nabit si hubu s ag. a zmoudřet  

  RSS

 aranka kotlarova
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 48
27/04/2010 16:15  

uz je to tak vazeni exilaci,10 let jsem ze sebe nechala drit kuži i duši.myslela jsem ze to tak musi byt.zprostredkovani hostitelske rodiny,nehostili mi,ale vydirali.Nebrecela jsem,abych jim neudelala radost.Nabizena jako otrok na 24 hod.i kdyz smlouva znela na hostitelskou rodinu.Pak uz ani to . Ja platila a prace nebyla.pak mi chytli na hranicich.zadne povoleni k praci ale do hostitelske rodiny.Bile hadry v kufru,jeste ze jsem se vykroutila,ze jedu k pribuznym.Pak mi to doslo,ty hloupa,platis a delas na cerno.Pak hledani agentur a osviceni,vsechny drou kuzi ,aby vydelali.Aphit,Stanka-nejsi tam nekde ty uplakana? ja plakala skoro taky ,vydrzela jsem tyden hnus u prace a jednani,dohazoval Aphit a Sittner.Zaplatila jsem predem za tydenni praci.Prodelala.pak nahoda,snad se duch Florence nachtigalove nademnou smiloval.dam typ,stojite-li o to. salut


ReagovaťCitovať
 vychodniarka
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 4
27/04/2010 19:47  

Mám záujem o tvoj typ, môžeš ho napísaťˇ.


ReagovaťCitovať
 aranka kotlarova
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 48
28/04/2010 10:18  

nic o Tobe nevim,tak proc davat typ nekomu kko neznam a kdo neni na tomto foru dlouho


ReagovaťCitovať
 vychodniarka
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 4
28/04/2010 14:21  

Mala si napísať, že informácie dáš len tomu, kto je na tomto fóre najmenej 1, 2, 3…. rokov. Človek vždy niekde-niečo začína. Prečítala som si všetky tvoje príspevky a ako skúsenej žene sa mi to javí ako keby si zjedla všetku múdrosť sveta. Všade si bola a všetko vieš. Lenže neviem, koľko ľudí na tomto fóre berie tvoje všeobecné rady vážne. Hovoríš o všetkom a o ničom. Keď chcem radu, už máš výhovorku, tak asi ani tvoja rada by nebola zadarmo, čo? Nechaj si pre seba svoje skúsenosti, ani my ostatní nie sme horší ako ty, poradíme si aj bez teba. A že si „nabijeme hubu“, tak to je náš problém. 😛


ReagovaťCitovať
 aranka kotlarova
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 48
28/04/2010 19:14  

tak jest,mas pravdu


ReagovaťCitovať
 DIDIANNA0802
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 3
14/05/2010 14:43  

Ahoj Aranka, čitala som Tvoj článok. Je to presne to, čoho sa ja najviac bojím. Aj keď mám známych, ktorí robia v zahraniční, nikto Ti nepomôže. Pred troma rokmi som bola v Rakúsku a robila som opatrovateľku
5 týždňov, potom ma prišla vystriedať jedna moravačka a už tam ostala natrvalo, ju netrebalo striedať,
nepustila tam už nikoho.
Pokiaľ by som chcela ísť cez agentúru, ja týmto agentúram nejako neverím, Ja som síce ekonómka,
kurz som nemala len skúsenosti s opatrovaním, nemecky som sa dohovorila, ale nebolo to tiež nejako perfektne, ale myslím si, že človek postupne do toho príde. My sme si rozumeli hneď od začiatku.
Každý len straší, musíš vedieť perfektne nemecky, je jasné, že by som si musela pripraviť papiere, ale to by bolo to najmenej. Žiaľ bohu v terajšej dobe Ti už nikto nepodá pomocnú ruku takže neviem, či môžem vlastne skúsiť niekoho poprosiť, či by mi trošku nepomohol.
Som trošku rozladená, prepáč ale dne som prišla za život už druhýkrát o prácu a ľudí, ktorí sú okolo mňa už pomaly začínam nenávidieť.


ReagovaťCitovať
 aranka kotlarova
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 48
24/05/2010 16:43  

dam Te typ,ale ted jsem prijela a zmeskana prace doma se nakupila. neboj,slovo drzim


ReagovaťCitovať
 DIDIANNA0802
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 3
25/05/2010 16:59  

Budem veľmi rada a netrpezlivo čakám na Tvoju správu, prosím ozvi sa mi. Ahoj Didi


ReagovaťCitovať
 aranka kotlarova
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 48
25/05/2010 18:10  

Didino, chrisma, je v Michalovcich,maji Nemecko je to nemecka firma a vydelky slusne.neplati se NIC. Anita Jannsen je šefova -najdes to take pflegedienst jannsen.de.Hodne zdaru papa
V michalovcich maji pobocku,ale sidli v Bayreut-Waldstrase 12.Ale maji radeji sestry,ale berou i opatrovatelky ze zkusenosti.Da se tam vydelat az 1000 euratek denne,ale pacienti jsou dost hrozni.Mas skype? pokecakly by jsme


ReagovaťCitovať
 DIDIANNA0802
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 3
26/05/2010 13:28  

Ďakujem Aranka, budem večer na skype didianna 1 , nefunguje mi ale mikrofón, takže môžme si četovať.
Ja sa Ti o 21.00 hod. ozvem. Ďakujem Didi


ReagovaťCitovať
 jadaja
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 1
31/05/2010 9:55  

ahoj,ak mi das ten typ, budem Ti vdacná.Dakujem, Dasa


ReagovaťCitovať
 aranka kotlarova
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 48
26/11/2010 8:09  

class=“postlink“ href=“http://www.pflegedienst-jannsen.de“>www.pflegedienst-jannsen.de najdi si a prihlas se poplatky se neplati a beres skoro jako Nemci.ale je to drina ahoj


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Práca opatrovateľa - opatrovateľky

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.