Hľadám prácu v zahraničí pre pár....  

  RSS

 kamolo11
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 3
06/01/2010 22:03  

Zdravicko ludia.
hladam pracu v zahranici pre paaar, nevie mi niekto poradit nejaku dobru agenturu ????
prosim prispevky…

s pozdravom kamco


ReagovaťCitovať
 Hary01
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 296
17/01/2010 13:21  

na slovenske agentury sa nespoliehaj tie nic nevybavia a ta len oklamu,chodte obaja ako parik do nemecka do mc donaldu cez slovensky urad prace,pravdepodobne v marci pride nemecky uradnik z Bonnu do Ba na urad prace urobit pohovor s ludmi.Sam som tak zacinal,staci sa prihlasit na urade prace v tvojom okresnom meste vyplnis papiere a uradnicka ta pozve na pohovor.Na zac vam moze poslat prac.povolenie na 18mes,po 12mes ak odpracujete dostanete zelenu kartu na cele nemecko a najdete si lepsi job.Ubytovanie dostanete.Ste poisteny,uradu prace nic neplatite.Poznam asi 100 ludi v Nemecku ktory takto zacinali.


ReagovaťCitovať
 kamolo11
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 3
20/01/2010 14:40  

jeee dikes za informacie, vyskusam to tedaaaaa ……


ReagovaťCitovať
 Hary01
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 296
20/01/2010 15:10  

kamolo111 ak mas otazky napis mi na href=“mailto:hary01@centrum.sk“>hary01@centrum.sk


ReagovaťCitovať
 Marianna11
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 68
20/01/2010 18:44  

ahOOjte…Hladame si prácu v zahraničí,kde nie je reč velmi potrebna.
Može byt napr.upratovanie domov,pomoc v domacnosti poprípade staranie sa o stareho človeka.Alebo chyžna..ak sa dá práca by mohla byt aj pre 2 ženy.
Jedna 24 rokov druha 47.


ReagovaťCitovať
 gazdanovy
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 1
03/02/2010 11:52  

@Hary01 wrote:

na slovenske agentury sa nespoliehaj tie nic nevybavia a ta len oklamu,chodte obaja ako parik do nemecka do mc donaldu cez slovensky urad prace,pravdepodobne v marci pride nemecky uradnik z Bonnu do Ba na urad prace urobit pohovor s ludmi.Sam som tak zacinal,staci sa prihlasit na urade prace v tvojom okresnom meste vyplnis papiere a uradnicka ta pozve na pohovor.Na zac vam moze poslat prac.povolenie na 18mes,po 12mes ak odpracujete dostanete zelenu kartu na cele nemecko a najdete si lepsi job.Ubytovanie dostanete.Ste poisteny,uradu prace nic neplatite.Poznam asi 100 ludi v Nemecku ktory takto zacinali.

Zdravim,chcem sa spytat,ci je potrebna znalost jazyka a ana akej urovni.
Diki.


ReagovaťCitovať
 Chyrra
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 16
07/06/2012 14:05  

AHOJKY mam 22 rokov v July prave som skoncila s pracou v ZOO pre ten hrozne maly plat .a hladam pracu niekde v anglicky hovoriacej krajine alebo v krajine kde sa anglicky dohovorim bez problemov..ale najlepsie pri mori .) Hladam pracu aj pre mojho priatela cize najlepsie ak hladaju niekde par. On je vyuceny kuchar ja som vyucena Veterinarny laborant v chove exxotickych zvierat.co sa tyka prace je to v podstate jedno ..len nieco kde budeme spolu..aspon ubytovanie a praca..ja by som robila aj barmanku,au pari, nieco v hoteloch alebo nieco so zvieratami..a on v podstate asi najlepsie nieco v hoteloch .Ak mate niekto neake info kde hladaju nieco o com pisem tak prosim kontaktujte ma href=“mailto:chyrra@azet.sk“>chyrra@azet.sk Nastup ihned by bol mozny dakujem


ReagovaťCitovať
 Qian111
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 7
01/07/2012 15:39  

uz mam plne zuby tych podvodnikov tu na nete neni ani jedna serizna ponuka tym hajzlom podvodnickym by som vyrval creva a dal zozrat psom su tu fakt hieny so nemilosrdne oklamu aj postihnuteho cloveka len aby zarobili to co sa deje momntalne na trhu prace je neskutocne cely slovensky stat stoji zahovno


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Práca a štúdium v zahraničí

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.