Hladám kotakt na p.Neumanovu, Wurth - Zvolen  

  RSS

 klaris
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 4
21/01/2010 13:04  

Hľadám kontakt na agentúru – p.Nerumanova, Wurth vo Zvolene. Pomôže mi niekto?


ReagovaťCitovať
 dagmar
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 10
17/04/2010 14:48  

Mozem Ti kontakt dat,ale ja mam s nou velmi zle skusenosti a nie som sama.Z jedneho turnusu mi stiahla proviziu na cely rok,555eu a nechala ma dva mesiace bez prace.A to bolo skoro u kazdej.Potom ked som rozpravala o tom v aute,hned nejaka jej zavolala,dostala som v polovici februara vypoved a samozrejme ze proviziu nevratila.Tak ruky prec od Wurth,je to jedna chamtiva zenska,ktora ide cez mrtvoly.A to nie je len moja skusenost.


ReagovaťCitovať
 Jolka
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 7
19/04/2010 11:21  

Ahoj,
potvrdzujem skúsenosť kolegyne. Nedaj sa nachytať. Veľa šťastia!


ReagovaťCitovať
 lemond
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 1
19/04/2010 20:31  

Urcite skus hladat inu agenturu, ja som sla cez Wurth a z prveho turnusu mi stiahla hned 540 eur, pricom sa najprv dohodla na dvoch splatkach. Ale kaslem teraz na to. Jednej znamej nevie uz dva mesiace najst rodinu pricom stale prijima nove opatrovatelky a pre tie pracu najde rychlo, ale len kym nezhrabne proviziu, potom sa uz neserie s nikym. Takze radsej skus hladat niekde inde. Vela stastia


ReagovaťCitovať
 Blondie
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 26
19/04/2010 21:51  

Nemám skúsenosti s prácou cez agentúry. Myslím, že začínajúce opatrovateľky to majú ťažké začínať bez pomoci. Ale agentúry sú rozne. Teda treba si dobre vybrať.


ReagovaťCitovať
 ajuska
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 1
31/05/2010 17:45  

pekny den – mozno je uz neskoro, ale objavila som tu prispevok – ze hladate na Zvolen cislo- Vlasta Würth – Zvolen — 00421903691112, 00421455324665,,, 00436502645480 – ak pomoze budem rada. Mam jedno otazocku – ci nahodou agent. Dynamic Business – z Bratislavy – neviete o nej nieco , ci je spolahliva a ake su ohlasy na nu. Dakujem moj mail – href=“mailto:alenrabekova@azet.sk“>alenrabekova@azet.sk

ALE MUSIM PODOTKNUT; ZE S NOU NEMAM ZIADNE SKUSENOSTI – S VLASTA WURTH ; ALE AKO CITAM PRISPEVKY – TAK ASI OZAJ RUKY PREC OD NEJ – VELA STASTIA A VSETKO DOBRE


ReagovaťCitovať
 Jolka
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 7
31/05/2010 18:33  

Meno tej agentúry je mi známe z iného fóra. Ale neboli na ňu dobré referencie, pretože sa toto nové meno premenovala iná agentúra, s ktorou kolegyňky nemali dobré skúsenosti. Predávam len, čo som kúpila. Hľadaj kontakty priamo na rakúske agentúry. Veľa šťastia!


ReagovaťCitovať
 Maria1111
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 1
24/02/2011 18:52  

Mile kolegyne, mala som moznost stretnut sa s touto agenturou a zial pre vas mam uplne opacne skusenosti. Je to agentura, ktora dodrzi svoje slovo, svoje sluby a dba o to, aby opatrovatelky boli zabezpecene tak ako maju byt. Velmi jej zalezi na dobrom mene a na tom, aby kazda z rodiny odchadzala usmiata a nie nastvana na agenturu. Dalej nemozem potvrdit poplatky, ktore opisujete, pretoze vobec sa nepohybuju v takejto vyske. Treba si uvedomit pracovne prilezitosti na Slovensku a pokial nie ste spokojne, treba vyuzit akukolvek pracovnu prilezitost u nas. Ved aj cistenie WC sa da niekedy porovnat s opatrovatelskou pracou. Existuje este jedna moznost prihlasit sa na Urade prace a dostat socialnu podporu vo vyske cca 190 eur, sadnut si na stolicku v obyvacke a pozerat von oknom. Nezabudnite ale pri tom pozerani mysliet nato, ako dlho este budete mat obyvacku. Rada sa riadim heslom, ktora ruka mi chlieb dava tu nehryziem. Co tak zamysliet sa nad svojim jednanim a vyjadrovanim? Vela stastia a zdravia…


ReagovaťCitovať
 dagmar
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 10
12/03/2011 8:11  

Tak toto môže napisať len nejaká vriťolezka.Stretla som viac žien,ktoré majú s Wurth podobné skúsenosti a zvažujeme sa spojiť a podať na ňu trestné oznámenie!


ReagovaťCitovať
 dagmar
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 10
12/03/2011 8:41  

A ešte niečo.Žiadna z nás nie je odkázaná na Wurth!Na Slovensku je veľa agentúr.A na rozdiel od tej wurthkinej serióznych.Ak nepracujem cez Wurth,to neznamená že sedím doma za 190e!Kto dokáže napísať čosi také absurdné?!Snáď len samá Wurth!Okrem toho od 1.5.sa otvára pracovný trh,počula som,že agentúram odzvonia.Logicky mi to nesedí,ale bez vetra sa ani lístok na strome nepohne.Tak bohvie.Všetkým slušným kolegyniam,nie vriťolezkám,prajem veľa šťastia!


ReagovaťCitovať
 KATULA
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 3
23/03/2011 9:41  

@dagmar wrote:

Tak toto môže napisať len nejaká vriťolezka.Stretla som viac žien,ktoré majú s Wurth podobné skúsenosti a zvažujeme sa spojiť a podať na ňu trestné oznámenie!

Plne s tebou suhlasim ale u mňa sa jedna o agenturu Vlasta z Michaloviec zobrala poplatok za certifikat 200 eur pracu sice našla na 2 mesiace rodina bola spokojna ale zrazu som sa dozvedela že ma už nechcu lebo dedo potrebuje zdravotnú sestru ešte že pracuje manžel potom som sa dozvedela že tam potrebovala dostať svoju známu.Ja nie som prva ktora tak dopadla teraz mi 2 mesiace sľubovala že mi dá druhu rodinu ale nakoniec z nej vyliezlo že žiadnu nemá a ja som už dva mesiace bez práce a peňazí a to len preto že som jej verila a čakala ,a k tomu som platila aj poplatok 260 eur za sprostretkovanie tak chcem upozorniˇženy ktore by chcely isť cez túto agentúru nech si to dobre rozmyslia je to neseriozna agentúra ktorá len vezme peniaze a keď príde niekto známy tak ťa bez milosti odrbe rečičkami a si bez práce .A ešte k tomu certifikatu ten plati len pre jej agentúru v druhej ti ho neuznaju keďže nemá akreditáciu na jeho vydávanie a žiadne školenie pre opatrovaťelky nerobí len vezme 200 eur a dostaneš papier ktorý ti je fakticky na nič keď ťa odrbe a ty prideš o rodinu. Anajlepšie na tom je že sa ani nedovolaš ked niečo potrebuješ lebo ma odkazovku a naspet ti nezavola


ReagovaťCitovať
 slniecko888
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 1
07/10/2011 8:07  

Ani nehladaj,ja som u nej bola asi pred týždňom nevyzerala vôbec spolahlivo.


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Práca opatrovateľa - opatrovateľky

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.