Ponuka práce v Južnom Tirolsku  

  RSS

 Piano3699
Zaregistroval sa v roku 2016
Príspevky: 1
25/05/2016 11:51  

Pisem za mojho znameho, ktory nehovori slovensky a hlada pracovnikov.
Ma na dedine v Juznom Tirolsku (je to cast Talianska na severe, kde sa ale hovori nemecky: Vintschgau/IT) dom v ktorom prenajima apartmany a izby turistom, ma tam tiez restauraciu, v ktorej je mozne si objednat oslavu atd (nema kazdodennu prevadzku). Taktiez ma dalsie turisticke apartmany v meste Meran (ca 50 km od farmy).
Hlada:
Pani, ktora by vypomahala s upratovanim apartmanov na dedine i v Merane, obcas sa postarala o syna (4 roky) a pripravila ranajky turistom, pokial si to objednaju.
Pana, ktory by vypomahal na hospodarstve (seno, zvierata atd.) a taktiez vypomahal na malych stavebnych pracach.
Najradsej by mal par (manzelia, surodenci, kamarati a pod.) Vodicsky preukaz je podmienkou aspon pre jedneho.
Podmienky:
Plat spolu pre par (pre dvoch ludi) EUR 1.500 cisteho, k tomu ubytovanie, strava a vsetky poistky (penzijna, zdravotna atd.)
Pracovna doba sa riadi ciastocne podla sezony (turistickej aj polnohospodarskej) a ciastocne podla vytazenosti turistami. Mimo sezony maju zamestnanci vela volna.
Jazykove znalosti: nemcina, anglictina alebo taliancina (zaklady stacia). Uz tam jeden manzelsky par zo Slovenska pracuje.
Juzne Tirolsko je jedna z najkrajsi oblasti v Europe a je urcite zaujimave sa tam pozriet.
Ak by ste mali zaujem ozvite sa prosim telefonicky:
Clemens Pobitzer: 00393923713142 (hovori nemecky, anglicky, taliansky)
Alebo v slovencine: Laco: 00393711572611


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Práca a štúdium v zahraničí

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.