Zamestnanie v Írsku alebo Anglicku  

  RSS

 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
01/02/2007 11:01  

Všetkým vam závidím, čo ste vonku. Prekonali ste strach a nemožné. Ja mám iný problém. Môj syn, 35 rokov asi čosi zmeškal. Nenaučil sa po anglicky a chce vycestovať za prácou von. Nedarí sa mu. Párkrát sa už oklamal, stálo ho to aj čas, peniaze i zamestnanie. Ak by mal ktosi konkrétne snahu pomôcť mu a zamestnať ho, najradšej Írsko, Anglicko, prosím, poraďte. Je to vyučený v odbore strojár, ale zrejme tu o to nepôjde. A čo robí najradšej. Momentálne počítače a internet. Ale na to, aby to mal doma, nemá. Tak to robím ja.
Prosím, poraďte. Priamy kontakt, adresu alebo čosi iné, nechajte v odkazoch.
Ľudia si predsa majú pomáhať a o tomto to je. Ďakujem.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
02/04/2007 16:59  

Pracujem pre agentúru, skutočne spoľahlivú ale to tvrdí asi každý. za registráciu nechceme nič. platí sa len vtedy ak je práca naozaj už sprostredkovaná. ak máte záujem napíšte mi a rozobereme bližšie o akú prácu by ste mali záujem


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
09/04/2007 13:45  

Mám záujem o konkrétnu prácu bez znalosti jazyka. Ovládam prácu ako stavbár, mám rekvalifikáciu na stavebného robotníka a ovládam čiastočne aj zváračské práce. Inak mi druh práce nevadí. Neviem po anglicky a rád by som si tam našiel prácu za primeraných podmienok – finančných a hlavne, čo sa týka poplatkov. Aby som sa zase nepripravil o to, čo som ešte nezarobil.
Bol by som rád, keby som od danej firmy dostal aké-také informácie aj o možnosti ubytovania. Príjmem aj prácu brigádnickú, minimálne však na 3-4 mesiace, len neviem, ako je to potom so zdravotným poistením, ev. s dôchodkovým. Mám záujem výslovne o legálnu prácu – ale čo s odvodmi. Kto zabezpečí prevoz do Írska, ev. do Anglicka a s kým v podstate budem komunikovať a za akých podmienok. Ďakujem. Peter Fulajtár.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
11/04/2007 13:38  

Mám záujem o konkrétnu prácu bez znalosti jazyka. Ovládam prácu ako stavbár, mám rekvalifikáciu na stavebného robotníka a ovládam čiastočne aj zváračské práce. Inak mi druh práce nevadí. Neviem po anglicky a rád by som si tam našiel prácu za primeraných podmienok – finančných a hlavne, čo sa týka poplatkov. Aby som sa zase nepripravil o to, čo som ešte nezarobil.
Bol by som rád, keby som od danej firmy dostal aké-také informácie aj o možnosti ubytovania. Príjmem aj prácu brigádnickú, minimálne však na 3-4 mesiace, len neviem, ako je to potom so zdravotným poistením, ev. s dôchodkovým. Mám záujem výslovne o legálnu prácu – ale čo s odvodmi. Kto zabezpečí prevoz do Írska, ev. do Anglicka a s kým v podstate budem komunikovať a za akých podmienok. Ďakujem. Peter Fulajtár.

V predchádzajúcom kontakte som Vám poslala nesprávnu adresu môjho syna. Adresa href=“mailto:fulajtarpeter@orangemail.sk“>fulajtarpeter@orangemail.sk. Prosím, ak ste už reagovali, tak danú správu prepošlite. Lebo adresa peterfulajtar… patrí menovcovi do iného mesta. Ďakujem.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
28/08/2007 15:00  

Pisem ohladom vasej ponuky.neviem ci uz nebude neskoro.Mala by som zaujem o pracu v Anglicku,Norsku.Najlepsie ako chyzna.Ovladam AJ zhruba zaklady,mozno viac neviem.Teraz som skoncila strednu skolu.Mozem vas poprosit o blizsie info ohladom poplatkov za sprostredkovanie a v akych krajinach ponukate pracovne miesta?mail:ivana178@azet.sk.Vopred dakujem


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
01/12/2007 10:24  

ak je strojar nech skusi /// class=“postlink“ href=“http://www.orion.sk“>www.orion.sk alebo zavola +421910632485/pani Pucalova, tato agentura sprostredkovava pracu do severneho irska do autobusovej vyroby pre strojarov bez angl jaz.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
28/03/2008 9:09  

pekny den Vam zelam
chcem sa spytat na tie pracovne prilezitosti. ale skor mam zaujem len o letne brigady pre studentov. mohli by ste mi dat kontakt na vasu internetovu stranku? dakujem


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
19/09/2008 14:52  

Som zvedavý o akú agentúru ide lebo ešte som o Vašej agentúre v takomto zameraní nepočul. Čo sa týka poplatkov.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
15/06/2009 11:03  

Ahoj máme záujem aj spriateľom pracovať niekde v zahraničí, mohol by nám niekto poradiť kde by sa napr v írsku dala zohnať práca pre pár?


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Práca a štúdium v zahraničí

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.