prosim o radu  

  RSS

 chinaski
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 1
08/03/2010 12:45  

dobry den
nebude to asi ziadna novinka urcite sem pisali tieto riadky mnohi,ja sa chcem len spytat o pracu 😀 ,nakolko uz neviem naozaj kde sa mam obratit.Chcel by som ist pracovat do zahranicia,nepotrebujem nic len akukolvek pracu a k tomu primeranu mzdu.Na slovensku som prevadzkoval pohostinstvo v ktorom som aj sam pracoval,bohuzial som on prisiel,to by bolo na dlho preco a ako a preco teraz nemam nic okrem dlhov.
Mam 29,vystudovanu priemyslovku,jazyk ovladam angl.min.,na zaplatenie vysokych poplatkov dopredu nemam,som velmi ucenlivy,spolahlivy,prisposobivy,skromny,sympaticky podla druhych.pisem uprimne a prosim len seriozne rady.dakujem


ReagovaťCitovať
 salamon
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 49
08/03/2010 12:49  

@chinaski wrote:

dobry den
nebude to asi ziadna novinka urcite sem pisali tieto riadky mnohi,ja sa chcem len spytat o pracu 😀 ,nakolko uz neviem naozaj kde sa mam obratit.Chcel by som ist pracovat do zahranicia,nepotrebujem nic len akukolvek pracu a k tomu primeranu mzdu.Na slovensku som prevadzkoval pohostinstvo v ktorom som aj sam pracoval,bohuzial som on prisiel,to by bolo na dlho preco a ako a preco teraz nemam nic okrem dlhov.
Mam 29,vystudovanu priemyslovku,jazyk ovladam angl.min.,na zaplatenie vysokych poplatkov dopredu nemam,som velmi ucenlivy,spolahlivy,prisposobivy,skromny,sympaticky podla druhych.pisem uprimne a prosim len seriozne rady.dakujem

sewas skus pan kramarcik agentura world- sice na tomto fore vela ludi pise ze klame no ja cez neho idem v sobotu do masokombinatu v nemecku— rysknem to href=“mailto:salamon@azet.sk“>salamon@azet.sk


ReagovaťCitovať
 Hary01
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 296
08/03/2010 20:04  

chod do nemecka do mc donaldu,pohovory su cez slovensky urad prace,teraz v aprili asi budu a v oktobri,v okresnom meste na slovensku na urade prace sa treba nahlasit,na mc donalds je potrebna minimalna znalost nemciny.odporucam.slovenskym agenturam never.


ReagovaťCitovať
 zralok11
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 69
09/03/2010 10:02  

SALAMON je skutočnosti KRAMARCIK pozor na podvod ludia žiadna práca teraz neni v mesokombinatoch ani hydinarnach maju plne stavy…Nič neplate dopredu a chodte na urady Kramrčik nema povolenie žiadne a zavadza a podvadza.. 👿


ReagovaťCitovať
 salamon
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 49
09/03/2010 10:11  

tz si iste pako ja niesom yiaden kramarcik 😈 👿


ReagovaťCitovať
 zralok11
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 69
09/03/2010 12:44  

Salamon ale si Kramarčik
😈


ReagovaťCitovať
 salamon
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 49
09/03/2010 12:54  

@zralok11 wrote:

Salamon ale si Kramarčik
😈

VED TI HOVORIM ZE SA ROZDELME NA ZISKU :mrgreen:


ReagovaťCitovať
 zralok11
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 69
09/03/2010 13:10  

SALAMON TUPEC HLUPI..hnup hnup hnup…


ReagovaťCitovať
 salamon
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 49
09/03/2010 13:23  

@zralok11 wrote:

SALAMON TUPEC HLUPI..hnup hnup hnup…

hahahah


ReagovaťCitovať
 Lea
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 22
11/04/2010 12:26  

Keby si sa rozhodol pre Kramarčíka , Belka a spol, budeš musieť DOPREDU zaplatiť pekné peniaze a potom ich už ani neuvidíš !! Kto sa aj dostal cez nich von, je ich ale zopár – výplatu určite nedostali.
Radím ti zo skúseností mojich známych – hľadaj cez niekoho iného. Alebo si skús dať do googla – knoflik.cz – tam sú tí PODVODNÍCI , ktorým sa málo riadnych podvodníkov vyrovná. sa čudujem, že sa ešte vyhrievajú na slnku a nesedia v chládku…
Skús ísť cez niektorú aj našu agentúru, kde neplatíš vopred žiadne polatky vopred. Aj keď bez znalosti jazyka je to ťažšie..Želám ti veeeľa šťastia…


ReagovaťCitovať
 erickacyprus
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 2
24/05/2012 19:06  

Cawte, chcela by som sa len spytat ci mi viete poradit. Chystam sa s kamoskou na mesiac na Cyprus, do nejakeho disco klubu, robit barmanku, tzn. miesat drinky, popijat so zakaznikmi… Ponukaju nastup ihned, hradene uytovanie, 100 ecok na den plus tringelty. Neviem preco, ale zda sa mi to byt vela penazi za malo roboty, skratka, zda sa mi to byt az moc fajn, preto hladam zadrhel 😛 Kto ma skusenosti, napiste mi nejaky nazor. Btw, nejdeme cez agenturu, vybavuje nam to nejaka holka, co tam robi uz dlhsie.
DIK MOC!!


ReagovaťCitovať
 Hary01
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 296
26/05/2012 8:13  

Dam Ti dobru radu…ked tam uz aj budes nezacinaj si nic s chlapmi ktori su moslimovia,alebo cypercania..su to nebezpecne mentality a nejedna slovenka zato ze sa zaplietla s moslimom zaplatila draho zato..osobne ti neodporucam tieto krajiny vyber si skor civilizovane normalne krajiny ako nemecko rakusko a svajciarsko.


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Práca opatrovateľa - opatrovateľky

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.