Hľadám prácu ako au-pair v Taliansku

Všeto o práci au-pair, vzájomná výmena rád, postrehov a skúseností

Poslaťod Hosť » 10 Máj 2007 09:08

Dobry den prajem! Neviem, ci je ta vasa ponuka este aktualna, ale mala by som o nu zaujem. Hladam pracu ako baby sitter v severnom Taliansku a konecne som nasla nejaky inzerat. Mam sice 20 rokov, ale v Taliansku som uz pracovala. Dohovorim sa taliansky a nemecky. Mohli by ste o tom informovat blizsie? Monika
Hosť

Poslaťod Monika » 10 Máj 2007 09:13

Mala by som zaujem o pracu baby sitter, ak je to este aktualne. Mam 20 rokov, pochadzam z vychodneho Slovenska a v Taliansku som uz pracovala niekolko mesiacov. Dohovorim sa taliansky a nemecky. Mozte mi poslat blizsie informacie? Vopred dakujem! Monika
Monika

Poslaťod Monika » 10 Máj 2007 10:08

Dobry den prajem!
Mala by som záujem o prácu v severnom Taliansku ako baby sitter, prípadne au-pair s moznostou ubytovania. Mám 20 rokov a v Taliansku som pracovala niekolko mesiacov (blízko miest Bolzano, neskor Rimini). Dohovorím sa taliansky a nemecky. Pre zdokonalenie talianskeho jazyka by mi vyhovovala práca s detmi (skúsenosti s mladsím bratom).
Kontaktujte ma na emailoch: monika.moln@zoznam.sk, monicka242@azet.sk Vopred dakujem!
Monika

Poslaťod Veronika » 22 Máj 2007 19:07

Hladam si pracu au-pair v Taliansku-je jedno v ktorej casti Talianska.Dohovorim sa anglicky aj taliansky a mam skusenosti s detmi aj ked au-pair som este nerobila.
Veronika

Poslaťod Petra » 01 Jún 2007 11:08

Ahoj pracujem u jednej rodiny ako au-pair a buduci tyzden nastupujem do prace a tak ostane moje miesto volne ak by si mala zaujem o moje miesto au-pair budem velmi rada ked mi o sebe nieco napises a ja ti poslem tiez blizsie informacie o rodine. Tesim sa na odpoved Petra
Petra

Poslaťod Hosť » 06 Jún 2007 13:12

Ahoj Petra,neviem ci si to adresovala mne...ci niekomu inemu tu svoju ponuku, no lepsie bude asi dohodnut sa mailom.Moja adresa je veronika07@centrum.sk.Ozvi sa a ja napisem co bude treba.Dakujem..:)Veronika
Hosť

Poslaťod stanislav » 30 Júl 2007 21:44

Sme mlada slovenska rodina (lekari), zijeme blizko Milana. Hladame au-pair k detom (chlapec 7 rokov, dievcatko 5 rokov). Uprednostnili by sme dievca najlepsie vo veku od 24 rokov. Taliancina nie je podmienkou, je mozne sa ju naucit na kurzoch organizovanych tunajsim mestskym uradom. Nastup zaciatkom septembra 2007, trvanie najlepsie na rok. Ponuky a informacie o sebe mozete zasielat na adresu s3m@zoznam.sk alebo i telefonicky na cislo 0903-363077. Uvitali by sme moznost osobneho stretnutia v Bratislave.
stanislav

Poslaťod Zuzana » 27 Aug 2007 18:53

Reagujem na vasu ponuky au pair v rakusku je potrebna nemcina?
Zuzana

Poslaťod Daniela » 30 Aug 2007 10:58

Dobrý den,reagujem na Vašu ponuku au pair.Mám 25 rokov,som z Trenčína,ovladam taliansky jazyk.Skusenosti s malymi deťmi mám mladšiu sestru,vzťah k deťom mám.ak je Vaša ponuka ešte aktuálna.moj tel.kontakt je 0908 669 278.DANIELA
Daniela

Poslaťod anicka » 01 Sep 2007 21:37

Ahojte,
volam sa anicka a som 22 rocna studentka mediciny 4.rocnika vseobecneho lekarstva.
rada by som chcela pracovat ako au pair v taliansku,najradsej v rime.
Bola som viac krat v rime a velmi ma zaujala tato krajina a vobec..
Viem plubule anglicky,nemecky,latinsky,cesky,polsky.. a porozumiem aj taliancinu,len komunikovat viem iba zaklady,ale rozumiem.
chcla by som byt au pair hoci od septembra aspon na rok,tak ak niekto o niecom viete,ozvite sa mi...dakujem, anicka

Ozvat sa mi mozete: a.pavelova@gmail.com
anicka

Poslaťod Au PAir » 16 Sep 2007 19:57

If you still looking for a job as Au Pair, i can offer you job in Holland. Please contact me and I provide you all informatio and will send you papers to fill in.
Kind regards,
Agnieszka

T: 0031 (0) 20 40400 41 0031 (0)703651401
F: 0031 (0) 20 40412 40 0031 (0)621866619
Au PAir

Poslaťod Gabi » 17 Sep 2007 13:20

Ahoj vsetkym, som 23 rocna studentka z Bratislavy a hladam si pracu ako au pair, alebo pomoc do domacnosti v Taliansku. Ak by ste o niecom vedeli napiste mi prosim mail a rada poskytnem viac informacii o sebe.

Dakujem

svadba@inmail.sk
Gabi

Poslaťod Matej » 20 Sep 2007 13:00

ahoj.......volám sa matej. mám záujem pracovať v taliansku ako čašník, pomocná sila. Pracoval som v taliansku na lodi ako čašník takže skusenosti mám. Rozprávam Taliansky a anglicky. Ak by sa niekto ozval bol by som rád. Tel. 0915 44 34 24
Matej

Poslaťod v.s. » 28 Okt 2007 19:50

HLADAM DIEVCA BABBYSITTER V TALIANSKU K 3 ROC.CHLAPCEKOVI
0039 333 7326677
v.s.

Poslaťod Hosť » 31 Okt 2007 12:13

tá ponuka au pair je este aktuálna?
Hosť

Poslaťod niki » 06 Nov 2007 21:19

Dobry den, mozete skusit www.apprimeagency.com ja som ich vyuzila a mozem ich len odporucit.
niki

Poslaťod Hosť » 09 Nov 2007 15:56

poznam na slovensku dobru agenturu :)

www.apprimeagency.com
Hosť

Poslaťod Lubica » 09 Dec 2007 13:20

Dobry den,

mam zaujem pracovat u vas ako au pair.

volam sa Lubica a mam 23 rokov. Toto leto som pracovala v Rime ako au pair pre dve dvojicky /3 rocne/ a tato praca sa mi velmi pacila.
mam zaujem zasa o pracu au pair. rada pomozem aj s domacimi pracami.

ak mate zaujem, napiste mi na: lubenka@libero.it
Lubica

Poslaťod Judit » 16 Feb 2008 11:44

Dobry den!
Hladam pracu na leto v Taliansku! Som studentka vysokej skoly, pedagogiky. Ubytovanie mam v Taliansku zabezpecene v regione Marche. Ak by ste vedeli o praci prosim napiste !baby sitter, pomoc v domacnosti...
dakujem!
Judit

Poslaťod Katarina » 20 Mar 2008 15:30

Ahoj,

ak mas zaujem pracovat v Rime,tak mam pre teba jednu rodinku maju dve krasne deti 3roky a 1rok,byvaju naVIA APPIA ANTICA..Rodina velmi dobra.Terajsia au pair ich oklamala a ja by som im chcela pomoct najst dobru AU PAIR a nie klamarku.
Ak mas zaujem ozvi sa a ja ti dam viac info.

Pekny dnik
Katarina
Katarina

PredchádzajúciĎalší

Späť na Práca au-pair

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť