Nemecké krajiny - angličtina  

  RSS

 vordhosbn
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 1
30/11/2009 16:40  

Ahojte
som tu úplne nový a chcel by som ( viacmenej veľmi zlé finančné podmienky ma ku tomu nútia ) sa zamestnať v zahraničí najlepšie v Rakúsku / Nemecku / Švajčiarsku len moc neovládam nemecký jazyk no za to plynulo rozprávam po anglicky.
Takže moja prvá otázka smeruje ku tomu že či sa mám šancu zamestnať v krajine kde je štátnym jazykom nemčina.Mám 20 rokov čiže som pomerne mladý takže by mi neprekážalo robiť akúkoľvek namáhavú prácu. Potom ďalej by som bol veľmi rád keby ste mi vedeli poradiť cez ktoré agentúry / zamestnávateľov by som sa tam mal snažiť dostať a naopak ktorým by som sa mal vyhnúť lebo verím že aj v tomto odvetví “ podnikania “ sa nájdu podvodníci.
Je tu toho strašne veľa, veľa tém príspevkov rád, tipov a práve preto sa obraciam touto témou na Vás, na tých ktorý sú mi ochotný pomôcť a oboznámiť ma s dôležitými vecami čo sa týka práce v zahraničí.Tak prosím nesfuknite ma hneď načo vytváram novú tému.

Za každý jeden príspevok Vám veľmi pekne ďakujem.


ReagovaťCitovať
 Hary01
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 296
30/11/2009 17:03  

samozrejme ze mas.napis mi email na href=“mailto:hary01@centrum.sk“>hary01@centrum.sk pokecame otom viac.


ReagovaťCitovať
 schlafender_sturm
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 3
14/12/2009 0:01  

poznám ľudí, čo pracujú v Nemecku a dorozumievajú sa len po anglicky. takže šancu iste máš.


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Práca a štúdium v zahraničí

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.