Hľadám prácu ako au-pair v Taliansku

Všeto o práci au-pair, vzájomná výmena rád, postrehov a skúseností

Hľadám prácu ako au-pair v Taliansku

Poslaťod rica » 09 Mar 2006 15:13

Sto cercando un lavoro come la babysitter in tutta Italia!
Ahojte hladam pracu ako aupair v Taliansku,nepoznate nejaku volnu rodinu?DIK
rica

Poslaťod Andrea Nanì » 24 Apr 2006 09:23

Dobry den prajem. Videla som Vas inzerat a nakolko hladam babby - sitter pre moju 3-rocnu dcerku, bola by som rada keby ste mi mohli o Vas viac napisat. My zijeme na jednom zo Sicilskych ostrovov (Panarea)a hladam niekoho od polovicky maja ca. do polovicky oktobra.
Andrea Nanì
Andrea Nanì

Poslaťod Mirka Barlová » 02 Máj 2006 20:34

hladam sipracu na letne mesiace jul august v taliansku ako au pair. mam 17 rokov, studujem spev, chcem sa zdokonalit v taliancine. doma mam mladsie dve sestry, mam skusenost s detmi, som zo siestich det. som zodpovedna, spolahliva a slusna. potesim sa, ak sa mi nejaka rodinka ozve. najradsej by som isla niekde na sever talianska. vdaka.
Mirka Barlová

Poslaťod katuska » 02 Máj 2006 20:57

ahojte,rada by som sa uchadzala o miesto ako aupair,alebo casnicka alebo ako kozmeticka.viem po anglicky plynule,nemecky,spanielsky zaklady..prosim ak mate nejaku ponuku kontaktujte ma:/
katuska

Poslaťod Hosť » 28 Júl 2006 09:26

ponukam pracu ako aupair v rakusku
Hosť

Poslaťod Lucia » 06 Aug 2006 19:29

Dobrý deň! hľadám si prácu v Taliansku - najlepšie v Bologni alebo jej okolí. Ak by ste vedeli o nejakej ponuke, kontaktujte ma, prosím. Ďakujem veľmi pekne!
Lucia

Poslaťod dadka » 05 Sep 2006 14:12

ozvi sa mi
dadka

Poslaťod Maria » 07 Dec 2006 10:51

Zaujala ma Vasa ponuka na pracu ako au-pair v Rakusku, no zobrala by som aj pracu pomocnice v domacnosti, alebo starostlivost o starsich ludi. Prosim kontaktujte ma na horeuvedenej mailovej adrese. Nastupit mozem ihned.
Dakujem

Maria
Maria

Poslaťod Silvia » 16 Jan 2007 16:13

Ponukam pracu pre dievca od 21 do 32 rokov na pracu au-pair do Severneho Talianska k 6 rocnym dvojcatkam. V pripade zaujmu podam informacie: agenturajob@agenturajob.sk
Silvia

Poslaťod Judita » 25 Jan 2007 21:01

Dobrý deň!Nevie mi niekto pomôcť????Som študentka VS a hladám si prácu na leto 2007/jun-sept./v Taliansku, v lokalite Marche, ako pomocná sila v kuchyni, upratovačka...Ubytovanie mám zabespečené.dakujem
Judita

Poslaťod Silvia » 26 Jan 2007 12:54

Ponukam pracu au-pair do Severneho Talianska. Velmi dobre podmienky!!!
Silvia

Poslaťod ewka » 17 Feb 2007 16:43

dobry den silvia. Chcela som sa opytat ci je nutny taliansky jazyk? Mam len zaklady NJ. A hladam si prau au-pair na leto. od jula do zaciatku septembra. moj mail... ewka.gajdosovie@gmail.com
ewka

Poslaťod silvia » 21 Feb 2007 12:16

Ahoj Evka, tato rodinka hlada niekoho ihned a min, na jeden rok.
silvia

Poslaťod renata » 26 Feb 2007 12:17

som 35 rocna sympaticka dohovorim sa taliansky zijem kusok od Ancony s manzelom ktory pracuje stale)))hladam akukolvek pracu v tomto okoli vopred dakujem ,zacinam mat depky z toho trcania doma nemusim zarobit horibilne hlavne nech nie som doma pri pc))
renata

Poslaťod Jana » 20 Mar 2007 19:32

Ahoj Silvia, máš veľmi dobré ponuky, ja hľadám prácu v Severnom Taliansku, nemecky hovorím plynule slovom aj písmom, hľadám prácu ako chyžná, pomocná sila, umývačka riadu na celú sezónu do novembra, ak je možné. Budem sa tešiť, ak sa mi ozveš, alebo niekto iný kto mi môže pomôcť.
Srdečná vďaka. Tel. 0908 815549
Jana

Poslaťod Zuzana » 27 Mar 2007 13:13

Dobrý deň reagujem na Váš dopyt. Rada by som pracovala ako Au-pair v Taliansku, aktívne ovládam AJ, TJ základy, chcela by som navštevovať školu. Možný termín nástupu 10/2007. Mám 27 rokov, som aktívny šofér, mám kurz prvej pomoci a skúsenosti s detmi som mala v deských táboroch kde som ich mala na starosti 10 -15 takže 1-2 nebude myslím si že problém.

Ďakujem za odpoveď prípadne reakciu na moju požiadavku.

zuzana
Zuzana

Poslaťod maria » 18 Apr 2007 12:47

nepoznate niekto spolahlivu agentur v Taliansku ktora sprostredkuva pracu aupair?Viem dobre po anglicky, zaklad talianciny,majka
maria

Poslaťod Maria » 02 Máj 2007 13:36

Dobry den! Chcela by som ziskat viac informacii na vas inzerat. Dakujem
Maria

Poslaťod zdenka » 02 Máj 2007 21:37

Mam 33 rokov a hladam si pracu zatial na leto ako maserka( sportova, klasicka, lymfodrenaz) niekde v hoteli kdekolvek v Taliansku, s moznostou ubytovania. Dohovorim sa taliansky, ciastocne nem., angl. Dakujem Zdenka 00421 905 203586
zdenka

Poslaťod Lena » 07 Máj 2007 18:56

Caute

Hladam nahradu za seba od septembra 2007 na poziciu live-in aupair pre stareho pana(82) do Talianska-Rim.Podmienky:vediet sa dohovorit anglicky,vodicsky preukaz a zostat tu minimalne jeden rok.Napln prace:pripravit ranajky, uvarit obed,veceru(lahke jedla).Vozit ho na golf, do kniznice, k doktorovi (nie kazdy den) dalej robit nakupy a udrziavat dom v cistote. Praca je vhodna pre studentov, ktory sa chcu naucit taliansky alebo studovat na univerzite v Rime. Ale aj pre starsich ludi, ktory chcu spoznat krasy Rima (vela volneho casu).Ak mate zaujem alebo sa chcete dozvediet viac piste na: lienka2411@azet.sk
Lena

Ďalší

Späť na Práca au-pair

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť