HLADAM LUDI do zahranicia  

  RSS

 15arya
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 3
21/06/2011 15:44  

Ahojte, zhanam ludi, ktori by so mnou isli do zahranicia (Grecko, Bulharsko,Taliansko). Nechcem ist cez ziadnu agenturu, lebo najst tu spravnu je tazke. Cize by som tam chcela ist na vlastnu past, ale nie sama. preto niekoho zhanam, kto by isiel so mnou. Najlepsie by bolo keby sme isli aspon skupina 3-4 ludi. Tak kto ma zaujem piste!!! 😉


ReagovaťCitovať
 dominika2110
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 8
21/06/2011 17:12  

Ahoj ja by som mala zaujem my sme dvaja atiez nechceme ist cez agenturu. budem rada ked sa ozves a dohodneme sa dominika 😉


ReagovaťCitovať
 15arya
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 3
21/06/2011 17:17  

Ahoj Dominika, a vy by ste kedy chceli ist? Teraz si akurat pozeram ponuky prace na Cypre a nevyzera to tam zle. Len problem je s ubytovanim. Osobne tam nepoznam nikoho cize tam by este trebalo hladat.


ReagovaťCitovať
 dominika2110
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 8
21/06/2011 17:25  

my by sme isli hned my nemame problem co keby ti dam moj email a budeme komunikovat tak???? href=“mailto:dominika.l@pobox.sk“>dominika.l@pobox.sk


ReagovaťCitovať
 dominika2110
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 8
21/06/2011 17:33  

teda aspon mne by to viac vyhovovalo. a ja skor hladam v Uk ale tak v konecnom dosledku mi je jedno kam pojdem 😀


ReagovaťCitovať
 iormar
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 1
23/09/2011 10:47  

Hladam pracu v zahranici akehokolvek charakteru. Zručnost učenlivosť a ochota pracovať su moje prvorade vlastnosti.
Anglicky jazyk ovladam iba co sa tyka pocitacovych znalosti. No s mojej strany je ochota sa rychlo ucit.
Nastup s mojej strany je aj okamzity.
Praca na ktoru sa hodim je: Zateplovanie, maliar natierac,praca na farme alebo vo fabrikach, pomocne prace a ine.
Medzi moje konicky patri Tvorba hudby,kreslenie,praca s Pc,citanie,a i moje deti.

Ak sa najde niekto kto by nechcel ist sam a ma prilezitost rad sa zveziem. Ja 31 rocny.
Email href=“mailto:igormarhavy@gmail.com“>igormarhavy@gmail.com tel 0949 180 355 tel 0919 069 999


ReagovaťCitovať
 lienkatn
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 3
02/10/2011 16:00  

Ahojte, hladam mlade dievca, zenu, ktora by so mnou chcela ist pracovat a byvat do Holandska. Stale sa rozhodujem medzi agenturou europersonel z Trencina a Lwork, ktora sidli v Spiskej novej vsi. Obe agentury by mali byt relativne bezproblemove a poplatky do 200 eur. Zabezpecuju ubytovanie aj cestovanie do zamestnania. Ja mam zaujem o pracu balenia (packing) oblecenia alebo pocitacovych komponentov v oblasti Eindhovenu. Je to z toho dôvodu, ze chcem mat blizko k nemeckym hraniciam. Ak by nejaka kočka mala zaujem,pozrite si info o agenture a kontaktujte ma. Rada by som vycestovala v priebehu dvoch mesiacov


ReagovaťCitovať
 viki86
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 2
09/10/2011 6:24  

ahoj lienka tn
ja taktiez uvazujem, ze by som sla pracovať do Holandska. Mam 25 rokov a som z okolia TT. Rada by som nasla v poho babu, lebo sa mi tiez velmi nechce ist samej
naprv ale skusam pozerat ponuky priamo cez zahranicne agentury a zamestnavatelov….
SK agentury su zbytocny medziclanok a aj tak su vsetky podvodnicke….
ak mas zaujem mozes sa mi ozvat na href=“mailto:86viktoria@zmail.sk“>86viktoria@zmail.sk


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Práca a štúdium v zahraničí

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.