Hľadám prácu na Cypre  

  RSS

 sara3188
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 1
15/05/2011 13:15  

Ahojte, hľadám Slovákov, ktorí sú na Cypre a vedia o niečom dobrom, napr. práca čašníčky, alebo pomocná sila do kuchyne teraz na leto 2011.Prvýkrát chcem niekam takto isť a preto tu píšem, že ak náhodou sa nájdu nejaké baby, ktoré tiež idú na Cyprus a hladajú niekoho, kto by išiel tiež, lebo tiež nechcú ísť samé ozvite sa mi a tiež ak sa nájde niekto kto vie o niečom dobrom teraz na leto budem Vám moc vďačná na mail href=“mailto:erika.geburova@gmail.com“>erika.geburova@gmail.com….

Ďakujem.


ReagovaťCitovať
 motyliksk
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 5
20/06/2011 9:40  

Dobry den
Mam 22 rokov chcela by som parcovat na cypre ale celorocne,isla by som s niekym kto tam uz mal skusenosti,je medzi vami uz taky kto by chcel ist a nema s skym?prosim ozvite sa mi na email href=“mailto:motylik.sk@azet.sk“>motylik.sk@azet.sk
dakujem


ReagovaťCitovať
 motyliksk
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 5
20/06/2011 9:42  

Dobry den
Mam 22 rokov chcela by som parcovat na cypre ale celorocne,isla by som s niekym kto tam uz mal skusenosti,je medzi vami uz taky kto by chcel ist a nema s skym?prosim ozvite sa mi na email href=“mailto:motylik.sk@azet.sk“>motylik.sk@azet.sk
dakujem


ReagovaťCitovať
 MOJABABA
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 6
25/02/2013 16:51  

😛 ahojte vsetci!tuto jar alebo leto by som chcela ist pracovat na cyprus,napr.ako chyzna,pomocna sila atd,no nemam s kim ist,nechcem ist sama,kedze tam idem po prvykrat!!!PRETO HLADAM KSEBE kamaratku alebo kamarata,ktory tiez chce ist tuto jar alebo leto na cyprus pracovat,,a tiez nechceist sam,,,,a rad by isiel somnou???prosim ozvite sami ak niekto toto leto tammeria cestu a ze by som sa ku nemu mohla pripojit,aby som nesla sama!!!!!dakujem eva-23 rocna


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Práca a štúdium v zahraničí

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.