Migrácia za prácou po vstupe Slovenska do Európskej únie

Skúsenosti s prácou, au-pair, či brigádou v cudzine, tipy ako hľadať prácu v zahraničí

Poslaťod Hosť » 08 Mar 2008 19:04

Ten malho to co je za tupca?Preboha co to za idiotov objavili toto forum?
Hosť

Poslaťod Alfonz » 24 Apr 2008 08:26

Tina ved o nic nejde len vravim ze slovaci musia zmenit pristup mali by si nastudovat co ich caka inde ake su platy naklady a nie vsetko merat peniazmi.Dnes slovenska koruna posilnila aj ja by som sa rad vratil domov a co ma tam caka.?N vychode slovenka daky pako co by mi dal 10tisic a spraval sa kumne ako k otrokovi?To si nemec nedovoli co vecina slovenskych zamestnavatelov.To co si videla na Zdf je bezna realita na Slovensku spytaj sa ludi co robia v tescu ci vo fabrikach v okoli Popradu je zavod na vyrobu praciek aka tam vladne atmosfera.Vzdy vravim ze drie sa na slovensku a nie na zapade.V nemecku viac ako 8hod denne nerobim na slovensku z minuty na minuty neoocakavane nadcasy na haliere.Ludia musia to znasat.Maju rodiny nechcu ist inde ale aj medzi nimi sa nasli taki co dali vypoved a sli inam.Otvori Rakusko prac.trch v r 2011 ja budem radsej robotnika vo Viedni a viem ze slusne vyzijem a dostojne nez na Slovensku.Preco sa nevratili tisice emigrantov co kedysi utiekli z Ceskoslovenska ked je tak dobre na Slovensku?Kazdy ospevuje tu nasu slavnu ekonomiku chodte snou viete kam menezr doma berie tisice a predavacka robotnik nieje clovek??oni musia robit za minimalnu mzdu?Hnus.
Alfonz

Poslaťod martin » 05 Júl 2008 11:10

Zdravim vsetkych. Vie mi niekto poradit ako je to s dochodkovym systemov vo Velkej Britanii? Kolko rokov, ci mesiacov musim odpracovat, aby som mal narok na dochodok z UK? Dakujem. href="mailto:martinno@centrum.sk">martinno@centrum.sk
martin

Poslaťod hunter » 10 Júl 2008 09:43

Martin, skus class="postlink" href="http://www.londyn.sk">www.londyn.sk, tam som myslim nieco o tomto videl...
hunter

Poslaťod anonymny » 10 Júl 2008 15:13

Ten anonymny co tu vypisuje hluposti a bludy je len obycajny potrat od zida.Chce nahovorot je krestan ale nosi jarmulku aj pise tak hlupak s dlhym nosom.
anonymny

Poslaťod martina » 10 Júl 2008 19:10

v samom uvode je spomenute, ze v cudzine nam netreba pracovne povolenie...to e zavadzajuce tak trocha. bez home office by ste napr. v UK pracovat nemohli.
martina

Poslaťod elgie » 10 Júl 2008 21:13

Naozaj? Ja si tu v UK veselo zijem a pracujem uz 5 rokov bez nejakeho home office. A doteraz mi nikto nic nezatrhol...
elgie

Poslaťod tanja » 26 Okt 2008 16:58

no ale v nemecku potrebujeme prac.povolenie...
tanja

Poslaťod JABULILE » 28 Okt 2008 08:27

A POZRI SA KOLKO MA LIBRA HODNOTU AZ SA MOZES NIEKDE PLASIT
JABULILE

Poslaťod JABULILE » 28 Okt 2008 08:30

A S TYM HOMOFISOM JA HO TIEZ NEMAM A SOM TU.TA TERAZ FAKT NEVIEM,ALE KAZDA PRACA V UK VIZADUJE HOMOFIS.ESTE NEVIEM ANI JAK SA TO PISE
JABULILE

Poslaťod elgie » 16 Nov 2008 23:20

Este som sa nestretla s tym, ze by nejaka praca vyzadovala "homofis". Zamestnavatelia ani nevedia co to je, ked vidia ze si z EU tak nemaju problem ti dat pracu. (Samozrejme, ak prejdes pohovorom atd.) Aspon ja som s tym nikdy nemala problem. Mala som dokopy 4 zamestnavatelov (2 z nich pracovne agentury) a ani jeden z nich nic take nespomenul.

Pise sa to home office a je to nieco ako ministerstvo vnutra. Teda presne ten urad, ktory nema ani sajn kolko nelegalnych imigrantov vlastne v UK zije.
elgie

Poslaťod jozo » 20 Nov 2008 21:25

teraz sa plati za homofis 150.libier. som tu uz 4.roky glasgow.pravda.
jozo

Poslaťod elgie » 30 Nov 2008 14:38

150 libier, vazne? Wow, v roku 2004 to bolo £50. Kam tie peniaze idu by ma zaujimalo...
elgie

Poslaťod jajaja » 20 Dec 2008 18:47

HOMOFIS, to znie ako pohlavná choroba. Ako chceš ísť pracovať do VB, keď nemáš ani základy angličtiny. Spamataj sa.
jajaja

Poslaťod Niky » 22 Feb 2009 15:01

Potrebovala by som vediet ci by som mohla dostat stale papiere skor nez ich normalne mam dostat.A ci ja mozem o to nemecky stat ziadat po odrobench 4 mesiacoch,potom 6 mesiacoch,5 mesiacoch a nie celeho roku chyba mi este 4 mesiace.Vsetko legalne,s papierami
Niky

Poslaťod Hosť » 19 Máj 2009 18:02

ahoj
Hosť

Poslaťod ludinko » 22 Aug 2009 15:42

ty si tu urcite robis reklamu a si majitel tej agenturnej spolocnosti,s tym donaldom ti neverim ani slovo
ludinko

Poslaťod ludinko » 22 Aug 2009 15:45

neviem odkial mas tych £150,ale ja som pocul asi pred mesiacom,dnes je 22.08.2009 sumu mensiu ako £100
ludinko

Poslaťod Práca pre lekárov v UK » 21 Sep 2009 17:24

Excellent working and training opportunities for doctors and nurses in the United Kingdom. You can earn up to 55 GBP/hour working as a locum doctor in the United Kingdom. Advantages: flexible rota choices from 1 day to 1 year, excellent rates of pay (up to 30GBP/hour for nurses and to 55GBP/hour), training opportunities for many of the posts, assistance in GMC registration and accommodation search. Please register at class="postlink" href="http://www.UKLocum.eu">www.UKLocum.eu and one of our consultants will contact you to discuss your career opportunities.
Práca pre lekárov v UK

Poslaťod Zahr.Slovensko » 22 Sep 2009 03:25

Stop dalsiemu okradaniu sl. danoveho poplatnika,Stop vykradaniu a tunelovaniu SR ktore sa deje pod maskou zahr.Slovakov a pomoci im.
Podvodnici,spekulanti,zlatokopi teizfukcionari vzdusnym bublin s nazvom Bohurovnym,bez clenstva,cinnosti papierove tigre-org.spolky zahr.Slovakov zdieraju slovensky narod pod Tatrami.Ziadaju financie v ramci pomoci zahr. Slovakom a potom si vzdy uzka Skupinka uziva.Vylety do krajiny svojich predkov Izraela vid SZSZ(Skalskeho Zdroj Stalych Ziskov) kde predseda,podpredseda a jeho zena idu na udajne dni tam kde nezila ziadna vyznamnejsia,pocetnejsia komunita.Vylet v zimnom case Februar 2008 nazvu Dni slovenskeho zahranicia v Izraeli.V hlavnych mestach zpadnych bohatych statov sveta krajin G7 sa konaju reprezentacne plesy,zabavy,vecierky,hody,baly kde par exotov dokaze prezabavt statisice korun.Hromadne turistika,marnotratne komercne veci to ma byt pomoc zahr.Slobvakom?!Vsetko sa to deje falosne pod znackou Pomoci zahr.Slovakom.
citaj stranku class="postlink" href="http://www.uszz.sk">www.uszz.sk v casti Dotacie kde,kolko,ucel,krajina ide kazdorocne.
Zabavanie sa,komercne aktivity vsetko akcie pre par tiezfukcionarov spojene s prijemnym casom.Vsetko v mene zahr.Slovakov a ti odsudzuju ale takuto cinnost,vykradanie,tunelovanie SR.
Slovensky danovy poplatnik je zdierani,okradani a sam nema mnohoraz na ludske zitie ale plati poctivo dane.Deti mu utekaju do sveta obzivu,pracu hladat.Rodicia pracovali cely zivot maju almuznu nie penzie.V SEV.AMERIKE SA ZABAVAJU ZLATOKOPI,VEDEDENCI,SPEKULANTI Z JEHO DANI.tO NIE JE POMOC TO JE KRADEZ NA SLOVENSKOM NARODE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Stop okrania slovenskeho ludu,vykradania Slovenskej republike pod znackou zahr.Slovakov a pomoci im.Ide o par tiezfukcionarov,podvodnikov bez mandatu a clenstva a zahr.Slovaci by sa nikdy nespustili co vecsom mnozste k tejto kriminalnej,cinnosti.Stop SZSZ a podonym org.,spolkom tiezfukcionarom!!!!!
Zahr.Slovensko

PredchádzajúciĎalší

Späť na Práca v zahraničí

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia