Opatrovatelky - praca  

Stránka 1 / 41 Nasledujúca
  RSS

 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
22/09/2009 5:44  

Dobre rano vsetkym ,cakalo ma prekvapene Tema – Hladam pracu ako opatrovatelka …zrusena…pre mna neprijemne prekvapenie, lebo od roku 2007 tam bolo vela dobrych prispevkov a bohuzial ku koncu sa zacali objavovat prispevky ,ktore so slusnou komunikaciou nemali nic spolocne , nirktgo si asi neprecital, ze publikovat hanlive , neslusne,vulgarne,nenavistlive a aj zastrasujuce prispevky je zakazane, cize dalo sa to cakat, ze tema bude zrusena. Dufam, ze sa tu opat stretneme a budeme si spolocne pomahat radami, podporovat sa co len slovickami. S pozdravom Anna


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
22/09/2009 6:03  

zrzuil to prevadzkovatel stranky,ved sa to dalo ocakavat


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
22/09/2009 6:13  

aj tema – píšte o opatr.agen.Rakúsko je zrusena,


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
22/09/2009 6:31  

Zdravím na nové stránce a děkuji Anně, jistě jménem všech, které se tu scházíme, za její založení. Doufám, že se tady zase všechny sejdeme. Zkusila jsem naklikat bývalé stránky. Začala jsem od jedničky a dostala jsem se ke stránce 620, dál to nešlo. Nedivme se, že byla téma zrušena. To, co se tam dělo, bylo jistě pro správce stránek neúnosné a my samy jsme byly stále častěji zděšeny z toho, co tam dělá psychopatický anonym.
Doufejme, že se tu budeme scházet často a v dobré víře. Že se dokážeme domluvit na tom, že budeme vzájemně tolerovat své názory, spíš diskutovat než se napadat, v rámci svých možností pomáhat, ale i povzbuzovat se případnými příběhy ze života, radami a recepty, protože to všechno přece k naší práci patří.
Doufejme, že se nikdo nebude zlobit, když nebudeme reagovat na žádost o místo nebo radu ohledně papírových formalit. Nebude to zlá vůle, ale proto, že o volném místě nevíme a nemáme tolik zkušeností, abychom mohly poradit. Pokud se najde někdo, kdo o volném místě ví nebo umí poradit, jistě to udělá.
Děvčata, jsem na těchto stránkách docela závislá, zejména když jsem v AT mi diskuze s vámi moc pomáhají, ale i když jsem doma sem velmi ráda nakukuji a případně reaguji. Těším se na vás. 🙂


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
22/09/2009 6:54  

Dobre ranko dievcata.Magda tebe prajem este zvlast Dobre ranko.Ja som to zistila vcera vecer ze je to fuc a mna to potesilo ale fakt uprimne.Aspon vidite teraz vsetky ze sa tu ozaj nemozu pisat take prispevky ako si tu niekto dovoloval napisat.Ved to bolo uz fakt neunosne co tu niekto dokazoval a mne samej to bolo aj neprijemne citat a v duchu som sa hanbila aj za tych co to robili.Dufam ze teraz uz si kazda alebo kazdy rozmysli ze co napise aj ked sa mi tomu nechce velmi verit po tychto mojich skusenostiach co som sem pisala.Myslim ze ten kto je zodpovedny za toto forum uz sa nebude dalej necinne na toto prizerat ale konat a to hned.Je len na skodu pre nas vsetky ked to vsetko zrusi pretoze bolo tu velmi vela zaujimavych a dolezitych veci popisanych pre vsetky OP.Dievcata ja Vas chcem len poprosit pisme slusne a vsetko bude v poriadku.Dakujem Anne ze bola sikovna azalozila novu temu kde si mozeme spolocne vymienat skusenosti,rady a samozrejme v medziach slusnosti aj trosku odreagovat hlavne ked sme v At.Ono to tam vonku ked uz mame vecer klud a cas velmi pomaha a ja osobne mam aj taky pocit ze tam nie som sama.Prajem Vam vsetkym pekny den.:-)


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
22/09/2009 7:30  

Zdravím i já tebe, jsem ráda, že sis nás našla a doufám, že se tu rychle všechny opět sejdeme. 🙂


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
22/09/2009 8:06  

Ja si zasa myslim, ze ludska hlupost je nekonecna a narusitel s tym neprestane a budu sa nam stale strany blokovat, ci rusit.Neviem, pre prevadzkovatela je to urcite jednoduchsie, ako nechat zistit vinnika, jeho IP adresu a tak kvoli jednemu, budeme vsetky znasat tieto kroky.No fakt neviem, ci je to riesenie, podla mna sa to bude zasa opakovat.Taky idiot patri do blazinca, co sa tu pravidelne a nechutne ukajal a myslim, ze to bol najvacsi problem, lebo sa uz zahraval s paragrafmi,hoci sa tu naslo este zopar podobnych prispevkov zo strany opatrovateliek, respektive potencionalnych.Tiez by sa mali nad svojou komunikaciou zamysliet.No nech nam to slape, dufajme, ze bezproblemovo.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
22/09/2009 8:25  

Dobry den.
Sprostredkujem pracu pre opatrovatelky do Rakuska a do Nemecka.

Do Rakuska vyzadujeme opatrovatelsky kurz a nemecky jazyk.

Do Nemecka nie je potrebny opatrovatelsky kurz len dohovorit sa po nemecky.

href=“mailto:opatrovanie.at.de@centrum.sk“>opatrovanie.at.de@centrum.sk


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
22/09/2009 9:13  

To co si dala za hlupu e-mailovu stranku Ty jednoducha


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
22/09/2009 10:02  

To je přesně to, o co tady prosíme. O slušnost. Proč reaguješ tak nepříjemným tónem? To přece není žádná mejlová stránka, to je mejlová adresa, na kterou můžeš napsat, že máš zájem o práci. Možná by stálo za to popřemýšlet, kdo je vlastně jednoduchý. Ale chápu, že ne každý se vyzná v internetu. I od toho tu jsme, abychom si pomáhaly, pokud víme a ne proto, abychom se osočovaly. Taky by nebylo špatné, kdyby sis dala nějaký nick,ať můžeme reagovat.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
22/09/2009 10:03  

To je přesně to, o čem píšeme? Možná by nebylo špatné dát si nějakou přezdívku, ať víme, kdo píše a komu případně my chceme psát, vždyť si můžeš cokoliv vymyslet. A proč jí nebo jemu píšeš tak nepříjemným tónem? Vždyť ani nejde o žádnou mejlovou stránku, to je přece mejlová adresa, na kterou můžeš napsat, že máš zájem o práci.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
22/09/2009 10:04  

Omlouvám se, zblbla jsem to na počítači. Nikdo není dokonalý, promiňte.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
22/09/2009 10:18  

Viete o nejakej práci opatrovatelky?Mám zdrav. školu, opatrujem 2 roky v Rakusku. Moja posledná rodina-dedko zomrel a babku dali do domova. Díky za ponuky. Nemecky sa dorozumiem. ErikaTel 0905480527


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
22/09/2009 10:23  

tesima ,ze sa tu objavuju zeny, ktore dokazu pisat k nasej praci a problemom ,skutocne tak rad sem nakukam v mojom okoli nemam ziadnu kolegynku s ktorou by som sa obcas stretla a pokecala tak mojimi kolegynami na pokec ste VY ..


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
22/09/2009 10:27  

Magda,nič sa nedeje že si sa zmylila.Je to ludske!Prave som isla reagovat na tu anonymnu.Suhlasim s tebou,len si myslim že poriadok tu už nikdy nebude.Niekomu velmi vadí že si tu ženy píšu svoje skusenosti a aj recepty.Prečo nie?Ved je to fajn ak niekto tu hodi recept zo svojej kuchyne.Zmena je život.Tak len nam zostava dufať že sa to nepokazí!Pekný den prajem všetkym.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
22/09/2009 10:27  

tak dufam, ale priznam sa, ze az tak neverim, ze tato diskusia sa neznizi na uroven predoslej…mne to tiez velmi pomaha, ak si mozem precitat skusenosti inych kolegyn…aj ked sa mnohe mozno hnevaju, najmä tie, ktore nemaju a hladaju rodinu v rak., ze sa na exile casto pise o kazdodennych veciach, ktore suvisia s touto pracou a nie o prac. ponukach…ja ked som si hladala pracu, tak som sa tu docitala vela uzitocnych rad, ale pracu som si nasla, ked som sla osobne za jednou pani z miesta, kde ja byvam a poprosila som ju o pomoc…a som tu uz skoro rok…samozrejme kazdej fandim, ktora to chce robit, aby si pracu nasla cim skor, viem ake je to tazke ostat bez prace…ale nekazme si naladu zbytocne nezmyselnymi utokmi na ostatne kolegyne, mali by sme drzat spolu a poradit si…


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
22/09/2009 12:05  

Priznavam ze moja reakcia ohladom e-maila nebola spravna jeden z dovodov bol vsak ten ze minimalne 3 tyzdne sa tu pisali same oplzlosti vulgarizmy a ciganstva kedze nie som nejaky fenomen s pracov pri pocitaci stalo sa myslela som ze je to zas nejaky podvod na opatrovatelky pre anetu 12.27 pisala si magde a zaroven si reagovala na mna chcem len napisat ze proti magde nemam ziadne vyhrady som velmi rada ze sa tu opat vratili su super babky emi 09 tinka ari nemam najmansi dovod reagovat agresivne


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
22/09/2009 12:10  

Děkuji, jsem ráda, když si to tak v klidu řekneme a jdeme dál.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
22/09/2009 12:26  

stránka nebola zrušená pre vulgarizmy,ale preto,že tam boli adresy na rakúske agentúty,ktoré neberú poplatky.Tie naše zdieračské by boli potom mimo,tak radšej dali zmazať celú tému.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
22/09/2009 12:27  

oprava-agentúry


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
22/09/2009 12:38  

Ale ved ta stranka nie je zrusena, iba ukoncena,ci ako by som to nazvala.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
22/09/2009 13:11  

Ak hľadáte striedačku alebo zástup, môžte ma kontaktovať emailom (pod nickom). Rozprávam nemecky na komunikatívnej úrovni, vlastním certifikát Č.Kríža, rakúsky živnostenský list, pracovné skúsenosti ca 2 roky.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
22/09/2009 13:59  

Pre14:05čo reagovala na Magdu a mna.Je to super že si to dala na spravnu mieru,ale mohla by si sa aj podpísať ved nemaš sa začo hanbiť,či?Hned by to bolo ine keby som ta mohla osloviť po mene nie ako anonym a čas.pa


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
22/09/2009 15:19  

Magdus na stranke hladam pracu opatrovatelky v Rakusku nefunguje ten e-mail neda sa dorucit uz aj tam je reakcia neviem mne sa ta e-mailova stranka nepozdava a preto som aj tak reagovala


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
22/09/2009 15:41  

Prajem Vám všetkým príjemný deň – chcem veriť tomu, že príspevky na tomto fore budú písané v medziach slušnosti – žiadne vulgarizmy a osočovanie. Som rada, že si tu môžeme vymeniť skúsenosti a vyjadriť svoj názor k danej téme.
Tá emailová adresa čo tam bola ráno uvedená – prišla odpoved v anglickom jazyku, že sa nedá doručiť – prečo to neviem. Niekde nastala chyba.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
22/09/2009 17:04  

kde všade si Erika robila? kde si začínala?


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
22/09/2009 17:07  

Erika je na tomto fore, na druhom je to Monika… elen.sk


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
22/09/2009 17:10  

Ďakujem, len som chcela vedieť či ide o tú Eriku ktorá pri pacientovi len vyšíva a zo Šale do Viedne sa vozí zásadne šoférmi a s obrovským lodným kufrom na dva týždne.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
22/09/2009 17:35  

Co vy vsetko dievky neviete…


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
22/09/2009 17:50  

Vy baby ,vy nemáte ani trošku rozumu. Pod jedným mailom nemože písat viac ludí.Myslíte,že každý má počítač a internet. Na jeden mail može písat aj 100 kamarátiek, nemyslíte?


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Práca opatrovateľa - opatrovateľky
Stránka 1 / 41 Nasledujúca

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.