Hladame au-pair do NL SEPTEMBER/OKTOBER

Všeto o práci au-pair, vzájomná výmena rád, postrehov a skúseností

Hladame au-pair do NL SEPTEMBER/OKTOBER

Poslaťod johmi1 » 07 Mar 2014 10:59

Ahojte, sme rodina s dvomi detmi a zijeme v Holandsku. Od septembra / oktobra hladame au-pair dievca,
na minimalne 3-4 mesiace, mozno aj viac . Starostlivost o deti je prvorada, pomoc v domacnosti
a ochota niekedy varit, nefajciarka (v tvojom volnom case mimo domu je nam to jedno), znalost anglickeho jazyka je nutna. Zijeme na vidieku. Na poziadanie poslem viac informacii o nas a fotky . Pripadne odpovede iba do sukromnej posty. Dakujem.
Naposledy upravil johmi1 dňa 12 Aug 2014 09:56, celkovo upravené 3
johmi1

Krajina: Netherlands (nl)
Mesto: eindh

Re: Hladame au-pair do NL

Poslaťod andula » 17 Mar 2014 12:33

Dobrý deň, zaujala ma Vaša ponuka au pair. Mohli by ste ,i poslať bližšie info ,ak je ponuka stále aktuálna ? Skúsenosti s deťmi a s prácou au pair mám. VIac info v maily : anezka_kasencakova@post.sk
andula

Krajina: Slovakia (sk)
Mesto: Orlov

Poslaťod DetsMarie » 02 Máj 2014 12:51

Ahoj a dobrý den,
jestli hledáte aupair, hostitelskou rodinu nebo aupair-náhradnici za sebe - můžete si založit profil na aupair village - je to zdarma a funguje to jednoduše - založíte si profil, vyhledáte si kandidáta z online-katalogu a pak svého favorita jen kontaktujete.
http://www.aupair-village.com/cz/aupair-village-matching
Ja jsem si tam našla jednu moc milou rodinu z Německa:) Tak doufám, že taky budete mít štěstí:)
DetsMarie

Krajina: Germany (de)
Mesto: Praha

Poslaťod IrBucik » 06 Jún 2014 13:13

Ahoji,
dekuji za tip, mrknu na aupair-village a budu doufat, ze se na me usmeje stesti :)

Taky hledám rodinku :) Nejlépe Nemecko, Rakousko nebo Svycarsko :) Kdyby nekdo vedel.
IrBucik

Krajina: Czech Republic (cz)
Mesto: Praha

Späť na Práca au-pair

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť