Hľadám prácu ako au-pair v Taliansku

Všeto o práci au-pair, vzájomná výmena rád, postrehov a skúseností

Poslaťod Katarína Murínová » 24 Mar 2008 12:24

Dobry den. Som studentka VS a hladam si miesto aupair v Taliansku od zaciatku jula do konca septembra. Taliansky jazyk-pasivne
Katarína Murínová

Poslaťod Pavol Bulava » 09 Apr 2008 10:20

Dobrý deň, reagujem na odkaz od Kataríny, zo dňa 20. 3. 2008 (štvrok), 16:30.
Ahoj Katka, volám sa Pavol Bulava a hľadám si prácu au pair v Taliansku. Bol by som veľmi rád, keby si reagovala na môj e-mail. Ďakujem. Paľo
Pavol Bulava

Poslaťod Emília » 10 Apr 2008 09:32

Som diplomovaná zdravotná sestra a hľadám prácu v Taliansku.Viem,že je potrebné vybaviť doklady na našom ministerstve a potom v Taliansku.Chcela by som touto cestou požiadať niekoho kto už s tým má skúsenosti,aby mi poradil aký je presný postup a aké doklady potrebujem.Za informácie budem vďačná.Tiež by som bola ochotná ísť pracovať do rodiny,ako opatrovateľka,skúsenosti mám.
Emília

Poslaťod Paľo » 30 Apr 2008 08:55

Čaute,
hľadám prácu ako au pair v Taliansku, v Ríme, neviete alebo aj nechcete mi poradiť? Budem veľmi rád. Vďaka
Paľo
Paľo

Poslaťod Hosť » 30 Apr 2008 15:57

sss
Hosť

Poslaťod lenka » 14 Jún 2009 11:22

ahoj, mala by som zaujem o pracu au pair, piste na moj mail! dakujem
lenka

Poslaťod martina408 » 18 Jún 2009 18:59

Hladam pracu aupair v nemecku,mam 25 rokov a ovladam dobre anglicky jazyk,nemecky zaciatocnik.

Ak mate nejaku ponuku,prosim ozvite sa.Dakujem
martina408

Poslaťod Gyfayaab » 13 Júl 2009 23:52

zlrdIP
Gyfayaab

Poslaťod Robert » 30 Aug 2009 13:02

Hľadám babysitter do oblasti severného Talianska (Padova) k 9 ročnému chlapcovi , nástup začiatkom roka 2010 na dobu minimálne 1 rok. Znalosť talianského jazyka nie je podmienkou.
Robert

Poslaťod Silvia » 31 Aug 2009 19:06

Ahoj Robert mala by som veľký záujem o túto prácu. Minulý rok som bola opatrovať v Taliansku 3 razy. Takže taliansky sa dorozumiem, môžem zostať aj na 1 rok. Mohol by si prosím Ťa nechať na seba nejaký kontakt mail, alebo č.tel. ak je to stále aktuálne a ozvať sa. Zatiaľ toľko ďakujem.
Silvia

Re: Hľadám prácu ako au-pair v Taliansku

Poslaťod Dominika Didi » 20 Feb 2010 10:37

Ahojte hladam si prácu ako au-pair vTaliansku. Momentálne žijem na juhu Talianska-Toscansko. Taliansky sa učím navštevujem školu, tak sa zdokonaľujem. Tak keby ste vedeli o niečom tu je môj mail janekova_dominika@centrum.sk.
Ďakujem
Dominika Didi

Krajina: Italy (it)
Mesto: Viareggio

Poslaťod lady_coco » 20 Mar 2013 11:27

Hľadám prácu aupair v Taliansku. Mám 20 rokov, ovládam taliančinu, španielčinu a angličtinu na dobrej úrovni. Ak by ste vedeli o nejakej rodine, ktorá potrebuje aupair, ozvite sa.
Mail: dashiabaliar@hotmail.com
lady_coco

Krajina: Slovakia (sk)
Mesto: Zilina

Poslaťod pamculik » 10 Máj 2013 10:39

Dobry den hladam si pracu na leto ako opatrovatelka mam 21 rokov a studujem na VS prekladatelstvo tlmocnictvo taliansky jazyk a taktiez mam skusenosti s detmi.Ak viete o nejakej rodinke ktora hlada opatrovatelku ozvite sa mi na mail pamelaremetova@centrum.sk dakujem velmi pekne
pamculik

Krajina: Slovakia (sk)
Mesto: bardejov

technical support service

Poslaťod royoyez » 31 Máj 2017 16:50

https://goo.gl/MRjRlt

www(dot)monktech(dot)net
if you are facing any problem related Facebook, gmail, Hotmail etc
you can contact us @ www(dot)monktech(dot)net
royoyez

Krajina: United States (us)
Mesto: new york

Predchádzajúci

Späť na Práca au-pair

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť