zber ovocia spanielsko  

  RSS

 majlo777
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 2
28/05/2013 9:20  

zdravim,nevie mi prosim niekto poradit nejaku dobru agenturu,alebo ako by som mohol v Spanielsku pracovat pri zbere ovocia? hladal som agentury a poviam vam,vacsina je odrb,tak neviem…ma niekto skusenosti? alebo nejake znamosti? dakujem za odpovede…majlo


ReagovaťCitovať
 Vikina33
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 16
30/05/2013 12:05  

Ahojte exiláci 😀 hľadáme si s priateľom nejakú brigádu v zahraničí ja mám 21 priateľ 28. Nevie mi niekto poradiť alebo dať nejaké info či už o pracovnej agentúre alebo o nejakej pracovnej ponuke ?
Za akékoľvek rady, informácie, ponuka budem hrozne vďačná 🙂 href=“mailto:nikky33@centrum.sk“>nikky33@centrum.sk


ReagovaťCitovať
 mima261
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 3
15/06/2013 16:51  

@majlo777 wrote:

zdravim,nevie mi prosim niekto poradit nejaku dobru agenturu,alebo ako by som mohol v Spanielsku pracovat pri zbere ovocia? hladal som agentury a poviam vam,vacsina je odrb,tak neviem…ma niekto skusenosti? alebo nejake znamosti? dakujem za odpovede…majlo

Zdravím práve predvčerom som našla jeden inzerát na zber ovocia v Španielsku. S tým pánom som v kontakte, zdá sa mi byť naozaj seriózny. Nepýta žiadne peniaze keďže to nie je cez agentúru. Sú tam viacero miest kde sa dá pracovať, ja zamýšľam ísť s kamarátkou konkrétne do Lleida/Lérida, za 4, 30 na hodinu.
Jediné čo je na tom blbé je, že potrebujeme k práci doklady ako je certifikát bez ktorého sa tam nedá ževraj legálne pracovať a socíálne poistenie. Za to sa platí 230 eur ale až na mieste keď spoznáme ďalších zamestnancov a uvidíme ubytovanie aby sme si boli na istý, že nejde o podvod. Zdá sa mi to byť fajn no keď si spočítam ešte náklady s cestovaním, stravou a podobne, kúsok ma to odrádza. No ešte nad tým premýšľame. AK by si chcel bližšie informácie, pokojne ti pošlem kontakt na toho pána a môžeš sa s ním osobne skontaktovať 😉


ReagovaťCitovať
 majlo777
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 2
16/06/2013 8:22  

@mima261 wrote:

@majlo777 wrote:

zdravim,nevie mi prosim niekto poradit nejaku dobru agenturu,alebo ako by som mohol v Spanielsku pracovat pri zbere ovocia? hladal som agentury a poviam vam,vacsina je odrb,tak neviem…ma niekto skusenosti? alebo nejake znamosti? dakujem za odpovede…majlo

Zdravím práve predvčerom som našla jeden inzerát na zber ovocia v Španielsku. S tým pánom som v kontakte, zdá sa mi byť naozaj seriózny. Nepýta žiadne peniaze keďže to nie je cez agentúru. Sú tam viacero miest kde sa dá pracovať, ja zamýšľam ísť s kamarátkou konkrétne do Lleida/Lérida, za 4, 30 na hodinu.
Jediné čo je na tom blbé je, že potrebujeme k práci doklady ako je certifikát bez ktorého sa tam nedá ževraj legálne pracovať a socíálne poistenie. Za to sa platí 230 eur ale až na mieste keď spoznáme ďalších zamestnancov a uvidíme ubytovanie aby sme si boli na istý, že nejde o podvod. Zdá sa mi to byť fajn no keď si spočítam ešte náklady s cestovaním, stravou a podobne, kúsok ma to odrádza. No ešte nad tým premýšľame. AK by si chcel bližšie informácie, pokojne ti pošlem kontakt na toho pána a môžeš sa s ním osobne skontaktovať 😉

Daj si pozor, teraz to robia tak,ze ta na nalakaju kamkolvek bez poplatkov,len aby si prisla na konkretne miesto…a tam budes platit zevraj „uradom polatky za legalne pracovanie“…nie je to pravda…pracovat mozes legalne v celej EU za polatok 10,20 eur kde by pridekia N.I.F. cislo a to je vsetko,vybavis to behom jednej hodiny….
Mne sa stala taka vec, ze ma zlanaril jeden cesky chuj „Jaroslav Svetlik“ figuroval ako konatel agentury Market Gap, za pracou do spanielska do Ayamonte pri Portugalskych hraniciach a byvat som mal v meste Faro….
Po e-mailovej a telefonickej komunikacii sme sa dohodli na konkretny den a hodinu na letisku vo Faro…ked som tam prisiel,zacali sme behat akoze po uradoch,kde som normalne zaplatil 10,20 eur, ale este chceli 150 eur,aby to bolo komplet a aby som mohol zacat pracobvat…
Samozrejme akonahle som im odovzdal tych 150 ecok, uz som ich nikdy nevidel a telefon mi uz nikdo nedvihal…
Cize pozor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Skur*eny cesky zmrdi to uz robia inak…Vylakaju vas do zahranicia,samozrejme bez poplatkov,potom od vas vyberu akoze poplatky a nic tych ceskych smradov uz nezaujima…Nejde ani o tych 150 ecok, ale letenka tam a naspat 400 kila, kedze som mal len jednosmernu, tak hotel + strava a kopec stresov….
Moja rada : nikdy neverte ziadnemu cechovi, poznal som ich vela a vsetci dojedneho chcu len o*ebavat a obohacovat sa na druhych,lebo vlastne nic ine ani robit nevedia…
Snad aspon tento kratky koment niekomu pomoze,ked uz ja som sa nechal nachytat ceskym zmrdom…zdar


ReagovaťCitovať
 mima261
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 3
16/06/2013 9:11  

@majlo777 wrote:

@mima261 wrote:

@majlo777 wrote:

zdravim,nevie mi prosim niekto poradit nejaku dobru agenturu,alebo ako by som mohol v Spanielsku pracovat pri zbere ovocia? hladal som agentury a poviam vam,vacsina je odrb,tak neviem…ma niekto skusenosti? alebo nejake znamosti? dakujem za odpovede…majlo

Zdravím práve predvčerom som našla jeden inzerát na zber ovocia v Španielsku. S tým pánom som v kontakte, zdá sa mi byť naozaj seriózny. Nepýta žiadne peniaze keďže to nie je cez agentúru. Sú tam viacero miest kde sa dá pracovať, ja zamýšľam ísť s kamarátkou konkrétne do Lleida/Lérida, za 4, 30 na hodinu.
Jediné čo je na tom blbé je, že potrebujeme k práci doklady ako je certifikát bez ktorého sa tam nedá ževraj legálne pracovať a socíálne poistenie. Za to sa platí 230 eur ale až na mieste keď spoznáme ďalších zamestnancov a uvidíme ubytovanie aby sme si boli na istý, že nejde o podvod. Zdá sa mi to byť fajn no keď si spočítam ešte náklady s cestovaním, stravou a podobne, kúsok ma to odrádza. No ešte nad tým premýšľame. AK by si chcel bližšie informácie, pokojne ti pošlem kontakt na toho pána a môžeš sa s ním osobne skontaktovať 😉

Daj si pozor, teraz to robia tak,ze ta na nalakaju kamkolvek bez poplatkov,len aby si prisla na konkretne miesto…a tam budes platit zevraj „uradom polatky za legalne pracovanie“…nie je to pravda…pracovat mozes legalne v celej EU za polatok 10,20 eur kde by pridekia N.I.F. cislo a to je vsetko,vybavis to behom jednej hodiny….
Mne sa stala taka vec, ze ma zlanaril jeden cesky chuj „Jaroslav Svetlik“ figuroval ako konatel agentury Market Gap, za pracou do spanielska do Ayamonte pri Portugalskych hraniciach a byvat som mal v meste Faro….
Po e-mailovej a telefonickej komunikacii sme sa dohodli na konkretny den a hodinu na letisku vo Faro…ked som tam prisiel,zacali sme behat akoze po uradoch,kde som normalne zaplatil 10,20 eur, ale este chceli 150 eur,aby to bolo komplet a aby som mohol zacat pracobvat…
Samozrejme akonahle som im odovzdal tych 150 ecok, uz som ich nikdy nevidel a telefon mi uz nikdo nedvihal…
Cize pozor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Skur*eny cesky zmrdi to uz robia inak…Vylakaju vas do zahranicia,samozrejme bez poplatkov,potom od vas vyberu akoze poplatky a nic tych ceskych smradov uz nezaujima…Nejde ani o tych 150 ecok, ale letenka tam a naspat 400 kila, kedze som mal len jednosmernu, tak hotel + strava a kopec stresov….
Moja rada : nikdy neverte ziadnemu cechovi, poznal som ich vela a vsetci dojedneho chcu len o*ebavat a obohacovat sa na druhych,lebo vlastne nic ine ani robit nevedia…
Snad aspon tento kratky koment niekomu pomoze,ked uz ja som sa nechal nachytat ceskym zmrdom…zdar

Dakujem za radu, teraz som ostala na pochybach. Ten pan je tiez cech, no po tomto prispevku asi tam ani nepojdem :/ v dnesnej dobe sa uz vazne asi neda verit nikomu, och…dakujem naozaj za upozornenie 😉


ReagovaťCitovať
 katica
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 1
01/10/2013 22:20  

Dobry vecer.Spanielsko je jeden velky odrb.Kym tam naozaj nepoznate ludi,nic tam nezarobite.Ja som si tam vytrpela necele dva roky,minula som vsetky moje uspory,len aby som tam vyzila a zarobila si na ubohu letenku a par euracov na prezitie.V ziadnom pripade nedavajte poplatok nikomu za N.I.E.,cely dokument vas vyjde tak na 10eur,aj dake drobne,presnu sumu si nepamatam.Ubytovania su tam velmi lacne,s priatelom sme si nasli 3izb.byt mesacne za 250e,ale to vravim,ze to vsetko az po vyse roku tych odrbavok aj to po znamosti..Ja som tiez sla cez agenturu Eunica,ti ani nemali pojem ako mandarinka vypada.A ani nepomohli.Ak zacnete robit,v prvom rade su drahe noznice,su aj lacnejsie,ale kvalita je uboha.Tie vas vyjdu do 20e.Dalej,kvalitna obuv,oblecenie.Aby ste sa neposkriabali..Zalezi do akej brigady sa dostanete.Ja som pracovala v troch brigadach,posledna bola najlepsia.Na vsetko tam potrebujete peniaze,ste odkazani sami na seba,ak Vas neoklamu ti okolo Vas,Vy to nerobte.Nerobila som to ani ja,ani som nikoho nevyuzivala,jednoducho som sa spoliehala na rozum a nepodlahla panike.jedine stastie,ze som bola asi spravnu dobu na spravnom mieste a stretla spravnych ludi,i ked ti dalsi bol omyl.Neverte v ziadnom pripade Armencom.Osobne mi boli vsetci nesympaticki,a ak boli aj sympatie,drzala som ich bokom.Oni Vam pomozu,ale dvakrat beru.Tak som to videla na par ludoch,ktori si ich pustili k telu.Co sa tyka bytov,nemaju tam vo zvyku mat radiatory,je tam velka zima,naozaj.A co najhorsie moze byt,ked sa dostanente do bytu s Litovcami alebo Lotysmi ci inou bandou,kde vas tam zije aspon devat.Uz je to za mnou,ale tie spomienky a nervy co som si tam prezila ma vysli moje uspory,cas.Preto NIKOMU NIKDY NEVERTE,AK PISU,O POPLATKOCH PRESAHUJUCICH VIAC AKO 10EUR,UBYTOVANIE 150EUR.Je to VELKY OJEB.ps:SOM RADA,ZE SOM SA KONECNE ODHODLA VOBEC NAPISAT TENTO PRISPEVOK.aK SA PREDSA ROZHODNETE IST DO SPANIELSKA,PREMYSLITE SI TO,A AK TAM UZ BUDETE DRZTE SA ASPON PAR MOJICH RAD,KTORE MNE TAK VELMI CHYBALI V KRAJINE,KDE SA DALO DOHOVORIT LEN RUSKY,S LUDMI KTORYCH SOM V ZIVOTE NEVIDELA,KYM SOM SA SPANIELCINU ZACALA UCIT TAM,ABY SOM VOBEC POCHOPILA O COM TO JE.Za to vsetko dakujem aj priatelovi,ktory ma podporoval a vedel sa dohovorit.


ReagovaťCitovať
 spobiadodsede
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 8
03/10/2013 7:05  

1. iPad carrying cases. It cool-cases.org really is apparent you desire to retain your iPad safe and protected while you travel so a carrying cases seems to be like the ideal resolution for this function. There a huge selection of models available about the market and so they come in different shapes sizes and colours at the same time;
3. Wireless keyboard. For those who have loads of writings to accomplish in your iPad and you choose to shield the display, you may purchase a wireless keyboard that usually includes a stylus too and make the typing method significantly simpler. You’ll find an abundance of such Accessories about the market right now and their prices are extremely diverse;
There are plenty of iPad Accessories available currently and a few of them are definitely useful. Quite possibly the most significant Accessories are the ones that secure your valuable gadget. Nonetheless, because the record of Accessories is so broad, this article tries to target on top 5 of them.
6. iPad waterproof cases. The title says it all. You could need to secure your iPad towards all kinds of liquids that could possible harm your beloved gizmo. When totally sealed the situation offer 100% safety towards water, coffee, beer and almost everything else and it isn’t going to influence the style and design with the iPad both.
Major 4S iPad Accessories
6. iPad sound technique. The iPad itself has a speaker that generate high-quality sounds however it can be adequate in case you strategy to throw a get together upcoming weekend? That is definitely why some organizations have created distinct sound techniques on which the iPad itself can be mounted and linked. The energy output is sufficient to shatter the glass if you wish so, but it will not be proposed.
2. iPad display protector. This is certainly one of many most well known and valuable accessory which can be purchased from your marketplace. Such a screen protector will hold your iPad safe from dirt particles, dust and scratches and also extending its lifespan. Unquestionably, a display protector is usually a must-have, especially when you use your iPad plenty of hrs every day;
Bear in mind this list characteristics only by far the most helpful Accessories which can be bought for an iPad. You can find hundred additional other people but occasionally their purpose is absent. By way of example, it is possible to invest in diverse devices that hold your iPad to the wall or joysticks created only for any couple of games to be played = http://www.cool-cases.org/woven-pattern-luxury-hard-iphone-case-cover-skin-cool-10942.html:27bjv14f]Woven Pattern Luxury Hard iPhone 4 4S Case Cover Skin:27bjv14f] with. If you have a decent price range and you strategy to obtain Accessories for iPad, consider to purchase only what you genuinely have to have and stay away from wasting income on Accessories that are not handy in any way.
For instance, when you haven’t purchased a protective cases yet, now it is the time. It can make certain a greater lifespan of one’s iPad and also you will not knowledge challenges with it so often. In case you are lucky ample, you’ll be able to uncover diverse combos of Accessories about the market place that provide protective cases and wireless keyboards during the same package and at a low cost selling price. Just make sure that you routinely „hunt“ for this kind of opportunities over the internet also if you need to save dollars.
When you choose to acquire any on-line, ensure that you are functioning using a secured web-site. Understand about it !


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Práca a štúdium v zahraničí

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.