Hľadám prácu v okolí Montpellier  

  RSS

 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
15/06/2005 11:29  

Byvam v okoli Montpellier , hladam urgntne akukolvek pracu, som k dispozicii ihned. dakujem tel 06 67 27 06 85 .


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
14/08/2006 17:26  

Ahojte:))

hladam pracu v okoli Nîmes, juh Francuzska!urgentne


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
22/06/2007 21:26  

Bonjour,

nous sommes une famille franco-slovaque habitant a Montpellier. Nous avons 3 enfants (7, 5, 3 ans) a qui nous essayons parler slovaque et francais. C’est dans ce but que nous sommes a la recherche d’une jeune fille slovaque interessee par venir habiter chez nous (dans un studio independant,qui fait partie de notre maison) a partir de septembre 2007. Nos enfants etant scolarises jusque’au 16h30 la jeune fille pourrais eventuellement suivre des etudes universitaires (le choix est important a Montpellier) ou perfectioner son francais dans une ecole de langue.Temps de travail avec les enfants 25 semaine. L’argent de poche, logee, blanchie et nourie au frais de notre famille. Ce qui est important c’est de bien parler slovaque avec nos enfants et se debrouiller en francais, permis de voiture serais un avantage. Merci beaucoup de passer nos coordonees aux interesees.

Dorota et Stephane Huet

Email: href=“mailto:sad@huetfamily.eu“>sad@huetfamily.eu


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
30/07/2007 10:42  

Salut Dorota!
Je viens de lire ton message, ale podla mena chapem, ze Slovak v rodine si Ty, tak pokracujem slovensky. Ja som teda tiez Slovenka 🙂 a zijem s manzelom v Montpellier. Deti su u nas uz vo vyhlade a budeme usilovat o bilingualny pristup. Mohli by sme sa stretnut a vymenit si skusenosti a nazory na temu ak by Ta to zaujimalo. Tiez ma potesilo, ze je tu dalsia slovensko-francuzska rodinka. Bohuzial Ti momentalne neviem nikoho odporucit na Tebou spominany pobyt u Vas… Zelam Tebe a Tvojej rodinke vsetko dobre a ak mas zaujem, mozeme sa stretnut, kludne aj my dve s Tvojimi detmi len tak na kavu. Moj manzel je teraz dost vytazeny.
Zdravim Ta

Beata Valette
href=“mailto:beatabeatrice@seznam.cz“>beatabeatrice@seznam.cz


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
03/10/2007 10:41  

salut Dorota
som slovenka;no mozem povedat zijuca vo francuzsku;konkretne v Bergerac;prisla som sem hladat pracu ako servirka alebo barmanka;no tento rok som tu len 3 mesiace a asi je to pre mna prilis skoro vhupnut do servisu ohladom komunikacie;a je to tiez tazke najst pracu lebo zatial nemam „la cart de sejour“;takze zatial strazim deti,no nie je to moc vela;;;a da sa povedat ze ani neviem presne ako zacat;ako hladat pomoc;lebo zatial som nestretla ziadneho slovaka,dajme tomu aby mi poradil ako a co mam robit, a uz vobec som nevedela ze su tu aj nejake slovenske rodinky::inac strasne to potesi vediet;;;;
ak ta to zaujalo;;;ozvi sa mi, budem rada::
pozdravujem celu rodinku;;;
Stefania Magdova


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
14/02/2008 20:16  

Bonjour,

je fais mes études a Bordeaux( Sciences Po), et pour l´année 2008/2009 je vais étudier a Montpellier pour faire le Master I. et II.
Tandis que je vais faire les études, j´envie de travailler a Montpellier(banlieue aussi).

J´ai des expériences pour garder les enfants, je suis souriante, patient.. Je suis slovaque, et je sais parler anglais et allemand aussi. J´ai permis de voiture.
-tak ak hladate „nounou“ a preferujete slovensku dobrosrdecnost, voilà:)!

Cordialement
Katarina


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
14/02/2008 23:17  

moj mail na predosly odkaz(myslela som, ze ukaze automaticky:) je:

href=“mailto:cyrielle@azet.sk“>cyrielle@azet.sk


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
29/05/2008 9:15  

Slovensko- francuzska rodina zijuca na juhu francuzska v Montpellier, hlada sympaticke a spolahlive dievca, ku trom detom (8, 6,4 roky). Praca s detmi v slovencine a lahke domace prace tikajuce sa deti 5 hodin denne , WE volny ( 1-2 vecery v tyzdni mozny vecerny babysitting), vreckove 80 EUR na tyzden, rocna elektricenka a skolne poplatky na univerzite hradene rodinou. Vlastny byt s kupelnou vramci rodinneho domu. Skolsky rok 2008/2009. href=“mailto:sad@huetfamily.eu“>sad@huetfamily.eu


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
03/06/2008 15:40  

Ahojte,

tak ja som dalsia z tych co hlada pracu v Montpellier alebo v jeho okoli. Uz je tomu rok, co som tu. Minuly semester som tu chodila do skoly. Nieco ako jazykove kurzy v ramci univerzity. A od zac. rok som sa zacala pozerat po praci. Kedze som skoncila vysoku skolu, tak som bola zo zac. narocna, ale teraz sa da povedat ze beriem uz vsetko.
Pocula som, ze v Montpellier je dost slovakov i cechov, no ja som nikoho za ten rok nestretla. Dokonca ani na tej skole. Tak nejak mi tu chyba niekto, s kym by som si mohla pokecat v rodnej reci, zajst na kavu a pod. Ak by ste niekto boli v podobnej situacii a mali sa zaujem stretnut ci dokonca mali ponuku na pracu:-)) ozvite sa. tel: href=“mailto:denisapirinova@gmail.com“>denisapirinova@gmail.com


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
14/08/2008 9:51  

ahojte, SURNE hladame cloveka ktory by bol schopny prelozit skupine 4 monterov pracujucich v Le Barp skolenie o bezpecnosti z franiny do slovenciny, trvajuce jeden den (mozno len par hodin) v pondelok 18.8 2008!
zarobok dohodou.
je to pri Bordeaux.
ozvite sa na cislo 00421 57 100 641
dakujem


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
17/11/2008 21:30  

Ahoj Denisa,volam sa Brano,pracu ti neponukam ale popitam sa ti na nieco,som dost casto v Montpellier takze keby si mala niekedy chut si pokecat tak problem v tom nieje,budem velmi rad.Ahoj


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
17/11/2008 21:32  

Este som zabudol na moj mail,BranislavKaluza@zoznam.sk


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
26/06/2009 15:27  

Bonjour,

Suite à votre annonce, je me permets de venir vers vous pour vous demander si vous êtes toujours à la recherche d’un travail à Montpellier?

Mozte pisat po slovensky.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
09/10/2009 16:05  

A o aku pracu ide?


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Práca a štúdium v zahraničí

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.