Spoločne do zahraničia  

  RSS

 Michall24
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 7
06/09/2013 8:05  

Nájde sa tu niekto, kto by chcel vycestovať do zahraničia za prácou? Som 28 ročný muž, ovládam anglický jazyk a čo sa týka práce mohli by sme ísť cez agentúru a keď už budeme na mieste, hľadali by sme si lepšiu prácu, potom by sme od agentúry odišli. Alebo ísť na slepo, aj to je možnosť. Ozvite sa.


ReagovaťCitovať
 cheezy
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 13
19/09/2013 3:47  

ja plánujem ísť tiež. ozvite sa mi. mam 30 rokov a chcel som ísť do rotterdamu


ReagovaťCitovať
 teatee
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 3
26/09/2013 18:27  

Ahojte,

hľadám niekoho, kto si hľadá prácu niekde v zahraničí, aj v ČR…..či by sme nespojili sily a išli spolu.
Dvom bude lepšie, aj si pomôžeme v prípade potreby. Keď čítam všetky reakcie na agentúry,ktoré sprostredkúvajú prácu, mám obavu ísť pracovať takto. Preto ak sa nájde niekto, komu by to vyhovovalo ísť vo dvojici, napíšte mi.

mail. href=“mailto:teatee232@gmail.com“>teatee232@gmail.com


ReagovaťCitovať
 teatee
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 3
26/09/2013 18:28  

Ahoj, ja neviem či už nie je neskoro reagovať na tvoju ponuku, ak nie..daj vedieť 🙂


ReagovaťCitovať
 cheezy
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 13
26/09/2013 22:14  

ahoj , ja riešim teraz Anglicko…. cez EUNICA agenturu… inak máš komplikované nájsť vhodné ubytko v GB, je to všetko rezervované.. monopol 🙂 Tak neviem, nástup je vraj 7.10.2013 … tákže tak. som ochotný dať poplatok za bývanie ak bude práca ako má byť do marca 2014.. chcem od nich nejakú zmluvu že čo dostanem za poplatok, nejak sa neozvali :).. 🙄


ReagovaťCitovať
 teatee
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 3
27/09/2013 9:10  

Ja ti neviem..ako to je v tejto republike. POslala som si žiadosť normálne cez legálnu agentúru, na prácu do Irska,zbierať šampiony alebo čo. Volali mi, že ma vybrali….25.10.je odchod…rapotal mi ten človek v telefone toľko toho, že som si polovicu nezapamätala. KEd som si hodila do GOOGLE názov agentúry,nenašla som jediný pozitívny komentár, jedine to, ako všetkých agentúra oklamala. Je to vraj všetko podvod, nedodržiavajú zmluvy..atd…atd….Bojím sa preto vycestovať niekam sama… Ako si mám dokelu nájsť normálnu prácu, aby som neskončila niekde v tureckom háreme??


ReagovaťCitovať
 cheezy
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 13
27/09/2013 9:20  

vieš, ja mám pocit že najmúdrejšie bude hladať si ubytovanie napríklad v londýne, a keď tam budeš, obeháš si agentury sama a hotovo, lenže to je v idealnom svete, aj mne dnes došlo že zmluva o ubytovaní ale o práci ani chýru ani slychu 🙂 a podobne som dopadol v europersonnel poplatok 220€, uybtko v polskom lágri, pavúk velky ako malé mača, a o dva dni som bol bez práce vyhodený na ulicu . ja tiež neviem.. čo mám robiť, úplne som ztoho v depke.


ReagovaťCitovať
 JanciKe
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 6
27/09/2013 23:04  

cez slovenske agentury nikde nechodit, neviem ako mozu pytat sprostredkovanie 300e a pod ked nemam v ruke zmluvu podpisanu a nastup do prace isty, nic ine nespravia len zavolaju do anglickej agentury ,aby oni pripadne ak budu mat miesto odpisali pripadne zavolali ze spravia s vami pohovor cez mobil,.. vyhodene peniaze proste, radsej 300e dat na mesiac na ubytko nemyslite? a najst popytat sa na agentury od niekoho kto tam sa vyzna a pracuje cez ne


ReagovaťCitovať
 cheezy
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 13
28/09/2013 10:05  

znie to pekne ale realita je iná… ubytko je podchytené inou agenturou, ja osobne som tiež chcel isť makať cez sprostredkovatelsku agenturu, avšak som zistil že stačí do UK prísť a pobehať miestne agentury, len problem je ubytko ktoré buď je pod rukami podobných agentur alebo drahe, a drahe znamena zaplatiť 350libier za mesiac + depozit v rovnakej výške! čiže len ubytko može stať 700 libier jednorazovo a to ešte neješ a nemáš letenku 🙂 alebo alternativnu dopravu. čiže ja ti neviem. rizuko a poriadne


ReagovaťCitovať
 JanciKe
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 6
28/09/2013 12:26  

Znie to hej, ale pozri si nazory na sk agentury kolko im podavali za vybavenie a ubytko, a dosli tam a nevedeli kedy kde robia, kto po nich pride, a este aj doplacali na veci,..a vecsinou ta agentura hodi k nejakym co su na ubytovni tiez cez nich vecsinou poliaci, rumuni a ukrajinci neviem este aki, byvat tak urcite neplanujem ,ze ma niekto vykradne este ,..naj zriesit ubytko napr cez pohyby.cz alebo gumtree, inlondon,alebo na fb co su ,niekto co sharuje dom a k nim ist byvat,.a potom hladat tam po agenturach a isto budu vediet aj dopravu zriesit


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Práca a štúdium v zahraničí

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.