Poznáte niekto agentúru "Čuha a partneri"?

Skúsenosti s prácou, au-pair, či brigádou v cudzine, tipy ako hľadať prácu v zahraničí

Poslaťod lusi » 03 Jún 2008 23:48

Ahojte, uz som sa pokusala dvakrat reagovat, tak mozno sa niekde moj prispevok aj zjavil, ja vsak neviem kde. preto este raz.. Anka, mozes mi povedat,ake mas skusenosti s agenturou Tecoma,kedze cez nu sa chystam vycestovat aj ja? dakujem velmi pekne..
lusi

Poslaťod majo » 30 Jún 2008 16:24

No jozef ako ste dopadli?
majo

Poslaťod janka » 13 Nov 2008 18:11

zaujali ma vase reakcie,preto ze ja som tiez zaplatila registracny poplatok uz viac ako 2 mesiace na pracu do Holandska a stale nic,asi ziadna praca uz ani nebude.aj oni patria k tej podvodnickej bande,iba slubuju a nic nevybavia,napiste prosim svoje skusenosti s touto agenturou.Dakujem
janka

Poslaťod Hosť » 22 Nov 2008 11:45

cuha and partners neviem ci su podvodnici no kazdopadne neseriozny.dala som im 500sk ako registracny poplatok sice neviem zaco kedze vsetko bolo prelozene v anglictine.ponukli mi poziciu len slovne ale ked som chcela zmenit na inu ktora by mi viac vyhovovala neslo to.potrebovali ma natlacit hned na prvu ponukanu no ale tak clovek ma snad si pravo aj vybrat ked uz chceli 12 000:(a zrusiuli mi zmluvu a napisali mail ze si nemam co vyberat a ze skoncili spolupracu.samozrejme 500sk si nechali!!!
Hosť

Poslaťod majko » 25 Nov 2008 21:21

aj ja som yaplatil podvodnicke pani pekarcikovej y trebisova ma ag hospodarske inform centrum vzbavi pracu viackrat ale na ostatnzch kasle yaplat a vzpadni a cakaj 10 rokov ja si yijem staviam domz a pod svina pekarcikova y trebisova aj jej dcera take su to agentury
majko

Poslaťod Dalibor » 27 Nov 2008 19:33

ja som cez tuto agenturu bol vonku kto chce podrobne info rad poskytnem...
Dalibor

Poslaťod slavo » 04 Dec 2008 21:44

bol som cez cuhu zastresuje ich tecoma .. jasne tecoma ako kazda agentura ti neda zarobit .. ale co mi povedali to aj splnili... je dobre ist tam na istotu a potom si tam najst nieco ine... po nejakom case..
slavo

Poslaťod palinko » 11 Jan 2009 14:14

Trávim na nete dosť veľa času, pretože chcem vycestovať aj ja a poviem Vám, že som nenašiel agentúru, na ktorú by neboli zlé ohlasy. Na každú agentúru na slovensku, ktorú som mal vyhliadnutú som našiel negatívne reakcie a skúsenosti. Keby (alebo ak) mňa niekto podviedol, určite jeho meno tajiť nebudem, ale vykričím to do sveta, aby o tom každý vedel.
Je ale veľmi zaujímavé, že zjavne tí, ktorí majú skúsenosti s agentúrami vôbec nemenujú. Tí ktorí ich majú zlé, napíšu aj ich názov, no a tí, ktorí pre agentúry pracujú ako dohadzovači na fórach sa dajú odhaliť jednoduchým spôsobom: trochu umu,odolnosti voči mazaniu medu okolo huby a samozrejme pozornosti.
palinko

Poslaťod jozef » 29 Jún 2009 13:37

je to agentura ktora ani nervie a ani nemysli kde posiela ludi do Anglicka doakeho ubytovania
jozef

Poslaťod LADISLAVRAPCO » 26 Júl 2009 13:22

nechodte pracovat cez cuhu su to svine viac emailom
LADISLAVRAPCO

Re: Poznáte niekto agentúru "Čuha a partneri"?

Poslaťod peggy8 » 08 Apr 2012 11:27

Má niekto skúsenosti s agentúrou Jozef Čuha - And Partners? Dajte mi prosím info na email : href="mailto:peggy8@azet.sk">peggy8@azet.sk Ďakujem
peggy8

Krajina: Slovakia (sk)
Mesto: Bratislava

Re: Jozef ČUHA - And Partners - dotaz

Poslaťod peggy8 » 08 Apr 2012 11:35

Dalibor píše:ja som cez tuto agenturu bol vonku kto chce podrobne info rad poskytnem...

Zdravím, aké máte skúsenosti s agentúrou Jozef Čuha - And Partners? Prosím info: href="mailto:peggy8@azet.sk">peggy8@azet.sk Ďakujem
peggy8

Re: DOTAZ

Poslaťod peggy8 » 08 Apr 2012 11:38

LADISLAVRAPCO píše:nechodte pracovat cez cuhu su to svine viac emailom

Zdravím, aké máte skúsenosti s agentúrou Jozef Čuha a spol? info na email: href="mailto:peggy8@azet.sk">peggy8@azet.sk Ďakujem
peggy8

Poslaťod Jarda1234 » 11 Máj 2012 16:40

Je to agentura ktorá sidli v B.Bystrici naozaj su dlho na trhu ale.... viac menej tlmočenie kurzy
na adrese sidla spoločnosti je sice kancelária ale nikoho tam nenajdete pán sa v vami stretne v meste vreaj riaditel firmy je v Rakusku a hladá novú pracovné miesta a on pracuje doma
My sme ho kontaktovali už tri týždne sa nik neozval sme partia ludi tak sa mi zdá že ziadne miesto neni
nevedia nástupy
nevedia aké je ubytovanie
je to bez poplatkov čo je dosť divné
Prosim Vás keby ta agentura posielala ludi do Rakúska tak
som Bystričan a určite by som aspoň jednu osobu poznal čo išla cez nich alebo niekto z naših známich tak ak ste niekto pracovali cez nich alebo chcete ist teraz na faru do rRakuska ozvite sa
Jarda1234

Mesto: Praha

Poslaťod peggy8 » 11 Máj 2012 17:22

Vďaka za informácie, aj ja som ho kontaktovala pred mesiacom a pol a stále nič. Ale už idem do Anglicka 19.5. tak dlabem na celého Čuhu. NNoo zo začiatku chcel Čuha administratívny poplatok 50.-Eur a potom z každej výplaty 100.-Eur, ale zr upustili...
peggy8

Poslaťod Bicgatepc02 » 20 Feb 2013 08:19

Ponúkam prácu pre zváračov:141-argon,311-autogén,111-rutilová elektroda-spádové zvary.Zákazky mám v Nemecku s nástupom ihneď.tel :0917 495 952,0908 287 365,0903 193 104.

Krajina: Austria (at)
Mesto: SDFH

Predchádzajúci

Späť na Práca v zahraničí

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia