredu a nie az vo VB). Web stranka singleresource ma nijako neohurila, a ani to, ze naborarka nevie takuto podstatnu info o zmluve hned z fleku… V podstate je asi zbytocne cestovat cez slovensku agenturu, radsej najst priamo britsku a ist cez nu (lebo pozicie ako warehouse operative su vacsinou, ak nie vzdy riesene len cez agenturu).


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Pracovné agentúry

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.