Hľadám prácu na lodi ako kuchár  

  RSS

 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
25/01/2008 8:47  

Chcel by som si najst pracu na vyletnej lodi.Mam 20r prac 2r som vyuceny kuchar som sikovny svoju robotu mam rad lebo varenie je moj zivot.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
25/01/2008 9:34  

ahoj Tomas, najjednoduchsia cesta je cez agenturu. Na Slovensku su specializovane agentury prave na sprostredkovanie prace na zamorskycha resp. riecnych lodiach. Kedze okrem sprostredkovania prace budes potrebovat vybavit kopec formalit, najma ak by si siel na zamorsku lod (namornu knizku, special lekarske vysetrenia a co ja viem, co vsetko)…agentura Ti s tym pomoze…samozrejme…stoji to peniaze a nie malo. Vsetky poplatky sa mozu vysplhat az do vysky okolo 30 tisic korun.
Drzim palce a najma z lode hned neutec 🙂


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
29/01/2008 11:40  

Ahoj Tomas, ja robim na riecnych lodiach uz 6 sezon a doteraz som bol spokojny. I ked niekedy je to tazke vydrzat s kolegovcami, ale ked stojis v pristave treba ist von, robit si svoje a v pohode mozes aj karieru dat na lodi – ako ja ! Vybavila mi to agentura za 1 den a o 3 dni som bol na lodi. Nestalo ma to vela, teraz stoji vybavenie okolo 5-10 tis ale mas v tom vsetko vratanie pomoci pri letenkach, uradoch, … ja som spokojny, ze som nasiel taku agenturu. neviem, ci poznas CONCORDIU v poprade, kludne sa odvolaj na mna. Drzim palce a uzi si lod!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
14/02/2008 12:08  

Hľadám prácu kuchára v Taliansku.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
04/03/2008 10:01  

Ahoj Tomáš. Volám sa Martina a pracujem pre jeden hotel v Írsku. Momentálne hľadáme kuchára so znalosťou Angličtiny na obdobie od mája do októbra. V prípade záujmu ma kontaktuj na mojej mail adrese a poskytnem ti ďalšie informácie.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
24/04/2008 7:36  

ako kuchar najlepsie zarobis vo svajciarsku nie na lodi ani v rakusku ani v nemecku alebo svajciarsko.na class=“postlink“ href=“http://www.eureste“>www.eureste je napisana svajciarska agentura ktora hlada kucharov a casnikov.prac.povolenie nieje problem.Sidli v St.galene.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
25/04/2008 15:09  

TITANIC je dobry


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
15/01/2009 23:58  

hladam si pracu na lodi, tato predstava ma nejak vnutorne naplna a dava mi to pocit ze praca ma moze aj bavit. ak je tu niekto kto by vedel ako sa dostat na nejaku lod na ktorej sa da vhodne zarobyt tak ma prosim kontaktujte na mail href=“mailto:yanko88@azet.sk“>yanko88@azet.sk som mlady 20 rocny chalan. ovladam veskeru pracu od mechanickej az po kancelarsku, pripadne nieje problem sa nieco naucit – rychlo sa ucim. vopred vam vsetkym dakujem


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
15/05/2009 9:59  

chcel by som sa spytat ci niekto nepozna daku agenturu alebo firmu ktora sporostredkuvava alebo dodava ludi na riecne nakladne alebo kontainerove lode href=“mailto:nu3a@centrum.sk“>nu3a@centrum.sk,,, href=“mailto:vlciak81@azet.sk“>vlciak81@azet.sk


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
09/10/2009 22:31  

chcel by som sa opytat aku sancu mam sa dostat na vyletnu lod ked moja jazykova znalos nieje moc dobra …..nemecky……. mam nejaku sancu sa dostat? vdaka za skoru alebo skore odpovede s pozdravom


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
10/11/2009 1:59  

Hladam si pracu na vyletnej lodi ako kuchar, casnik, barman.Mam ukoncene stredoskolske vzdelanie s maturitnym vysvedcenim.Prax 3 roky v 4 hviezdickovom hotely a 1rok v restavracii.Som sikovny,spolahlivy mlady muz ktory zvladne aj tvrdu pracu.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
10/11/2009 2:04  

servus dodo a kde je presne ta agentura a potrebuju nejakeho kuchara?alebo casnika?ked chces tak mi porad posli mi e-mail href=“mailto:1weside1@azet.sk“>1weside1@azet.sk ok?????


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
10/11/2009 8:23  

Ahoj martina,ja hľadám prácu pre kuchára:slobodný / 19 rokov

chcel by pracovať v nemecky hovoriacich krajinách ako kuchár, pomocný kuchár, pomocná sila alebo dokladanie tovaru

vzdelanie: stredná odborná s maturitou, kuchár

ovláda cudzie jazyky: nemecky, anglicky, grécky

v danom odbore má aj referencie: Grécko, Kréta, Pantheon Palace Beach hotel

nástup: čo najskôr


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
10/11/2009 8:49  

hladame casnicku a pomocnu silu do kuchyne do rakuska.

zivotopis a foto zaslat v nemcine na email
href=“mailto:koegele-hue-tte@gmx.at“>koegele-hue-tte@gmx.at


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
18/11/2009 19:23  

Ahojte. Som este nevystudovany kuchar ale s dvoj rocnou praxou a skusenostou (jeden rok v Nemecku, druhy rok v Cyperskej republike). Pracoval som v kuchyni na vysokej urovni. Hladam letnu brigadu ako kuchar( z dovodu studia) od Juna do Septembra. Ovladam anglický jazyk pokrocil, nemecký jazyk zaciatocnicky. Na vsetky kladne odpovede vopred dakujem. 🙂
PS: Varim lebo ma to bavi a chcem. 🙂


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Práca a štúdium v zahraničí

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.