Sprostredkovanie práce cez Exil.sk  

  RSS

 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
16/09/2007 4:44  

pomohol vam niekto prostrednictvom tejto stranky, alebo ste len stracali svojimi prispevkami cas?


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
16/09/2007 4:48  

je tu milion ludi, co prosia o pomoc, dalsi milion, co hlada pracu. napiste, ci sa vam to oplatilo, ci ste dostali nejaku odpoved, ci vobec ma vyznam sem pisat nejake prosby.
mne pomohlo par ludi, no ani jediny z tejto stranky. myslim, ze je uplne nezmyselna. ako napad vyborna, no typicka slovenska natura nepusti.
budem rad, ak sa presvedcim, ze sa mylim.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
17/09/2007 11:06  

Drummer, / a little drummer boy?/ ja som sa snazila, ako mozes vidiet na stranke“ Stratena v Holandsku“. Isla som cez inzeraty, kde nebola potrebna holancina a vzdelanie. Dievcine obe poziadavky chybali. Nasla som nieco vhodne pre nu, ovsem dievcina sa ani nesnazila odpovedat.
Nemyslim si, ze by bola tak velmi stratena, kedze zila s priatelom Holandanom.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
17/09/2007 11:36  

Mimochodom, drummer, co pod tym myslis „typicka slovenska natura?“
Teraz Ti rozpoviem prihodu, ktora ukazuje na nejake crty charakteru obyvatelov U.S.-
F., ktory bol na SK akademicky maliar mal problemy sa uplatnit v US. Tak mu niekto nasiel miesto cistica vo „fit centre“ v nemocnici. Takze F. cistil a tak dobre cistil, ze ked tam bola nejaka party tak vypil vino co tam ostalo/ z flase, nie z poharov/-
Ovsem, niekto ho videl a ako obycajne je tam zvykom- zazaloval. Takze F. stratil aj tu pracu. Zalovanie a zase zalovanie…Stalo sa to aj mne/ nie s vinom/ a patricne som to dotycnej dala na javo co si o nej myslim. Pre mna to nemalo ziadne nasledky. Ale manzelovi/ US native/ som casto hovorila, ze keby bol v US. komunizmus, nasledkom neustaleho zalovania by bola polovica Americanov v base. Je toto „typicka Americka natura?“
Mladi tam maju heslo „No stitching.“


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
17/09/2007 12:25  

Sorry preklep SNITCHING


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
17/09/2007 12:51  

Ahoj ludkovia, ja nemam velmi dobru skusenost. Hladam si uz dlhsie pracu, k detom, alebo ako vypomoc do domacnosti. Tu na Slovensku mam dobry job v reklamke, ale kedze mam jazykovu barieru, nemcina len zaklady a anglicky sa dohovorim, chcela by som vyskusat zivot v zahranici.Rozmyslala som nad Rakuskom, ale nemcina len zaklady a velmi ma laka Taliansko. Zatial sa mi neozval ani jeden clovek..takze tak, necakam ze sa mi budu hrnut ponuky, ale ze nikto, hmm:(

href=“mailto:svadba@inmail.sk“>svadba@inmail.sk


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
17/09/2007 14:11  

A co ma byt, ze v USA lide postupuji pravni cestou? V Cesku a na Slovensku hned jak se nekomu neco nepodari tak bezi podat trestni oznameni. A kdyz ma profesionalni malir potize v USA tak at tahne nekam kde nekoho budou jeho tituly a diplomy zajimat. V civilizaci lide jdou pres pravniky a neresi problemy bitkami jako chatra ve vychodni Evrope.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
17/09/2007 15:24  

Do zahranicia by chcel ist robit kazdy druhy, ale kto je na to pripraveny? Pre firmy v Irsku hladame Slovakov. Zadarmo!!! Len aby sme pomohli a poviem vam, ze 70% ludi, ktori sa nam ozvu su v Irsku nezamestnatelni. Takze pomoct sa da, ale len tym, co su na to pripraveni. Maros, irsko.exil.sk


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
17/09/2007 15:53  

Vsetky hovada z vychodnej europy tahnite nazad!!!!!!!!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
17/09/2007 16:44  

Profesionalni malir- souhlasim s tebou, ze v US jdou lide pres pravniky.
Ovsem to o cem jsem psala bylo o snitching- zalovani.
Takze uplne jiny problem.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
17/09/2007 16:51  

BTW- Dublin a ty si odkial? Asi z tej byvalej vychodnej Europy, ktory sa este nescivilizoval.
Ziadana Vychodna Europa uz neexistuje!
Iron curtain is GONE! If you know what I mean.
Slovensko je v Central Europe.
Snaz sa tento fakt predlozit tvojim Irskym „whoever.“


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
17/09/2007 23:10  

Profesionalni malir- mimochodom v USA je academicky maliar „artist“a nie profesionalny maliar.
Ako som uz povedal, ze suhlasim s tebou, ze spory sa riesia v US pravniky a rychlo. Jeden z nich je ten – dufam, ze si skutocne z US- kde zena dostala niekolko/neviem kolko- nie som jeden z tych co pocita cudzie peniaze/ milionov za to , ze jej MC Donald predal na jej vkus prilis horucu kavu. Ale zapamataj si People’s court in your community. Very efficient, may be you would need it sometimes. Wonderful institutution.
Asi si robis svandu o tom , ze Americania sa nebiju- neviem v akej bubline zijes, ja som zila v slusnej a raz ked moj manzel bol poziadany ist so svojou professionalvideo camerou filmovat svadbu/in the 80ies/ prisiel domov cely pokryty cooladovou tortou. „Co sati stalo“pytam sa.
Svadobcania sa pobili za zacali hadzat cokoladovu tortu na seba „and I was just trying to save my camera.“
Ako som uz povedala, nechcem nic pocut o vychodnej europe, pretoze uz neexistuje. To bol umely politicky vytvor pocas komunizmu, ked podla Churchilla tkz. Iron Curtain rozdelila Europu na vychodnu a zapadnu.
TO BOL CISTO POLITICKY TERMIN. Slovensko je teraz v Centralnej europe.
Dufam, ze sa Vam v US. dari a prajem vam vsetko najlepsie.
Have a nice day, as my Californian husban always said. Teraz to pouziva kazdy.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
19/09/2007 0:01  

Fidel CASTROL; na Letne sme SKANDOVALI ; Jeste jednou takou KUBU A BUDEM MIT PRAZNOU HUBU. Ja jsem odesla v 60-letech. Ty vcera?
Ja jsme se nevdala v Americe, ja
uz jsem byla Holandanka s vetci zivotni urovni nez jsem mela v US.
MUj tatinej vzdy rikal : DETI NEKECEJTE KDYZ NEVITE O CEM MLUVITE>
GO to Cuba my boy, AND KEEP THE AIR CLEAR.
A CO TAK GUANTARAMO?


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
19/09/2007 14:31  

drummer je bud srandista alebo nepozna slovensku naturu, – Slovaci myslia a konaju asi takto: – nikoho sem netahaj, lebo bude robit miesto teba, alebo ti znemozni robit 16ky alebo asp. 14ky ci 12ky. Aj ked sice z vychodneho slov. robievaju cele dediny na jednom pracovisku, no napr. zapadoslovak tam uz nema sancu, – je svojimi krajanmi z vychodu ostro sledovany a zalovany za kazdu i vymyslenu malickost. Je to proste nepriatel vychodniarov. Takto to je v susednom Cesku, kde cely vychsl.kraj pracuje a duplovane v Rakusku ci Nemecku. A zeby ti pomohol niekto zo slovakov na dobry flek inde?? zabudni.
A Maros (Irsko¨) – bude asi vychytraly mladicek, ktory sa uz pocas ZS a SS ucil anglicky a ako to bolo kedysi nepameta, no mudruje o pripravenosti. Kedysi vonku pracovali cele firmi na celej zakazke a ziadna komunikacia sa nevyzadovala. Rezim ani nepodporoval vyucbu jazykov. Tito ludia su vsak po odbornej stranke ovela lepsie pripraveni, no je mi jasne ze bez komunikacie su nepouzitelni dnes.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
19/09/2007 14:40  

drummer – reagoval som hned na tvoj prvy prispevok, – no ako som si precital druhy, – tak vidim ze vies tiez ako to so slovakmi vonku je………..


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
26/09/2007 13:08  

Ja som v Irsku v Dubline a hladam pracu skuste mi pomoc mamtu uz aj zlu skusenost pracovala som vo firme prvy mesiac mi zaplatili za pracu a ua ostatne peniaze cakam do dnes. Musela som sa obratit na prislusne institucie aby mi pomohli dufam ze ano


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
01/10/2007 20:49  

Nieco pekne o Iroch, pre tych ktori idu do Irska.
Moj manzel/US/ isiel do Irska v 70-ich rokoch z osobnych dovodov. Prenajal si auto. Pri semafore naraz auto vypadlo. Videl ako sa k nemu vali nahnevany vodic nakladaku. Zaklopal na okienko a spytal sa : IS THERE A PARTICULAR SHADE OF GREEN YOU ARE LOOKING FOR?
Toto je nadherny priklad tradicnej Irskej vtipnosti.
Dopadlo to nadherne, obidvaja sa pobratrili prirodzene pri Guiness.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
11/10/2007 20:47  

ahoj Gabika,
ja som v nemeckej rodine robim au-pair, som cez agenturu (au-pair jana praha vyhladaj v googli) som velmi spokojna, je to podla mna najlepsia cesta, ako sa naucit nemcinu, mozes chodit na kurz, mas kde byvat, si stale v kontakte s nemcami. odporucam, Lenka


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
11/10/2007 20:51  

ahoj te, vie mi niekto poradit ako najlepsie hladat pracu v zdravotnictve v Rakusku? kde zacat? dakujem vopred


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
12/10/2007 16:32  

Friend, velmi sa mi hodis do mojho stada. Uz som zacal hrat na pistalu…viem, ze neodolas a prides.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
12/10/2007 16:51  

No som z Hamelen, ale nejaky tvoj pribuzny Friend, mi tu neustale hlta koncovky, asi je ziarlivy, ze som zacal hrat pre teba.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
01/05/2008 2:43  

Ahoj,pomahate ludom co maju problem si najst v Irsku pracu?


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
01/05/2008 11:02  

Tuna je iba banda hlupych ludi


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
01/05/2008 11:22  

Inga,myslim ze tu pomaha akurat tak kazdy sebe samemu:)))musis poskusat vsetky webovky ako FAS.ie,job.ie,irishjobs.ie….a zalezi na stave anglictiny,experiences,ako si tu dlho…zajdi si na najblizsiu pobocku FAS by ti mali poradit…


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
21/05/2008 9:45  

ci mi niekto pomohol? podla mna tu niekedy pisu ludia co nemaju co robit. odpoved takeho charakteru ako obej, podvod a nic k tomu, tak to mi moc nepomohlo. z toho co som si precitala, vela ludi nevie ani o aku agenturu ide, ale precitala som si aj postoj ludi, ktori naozaj zazili zlu skusenost, pokial niekto viac krat pise o tom ako to prebiehalo v agenture, nieco na tom asi bude i ked, neverila som vsetkemu co som si precitala. ale niekore prispevky su smutne ale aj zartovne, Universal Consulting z TN, tak mi to bolo luto ale o ropnej plosine, tam som sa pobavila a zasmiala. inteligencia niekt.ludi je zaujimava.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
21/05/2008 11:02  

Kukurica na ropnej plosine?


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
15/07/2009 23:15  

SaObxC


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
20/11/2009 14:57  

PREDAJ NOVÉ: Brand New Canon EOS 5D Mark II, Nikon D3, Nikon D700, Canon 40D, Canon EOS-5D Digital cameras

Description: Contact: Tel:: +447035944153
Yahoo chat: href=“mailto:leapselect@yahoo.com“>leapselect@yahoo.com
Msn:: href=“mailto:leapselect@hotmail.com“>leapselect@hotmail.com
Email:: href=“mailto:leapselect@gmail.com“>leapselect@gmail.com

We are reputable and renowned distributors and retailers of mobile phones, camcorders and cameras, laptops, games, general electronics and the TOM TOM GO navigators at reasonable and affordable prices. Our products are brand new and are sold at reasonable prices throughout the World.For more information and inquiries contact us,

Brand New Nikon D40: $400USD
Brand New Nikon D40x: $45USD
Brand New Nikon D60; $500USD
Brand New Nikon D80: $610USD
Brand New Nikon D200: $900USD
Brand New Nikon D300: $950USD
Brand New Nikon D3: $1800USD
Nikon D2X, 12.4 Megapixel, Digital SLR Camera ……… $1550usd
Nikon D2Hs, 4.1 Megapixel, High Speed, SLR Digital Camera …….$ 620usd
Nikoa D200 Digital Camera ……….$700usd
Nikon D300 12.3 MP Digital Camera with 18-135mm Lens … $1850usd

Brand New Canon 40D: $350USD
Brand New Canon 400D: $450USD
Brand New Canon 450D: $500USD
CANON EOS-1D Mark II-N 8 Megapixel Digital …….$1550usd
Canon EOS-5D Digital, 12.8 Megapixels …….$1600usd
Canon XH A1 1.67mp 3CCD Camcorder with 20x Optical Zoom …….$ 720usd
Canon XL2 3CCD MiniDV Camcorder w/20x Optical Zoom ……$1850usd
Canon XL1 Digital Camcorder Kit ……$1800usd
Canon EOS 1D Mark II N 8.2MP Digital SLR Camera …….$1,250 usd
Canon Camera Kit 1234B002 ……….$720usd
Canon EOS 30D Digital SLR Camera………..$650usd

Shipping Method: FedEx / DHL
Payment Method: Western Union / Money Gram
Delivery Time: 36HOURS
Tel:: +447035944153
Yahoo chat: href=“mailto:leapselect@yahoo.com“>leapselect@yahoo.com
Msn:: href=“mailto:leapselect@hotmail.com“>leapselect@hotmail.com
Email:: href=“mailto:leapselect@gmail.com“>leapselect@gmail.com

So back to us with all your shipping address, full name and contact phone number so we can package and label of the camera with his mailing address information,

We really hope to establish good business relationship with you,

We await your reply as soon as possible

God bless,


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Práca a štúdium v zahraničí

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.