Poznáte niekto agentúru "Čuha a partneri"?

Skúsenosti s prácou, au-pair, či brigádou v cudzine, tipy ako hľadať prácu v zahraničí

Poznáte niekto agentúru "Čuha a partneri"?

Poslaťod Martin » 06 Jan 2007 10:34

Ahoj, moze mi niekto pomoct pri overeni serioznosti pracovnej agenturi Cuha +partners, alebo Jobplanet.Pocul uz niekto o nich???Pomozte ak mozte.Dik.
Martin

Poslaťod belo » 14 Jan 2007 16:53

Skus si podla nazvu najst kedy bola ta firma zalozena - Zivnostensky list - vatcina takychto firiem vznikne par dni pred podanim Inzeratu ak pytaju dopredu peniaze kasli na nich....
belo

Poslaťod belo » 14 Jan 2007 16:59

Zistil som viac
Obchodné meno: PhDr. Jozef Čuha - AND PARTNERS
IČO: 37331973
Miesto podnikania: 97401 Banská Bystrica, Starohorská 10

Predmety podnikania

1. Sprostredkovanie obchodu a služieb.

Deň vzniku oprávnenia: 8. 1. 2001
Prevádzkarne
97401 Banská Bystrica, Lazovná 38

2. Organizovanie kurzov a školení.

Deň vzniku oprávnenia: 8. 1. 2001
belo

Poslaťod ma » 14 Jan 2007 17:19

Osobne poznám Dr. Čuhu, bol kedysi môj kolega, bol vždy seriozny, ako majiteľa agentúry ho síce nepoznám, ale ja by som mu dôverovala.
ma

Poslaťod Hosť » 15 Jan 2007 14:07

Čuha je celkom seriózna agentúra,ale aj tak si daj pozor na zmluvy.Človek nikdy nevie...
Hosť

Poslaťod miroslav » 18 Jan 2007 16:31

tak firma CUHA a Partners je solidna spolocnost to mozem potvrdit ja sam raz som sa u nich zaregistroval bezplatne a ani sa my do hodiny na mobil ozvali a neni treba nijake peniaze platit dopredu az po prvej vyplate to mam overene na urade prace socialnych veci a rodiny
miroslav

Poslaťod danko » 15 Okt 2007 15:55

No tak ja som bol v UK cez tuto agenturu,ja viem ze ona nemoze ze dalsia agentura ktora sa vola Saffline to pos.... a tak som musel ist prec,ale inac seriozne nejdnanie ale ako sa hovori doveruj ale preveruj....
danko

Poslaťod dysana » 27 Jan 2008 17:17

NO JA SOM SA CEZ TU AGENTURU ZAREGISTROVALA A PLATILA SOM REGISTRACNY 500 SK AJ SO ZNAMOU A DODNES,TEDA JE TOMU UZ DVA ROKY MI NIC NEPONUKLI.PREDPOKLADAM ZE TA MOJA REGISTRACIA UZ ANI NIE JE PLATNA.A TO SME MALI IST DO HOLANSKA,KED SOM URGOVALA,TAK ZE SA SNAZIA ALE VRAVIM NIC NEPONUKLI A SAMI OD SEBA ANI MAIL NENAPISALI.KED SOM NAPISALA JA TAK ASI DCERA TOHO PANA MI MILO ODPOVEDALA,ALE JA SOM NEPOTREBOVALA MILE SLOVO ALE PRACU.TAK SOM IM PRISPELA DO "ZVONCEKA"
dysana

Poslaťod Alena » 02 Máj 2008 13:18

Ahoj Dysana. Chcela by som sa Ťa opýtať, ak to dopadlo s tou Tvojou registráciuo v ahentúre Cuha. Aj ja som sa tam totížto zaregistrovala aj s kamoškou a zatiaľ nám nič nenašli a sme tam zaregistrované už 2 mesiace. My tam chceme ísť v júni, do VB a na 6 mesiacov. A nevieme, čo si teraz máme o tom myslieť, keďže nás prekvapil Tvoj názor. Prosím Ťa, odpíš mi. Ďakujem, Alena :)
Alena

Poslaťod oklamany » 02 Máj 2008 16:56

Cuha je Belkuv komplic vy somari
oklamany

Poslaťod Hosť » 05 Máj 2008 19:12

Ja a moja priatelka sme tiez isli do UK cez Dr. Cuhu a pracovali sme cez Staffline treba mat pri nej dobre pevne nervy.
Hosť

Poslaťod Jozef » 16 Máj 2008 16:17

Ja s kamoškou sme sa zaregistrovali osobne v agentúre Čuha and Partners. O pár dní nám volali z Banskej Bystrice, že majú pre nás prácu, o ktorú sme sa uchádzali (práca v hoteli). Podpisali sme zmluvu zaplatili im 8 litov,kúpili si letenku a o tri tyždne máme odletieť. Sám som zvedavý ako to dopadne,potom dám vám vedieť ako sme pochodili.
Jozef

Poslaťod eva » 21 Máj 2008 10:01

vela stastia aby sa vam tam pacilo. ale aspon mate nejaku nadej ze vycestujete. ja stale cakam ze sa mi ozvu, ale este nic. uz som tam zaregistrovana viac ako 4 mesiace. asi si najdem inu agenturu. to ze su na trhu tak dlho, neznamena ze su seriozny.
eva

Poslaťod zuzka » 24 Máj 2008 14:10

mozete mi prosim vas povedat ako to prebieha na pohovore v agenture cuha and partners? prosiiiiiiiiiiiiiiim prosim prosim. je tazky ten pohovor?
zuzka

Poslaťod Anka » 02 Jún 2008 15:50

Dúfam že nejdete do hotela s agentúrou Tecoma, sú to obyčajní klamári a podvodníci
Anka

Poslaťod dodo » 02 Jún 2008 19:55

nevie mi niekto poradit, kto by mi pomohol s danami z anglicka?
dodo

Poslaťod miso » 02 Jún 2008 19:57

najlepsie si to spravis sam:)..ale ked uz si doma, tak asi tazko:))))
na zozname som nasiel class="postlink" href="http://www.vratenie-dani.sk">www.vratenie-dani.sk, vyzera to ok..skus
miso

Poslaťod lusi » 03 Jún 2008 23:34

Ahoj Anka, mozes mi povedat, ake mas skusenosti s agenturou Tecoma, pretoze cez nich mam ist aj ja..Dakujem hrozne moc za odpoved, celkom to suri, kedze o par dni mame letiet..tak dik
lusi

Poslaťod l » 03 Jún 2008 23:40

Ahoj, mozes mi povedat, aku mas skusenost s agenturou Tecoma, kedze cez nich mam pracu aj ja? dakujem hrozne moc..
l

Poslaťod lusi » 03 Jún 2008 23:46

Ahojte, uz som sa pokusala dvakrat reagovat, tak mozno sa niekde moj prispevok aj zjavil, ja vsak neviem kde. preto este raz.. Anka, mozes mi povedat,ake mas skusenosti s agenturou Tecoma,kedze cez nu sa chystam vycestovat aj ja? dakujem velmi pekne..
lusi

Ďalší

Späť na Práca v zahraničí

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia