kto má skusenosti s agenturou Europe Consulting, s.r.o.  

  RSS

 Marianna11
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 68
27/04/2010 12:36  

Má niekto skusenosti s touto agenturou ponukaju pracu do zahraničia ale nič som o nich nenašla či su seriozny dakujem


ReagovaťCitovať
 Lakky
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 1
25/05/2010 10:24  

Aj ja hladam nejake info o tejto agenture ale nič som nenasiel to snad nieje ani možne prva agentura na ktoru niesu stažnosti??? moc tomu neverím


ReagovaťCitovať
 ZZina
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 1
07/07/2010 18:11  

Zdravím,

mám s touto agentúrou zlé skúsenosti – pri registrácii vám to nepovedia, ani o tom nikde nie je zmienka, ale chcú pri podpise zmluvy od vás ešte 350 EUR k tým 33 EUR, ktoré sa platia pri registrácii.

Teda ak sa vôbec k podpisu zmluvy dostanete, lebo často nedvíhajú telefón, nie sú v kancelárii, keď majú byť, neodpovedajú na maily ani na SMS a klamú.

Keď sa chcete sťažovať na zamestancov-klamárov, tak majiteľ je absolútne nedostupný a kašlú na vás.


ReagovaťCitovať
 miMka
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 8
13/07/2010 14:36  

zdravim,

ja mam tiez velmi zle skusenosti s touto agenturou, zamestnanci nevedia o com hovoria a podavaju klamlive informacie, na ktore som doplatila aj ja!!! nedajte sa oklamat!!! bohuzial vlastna skusenost…


ReagovaťCitovať
 lubalo1
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 1
30/07/2010 10:42  

@Marianna11 wrote:

Má niekto skusenosti s touto agenturou ponukaju pracu do zahraničia ale nič som o nich nenašla či su seriozny dakujem


ReagovaťCitovať
 mackooocko
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 2
02/08/2010 17:54  

Tato agentura je velky PODVOD!!! Kto este mozete, tak sa jej velkym oblukom vyhnite, mne sa to uz bohuzial nepodarilo. Zobrali odomna 400€ za sprostredkovanie prace v Liverpoole a po prilete som sa dozvedel, ze tam posobi dalsia agentura, ktora chce dalsich 330 libier (na Slovensku mi to zatajili)!!! Za sprostredkovanie prace povazovali vizitku a mapku ako najst pracovnu agenturu v Liverpoole. V Bratislave nevedeli detaily o praci, iba vseobecne zvasty, trtko ktory sedi v kancelarii v Bratislave nic nevie, odmietol mi dokonca dat kontakty na ludi, ktori leteli so mnou, s majitelom, ktory vsetko vybavuje, vraj komunikuju iba cez Skype a nikdy ho nevidel, nema nanho iny kontakt!!! Viem, bol som hlupak, ked som im vobec dal nejake peniaze a uz som sa s nimi asi rozlucil, aj ked stale slubuju, ze vsetko vratia, ale uz im neverim ani slovo!!! Neoklamali takto iba mna ale aj dalsich 25 ludi, ktori prileteli so mnou a su rozhodnuti to riesit sudnou cestou!!! Nedajte sa nachytat a neverte ziadnej agenture, radsej chodte na vlastnu past, usetrite kopu penazi, za sprostredkovanie prace agenturou v Britanii je podla tamojsich zakonov protizakonne pytat poplatok!!!


ReagovaťCitovať
 monny
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 3
06/08/2010 15:24  

ahoj mackooocko prisla nam od nich pracovna ponuka do rakuska vyzera to fajn vsetko chcu poplatok 500euro pri podpise zmluvy ale ked som sa na nich pytala na urade prace tak povedal ze nema ziadne skusenosti s touto agenturou a ze ju ani tovtedy nepoznal ze si mam opytat od nich nech mi poslu zmluvu ze on sa na nu pozrie je pravnik lebo ze niektore agentura do zmluvy nedaju vsetko co tam ma byt a takto nas oklamu.A ked sme im volali ohladom tej zmluvy tak ze to poslat nemoze ze to ma opeciatkovane a kocky.Tak teda neviem co ako napisal by si ako to bolo v tvojom pripade?co ty narozpravali a tak?lebo 500euro je dost a nechceme sa zas ohukat.
A agentura jobexpress a jobworld su podvodnici


ReagovaťCitovať
 marecekPN
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 2
16/08/2010 16:38  

@monny wrote:

ahoj mackooocko prisla nam od nich pracovna ponuka do rakuska vyzera to fajn vsetko chcu poplatok 500euro pri podpise zmluvy ale ked som sa na nich pytala na urade prace tak povedal ze nema ziadne skusenosti s touto agenturou a ze ju ani tovtedy nepoznal ze si mam opytat od nich nech mi poslu zmluvu ze on sa na nu pozrie je pravnik lebo ze niektore agentura do zmluvy nedaju vsetko co tam ma byt a takto nas oklamu.A ked sme im volali ohladom tej zmluvy tak ze to poslat nemoze ze to ma opeciatkovane a kocky.Tak teda neviem co ako napisal by si ako to bolo v tvojom pripade?co ty narozpravali a tak?lebo 500euro je dost a nechceme sa zas ohukat.
A agentura jobexpress a jobworld su podvodnici

ja som dostal taku istu ponuku do rakuska na kvetiny??? aj ty???


ReagovaťCitovať
 monny
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 3
17/08/2010 11:12  

ahojte nenalette im sú to podvodníci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! fakt nič im neplate


ReagovaťCitovať
 mishka
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 16
21/08/2010 19:27  

Ahojte!
Fakticky chceme vycestovat s touto agenturou do Rakuska na kvety. v utorok tam idem na pohovor. Povedali mi, ze kvoli problemom ake mali v Uk, tak tam uz pracu nesprostredkuvavaju. Hovorila som s nimi len po telefone, ale posobia na mna seriozne. Tak ja uz neviem. poradte mi prosim!


ReagovaťCitovať
 monny
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 3
23/08/2010 9:11  

Má niekto skúsenosti s agenturou VIVA alebo pracuj vonku?


ReagovaťCitovať
 jajuska
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 6
24/08/2010 12:53  

AHOJ…
MA NIIEKTO PROSIM SKUSENOSTI S PERSONALNOU AGENTUROU……job4u ????
DAKUJEM ZA AKEKOLVEK INFORMACIE

MOZTE MA KONTAKTOVAT NA ….. href=“mailto:stasticka@azet.sk“>stasticka@azet.sk


ReagovaťCitovať
 mishka
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 16
25/08/2010 11:43  

Dobry den,
hovoril som s nejakym panom z tejto agentury, povedal mi ze nejakych ludi uz do rakuska poslali a ze su vraj velmi spokojni a pracuju. Je tu prosim Vas niekto, kto je v tom rakusku uz?
Dakujem za odpoved


ReagovaťCitovať
 trevisko
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 2
28/08/2010 12:19  

…kurna kazdy to o tom omielate do riti ale nikto nic nepovie…sak si pomozme navzajom..tii co ste tam by ste mohli dat vediet ci to neni odrb aspon tolko mozte spravit ked uz ste sa tam dostali do toho rakuska…dakujem za pochopenie


ReagovaťCitovať
 chicony444
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 1
21/09/2010 5:55  

ahojte…teraz rano v spravach t.j.21.9…som videla info o agent.europeconsulting….dotycnemu panovi zaplatilo 260 ludi po 500€ a cakali na autobus,ktory ich mal do rakuska zaviesť…..nic sa nedialo,autobus neprisiel,pan nedvihal telefon,kancelaria zamknuta……no co asi pan spravil??????podviedol dalsich 260 ludi,ktori platia vopred……podali na neho trestne oznamenie…


ReagovaťCitovať
 peter84
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 2
22/11/2010 0:40  

otrasna agentura nikdi viac


ReagovaťCitovať
 silvo
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 1
26/07/2011 6:48  

ten kto to pise pekne veci ako im bola vybavena praca trepe.povedalimy znamy ako si vypisuju sami sebe dobre veci agentury aby zmiatly diskutujucich.zobudte sa vsetkych vas okradnu.


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Práca a štúdium v zahraničí

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.