Zber ovocia Taliansko  

  RSS

 ju88ro88
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 2
19/06/2010 20:02  

Máte niekto skúsenosti s firmou MARMARAS FRUIT?? marmarasfruit.eu??? ak tak by som poprosil info na href=“mailto:ju88ro88@azet.sk“>ju88ro88@azet.sk dakujem velmi pekné, pomôžete mne aj viacerým kamošom :mrgreen:


ReagovaťCitovať
 ju88ro88
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 2
22/06/2010 16:43  

Dostal som otázky od približne 30 ludí, z ktorých nikto nič nezistil. Podľa slov sprostredkovateľa marmaras-u spoločnosť sprostredkuváva prácu už 3 roky. Avšak nenájdete o nich nikde ani len zmienku. Od dalšej spoluuchádzačky o prácu som dostal informácie (z registra zamestnávateľov), že MARMARAS FRUIT ako firma neexistuje. Čiže s najvačšou pravdepodobnosťou je to podvod ❗ 👿


ReagovaťCitovať
 meribery
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 8
23/06/2010 9:15  

zdravim, ma niekto skusenosti so sprostredkovanim zberov do ITA cez ZH Bašta, sro Ziar nad Hronom? komunikujem s panom Petrom Táborom, cez e-mail s Ivanou Táborovou. Ponukaju zbery len pre studentov v oblasti bolzana.


ReagovaťCitovať
 hviezda
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 40
23/06/2010 20:18  

Ahoj!Vies nieco nove?Je tu niekto kto osobne pozna Milosa Kapka?


ReagovaťCitovať
 hviezda
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 40
25/06/2010 21:43  

Co tu stale riesite?Kolko mate vlastne rokov?Myslim si ze ste tu samy studenti.SORRY!Neviem kto je marmarasfruit,ci su legalny,alebo nie,to sa uvidi,ale spochybnujete ostatnych!Co si myslite o Kapkovej obhajobe ktoru pisal Jhonsovi DZonsovi ci ako sa tu pise?Hm?K tym traktorom nieco.Bola som v Taliansku minuly mesiac a videla som ake traktori tam chodia.Tomu by ste teda neuverili!Ak zistite nieco normalne,tak potom piste do prispevkov a nepiste stale v hadankach!!!


ReagovaťCitovať
 meribery
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 8
01/07/2010 14:08  

ZH basta je riadny podvod – pre vsetkych ktorych zacnu lakat na dalsi turnus, nam 2 dni pred odchodom nedal ziadne info, nereagujem na e-maily a nedviha telefon.. takze pozor, podali sme na neho trestne oznamenie :““!!!!!!


ReagovaťCitovať
 minvba
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 5
09/07/2010 19:13  

No ta firma ZH Basta je aspon v obchodnom registri SR, takze je tam konatel, ktory ruci za firmu, aj ked obmedzene…


ReagovaťCitovať
 mer333
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 6
09/07/2010 23:06  

😳 aka romantika !!!! 😳 😳


ReagovaťCitovať
 peta0303
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 11
13/07/2010 10:11  

už neaktuálne


ReagovaťCitovať
 meribery
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 8
13/07/2010 13:23  

Este nie je overene ci je to podvod, slubuje vratenie penazi a pokial ich nebudem mat na ucte povazujem ho za podvodnika hlavne pre nekorektne spravanie..okrem toho sa nam podarilo zistit e-mail priamo do ZH basta, odkial odpisali ze takeho zamestnanca nemaju..to sme vsak bohuzial zistili az po komplikaciach ktore nastali..inak pytam sa tak spatne, podla toho co vravel robi to uz viac rokov, preco je toto jedina odozva na nete o zh basta? to sa ti co chceli ist minuly rok o nich vobec nechceli nic dozvediet? no nesedi mi to, dufam ze prachy dostanem nazad a nabuduce budem viacej premyslat komu platim vopred..


ReagovaťCitovať
 peta0303
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 11
13/07/2010 16:49  

No dobre že som toto našla, v podstate tá p. smatanová, čo tiež písala na tomto fóre tak snou som sa kontaktovala a povedala, že tiež im to posunul, a že majú ísť tento piatok, takže jej piatok zavolám či tam vôbec išla, my sme chceli ísť 30.7. ale povedal, že do piatku majú uzávierku a potrebujú to mať zaplatené vlastne tých 113 €, takže ako stačilo mi keď si napísala, že ke´d ste im písali a povedali, že taký zamestnanec u nich nepracuje to je úplne jasné, a podľa mňa preto nie sú na túto firmu ohlasi, pretože on môže každú chvíľu vystupovať pod inou firmou, a možno niekto aj o ňom píše sťažnosti, ale o inej firme, lebo vystupuje pod inou firmou, veď o tej agentúre marmaras fruit, ved tí vyzerajú tak seriozne a aj stránku akú majú vypracovanú, a nakoniec sa zistilo že sú tiež riadny podvod, čo to preverovali tie úradníčky, jednoznačne ked proste Vám tá firma ZH basta povedala, že nemajú takého zamestnanca, to je čistý odrb, ja som to preto radšej preverovala, lebo mi hned bolo divné prečo by mi dali dohodu alebo teda zmluvu až pred autobusom, veď, ty mu potom nemáš ani ako dokázať, že niečo zlé spravil, v podstate ste mu dali peniaze dobrovoľne, bez akejkoľvek zmluvy, dohody a podobne, takže to majú dobre prešpekulované, a presne aj ten marmaras fruit, či ako sa volajú, tiež som si písala s jedným chalanom na pokeci, a povedal, že mám odísť tento piatok, tiež zaplatil cestu, ale zmluvu nemá, to je úplne to isté, tak som mu poslala tie linky čo tu boli o nich písané, no chudák sa asi poteší, lebo tam zistili, že oni taká firma ani neni v OR, ani tu ani v Italy.


ReagovaťCitovať
 Patrik
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 21
14/07/2010 16:32  

zdrawim vas , ja som im poslal tiež vsetky formuláre a aj penize, :(((( som z toho zhrozený dufam že to neje podwod


ReagovaťCitovať
 Patrik
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 21
14/07/2010 17:51  

@meribery wrote:

ZH basta je riadny podvod – pre vsetkych ktorych zacnu lakat na dalsi turnus, nam 2 dni pred odchodom nedal ziadne info, nereagujem na e-maily a nedviha telefon.. takze pozor, podali sme na neho trestne oznamenie :““!!!!!!

ja som poslal mu wsetky formulare ale aj penieze


ReagovaťCitovať
 meribery
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 8
14/07/2010 18:02  

no tak nabuduce treba radsej citat a preverovat az potom posielat..dufam ze to podvod nieje lebo moje prachy mi slubil buduci tyzden poslat nazad,kedze sme to odvolali, ked nam dal vediet az den pred odchodom ze sa to rusi, a predtym nedvihal telefony. ked som vsak chcela aby mi poslal aspon cast tak sa vykrucal..ako ste natom teraz, mas aspon zmluvu a vies kedy mas nastupit do busu? pokial nie je podvodnik tak je samozrejme ze vsetko vies 2 dni pred odchodom..


ReagovaťCitovať
 evee16
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 2
14/07/2010 20:28  

Presne tak, zber ovocia v Taliansku cez ZH Bašta je jeden veľký podvod. Prvý termín zrušili a preložili ho o 2 týždne. Slušne sa ospravedlnili aj po telefóne, že nastali komplikácie, nie z ich strany ale u Talianov. A že pošlú zmluvu do konca týždňa (minulého). Žiadna zmluva neprišla, celý pondelok nedvíhali mobil, až keď im priateľ zavolal z iného čísla v utorok zodvihli a zaskočene reagovali, že majú toho veľa a ak ešte zmluva neprišla, príde v utorok alebo v stredu… Nám už bolo jasné, že nič nepríde a ani neprišlo ani telefóny opäť nezdvíhajú. Pripomínam, že o 2 dni sa malo odchádzať. Taktiež zajtra podáme trestné oznámenie… Takže dúfam, že ich chytia a že im už nikto viac nenaletí… Aj keď podvodníci vedia v tom kráčať, nebude to jednoduché…


ReagovaťCitovať
 Patrik
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 21
14/07/2010 21:30  

ahoj Ludia asi o 20:30mi prisiel e.mail že odchod autobusu je o 21:00 v KE potom o2:00 v noci v BB a potom v BA o 5:00 tak nwm že ako


ReagovaťCitovať
 evee16
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 2
14/07/2010 21:53  

Akoze z piatka na sobotu sa cestuje? a poslal aj zmluvu? lebo nam nic…


ReagovaťCitovať
 meribery
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 8
15/07/2010 8:33  

No tak to vam drzim palce, dufam ze odidete a vsetko bude v pohode, bude to znamenat ze neosraval a my dostaneme nazad svoje peniazky..v pripade ze sa zase nieco „skomplikuje“ skuste to sem prosim napisat.):)


ReagovaťCitovať
 Patrik
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 21
15/07/2010 9:03  

Anií mne nič neposlal ale poweal že sa podpíše pred nástupom do autobusu… mne už nedwiha a si myslím že to je podwod tak idem podať trestné oznámenie na nho 😥


ReagovaťCitovať
 Patrik
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 21
15/07/2010 13:08  

hej Merybery a ti si s akym panom komunikovala?? bol to Peter Tabora??


ReagovaťCitovať
 meribery
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 8
15/07/2010 17:16  

hej s petrom taborom, napisala som to hned v prvom prispevku..vies nieco nove o odchode? lebo pokial viem tak to väcsina ludi co mala ist prvym turnusom odvolala…


ReagovaťCitovať
 Patrik
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 21
15/07/2010 18:28  

no zatial nič


ReagovaťCitovať
 andre1
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 3
12/08/2010 10:42  

praca, inzercia, najdite si pracu alebo brigadu :t9udxs0a] http://www.inzercia.hladam.com:t9udxs0a]


ReagovaťCitovať
 Martina88
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 6
29/03/2012 11:26  

AHOJTE VSETCI 🙂 VELMI BY SOM CHCELA IST NA ZBER OVOCIA DO TALIANSKA NAJLEPSIE NA SEVER AK O NIECOM VIETE PROSIM VAS KONTAKTUJTE MA NA EMAIL :MARTINA.SLAVIKOVA8@GMAIL.COM BUDEM VAM VELMI VDACNA POKILA VIETE O NEJAKEJ OVERENEJ AGENTURE PROSIM DAJTE VEDIET 🙂


ReagovaťCitovať
 Martina88
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 6
29/03/2012 11:32  

Ahojte vsetci ja by som tiez velmi rada isla na zber ovocia do talianska najlepsie na sever…prosim vas ak o niecom viete informujte ma na email. href=“mailto:martina.slavikova8@gmail.com“>martina.slavikova8@gmail.com pokial viete o nejakej overenej agenture prosim kontaktujte ma dakujem pekne


ReagovaťCitovať
 Qian111
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 7
10/07/2012 16:25  

podvodnici su tu vsetci taze prestante s hladanim prace tu na nete ak neviete zaklady jazyka ostante doma myslim si ze uz podvodov bolo dost a stale sa najdu hoveda co vas oklamu nikdy nikumu dopredu ani cent otom by vam vedel porozpravat aj murko co nemal ani na cestu domou.


ReagovaťCitovať
 Vikina33
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 16
30/05/2013 12:09  

Ahojte exiláci 😀 hľadáme si s priateľom nejakú brigádu v zahraničí ja mám 21 priateľ 28. Nevie mi niekto poradiť alebo dať nejaké info či už o pracovnej agentúre alebo o nejakej pracovnej ponuke ?
Za akékoľvek rady, informácie, ponuka budem hrozne vďačná 🙂 href=“mailto:nikky33@centrum.sk“>nikky33@centrum.sk


ReagovaťCitovať
 Suzanne
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 1
12/06/2013 9:21  

Hvorfor er der så megen debat om denne lov?

»Det har der været siden slutningen af 1600-tallet. Jeg tror, det er forbundet med vores nationale selvforståelse. Vi har i Danmark en politisk forkærlighed for danske love i historien, og diskussionen kommer op i forskellige perioder, bl.a. som i dag, hvor der er krisetider. Sverige har eksempelvis overhovedet ikke en lignende dyrkelse af fortiden«, siger lektoren fra Københavns Universitet.

Det tidligst kendte håndskrift af Jyske Lov, Codex Holmiensis 37, angiveligt fra slutningen af 1200-tallet, blev i mange år opbevaret på det kongelige bibliotek i Stockholm.

30. marts 2011 fik Danmark – personificeret ved = http://www.freerundk2013.com/:tlz00jlh] Nike Free Run:tlz00jlh] daværende kulturminister Per Stig Møller – leveret loven tilbage.

Men debatten om, hvorvidt Jyske Lov var en landskabslov eller en lov gældende for hele landet, ser altså ud til at fortsætte.


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Práca a štúdium v zahraničí

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.