opatarovatelka pre Nemecko  

  RSS

 Barbara24
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 2
03/03/2010 9:52  

Ahoj, už dlhodobo som nezamestnaná. Pracovala som asi pred vyse rokom v Nemecku na živnosť. Mám záujem sa k tejto práci vrátiť, či uz na živnosť, alebo pracovný pomer. Mám komunikatívnu nemčinu, opatr. kurz, 24 rokov. Ak máte niekto dobrý kontakt, alebo potrebujete zastúpiť, ozvite sa. A ešte rada by som sa opýtala na agent. Nathan & Wolf, na pani Kubíkovú zo Zvolena a Euro-Care s. r. o. zo Žiliny. Dakujem, možete mi napísať aj na href=“mailto:Lontana@orangemail.sk“>Lontana@orangemail.sk


ReagovaťCitovať
 Barbara24
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 2
27/09/2010 18:40  

dobrý den, momentálne mám prerušenú živnosť v Rakúsku, ptetože som začala študovať. ak potrebujete zastúpiť od 25.12., alebo tomu blízky termín v Rakúsku alebo v Nemecku, kontaktujte ma. robila som 2roky v Nemecku a pol roka v Rakúsku opatrovateľku. mám skúsenosti aj dobrú nemčinu, 25rokov, žiaden problém s varením či upratovaním. href=“mailto:hirjaklenka@gmail.com“>hirjaklenka@gmail.com


ReagovaťCitovať
 aranka kotlarova
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 48
26/11/2010 9:00  

skus class=“postlink“ href=“http://www.pflegedienst-jannsen.de“>www.pflegedienst-jannsen.de poplatky se neplati


ReagovaťCitovať
 elenkaschwind1980
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 1
29/11/2010 19:21  

ahoj
moje meno je elena a hladam opatrovatelku do nemecka na moje miesto zo zdravotnych dovodov musim ukoncit skor moj turnus. ak mas zaujem ist opatrovat do nemecka tak napis


ReagovaťCitovať
 gimi03
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 13
11/04/2011 11:03  

..len cez Pflegedienst Jannsen-Chrisma nechodte!!!


ReagovaťCitovať
 anjelik
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 1
28/06/2011 18:43  

len nechoddte cez Jannsen. Su to podvodnici. Naslubuju horibilne sumy, ale ked pride na platenie tak sa dohodnu s rodinou a nevyplatia vam nic. Ze ste sa nestarali o pacienta a vsetko ste im tam pobrali. Aj slovenska pobocka je spolu s nimi. Nic neurobite, chcu vyplacat len na ucet a to uz potom az ked ste na Slovensku. A viac tam nepojdete a ani peniaze neuvidite.


ReagovaťCitovať
 gimi03
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 13
29/06/2011 7:02  

..cha-cha..aranka kotlarova ci aku prezyvku to mate, vidite, nielen ja som nespokojna s agenturou jannsen!
Darebaci su to na cele s arogantnym a primitivnym Josaiom!


ReagovaťCitovať
 Marianna11
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 68
07/10/2011 15:27  

Dobry den,vedel by niekto poradit serioznu Agenturu ktora
sprostredkuje pracu pre Opatrovatelky do Nemecka alebo Rakuska.
alebo by niekto vedel o nejakej rodine ,co potrebuje OpatrovatelkU?
pomocnicu do dOmacnosti?..
bola by som moc vdacna za kazdu radu
piste mi na meil: href=“mailto:christi11@zoznam.sk“>christi11@zoznam.sk


ReagovaťCitovať
 Marianna11
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 68
10/10/2011 9:25  

Chcela by som sa oyptat ci niekto nepozna agenturu Second life care zo Zeleneča,
sprsostredkovatelka je pani Monika Slováková dakujem


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Práca opatrovateľa - opatrovateľky

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.