Hladanie prace v Dansku  

  RSS

 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
05/09/2009 10:32  

Pocul som a videl na videach rozhovory s pracovnikmi pri zberovych pracach v dansku. Rad by som tam isiel but ako long term alebo temporary. pokial tam niekto uz pracuje, rad by som sa dozvedel, ake agentury, kde pripadne na ake farmy beru Slovakov, resp. kde a cez koho sa tam da zamestnat. Pomozete so svojimi skusenostami?


ReagovaťCitovať
 anja_cibere
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 7
29/11/2010 20:02  

ahojte, precitala som cele forum o zivote v Dansku. uff, ale to trvalo=) Zaujimalo by ma, ci niekto z vas zije vo Vejle, alebo okoli. V januari by som tam chcela ist. Mate niekto nejake informacie o ubytovani alebo praci v tejto oblasti? Je mi jedno, aky druh prace by som vykonavala. Chcela by som ist v januari a idem sama. Mohli by ste mi prosim odpisat na moj mail – href=“mailto:anja_cibere@hotmail.com“>anja_cibere@hotmail.com ? Vopred dakujem krasne a prajem pekny vecer


ReagovaťCitovať
 52speedy
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 4
25/03/2011 6:04  

Zdravicko prosim vas potreboval by som vasu pomoc hladam pracu pre par v Norsku Dansku sklady hotelierstvo au pair atd.prosim ked nam vie niekto pomoct tak prosim napiste a pomozte e-mail href=“mailto:52speedy@azet.sk“>52speedy@azet.sk


ReagovaťCitovať
 NARTEX
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 4
04/04/2011 14:29  

Dobrý den,
ví někdo nejlépe z vlastní zkušenosti o možnosti práce v Dánsku – výroba, obchod, aj. nejlépe s možností
ubytování na sezonu i celoročně ? Děkuji za informaci na : href=“mailto:NARTEX@email.cz“>NARTEX@email.cz


ReagovaťCitovať
 Dajca
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 2
12/04/2011 10:14  

Ahooj, hladam pracu v Kodani, konkretne od septembra..akukolvek pracu ❗ chystame sa tam aj s priatelom na dlhsi cas…dakujem dakujem za info href=“mailto:dajana.vavrekova@gmail.com“>dajana.vavrekova@gmail.com


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Práca a štúdium v zahraničí

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.