Hľadám au-pair do Nemecka

Všeto o práci au-pair, vzájomná výmena rád, postrehov a skúseností

Poslaťod Hosť » 25 Apr 2008 16:24

ingolstad kte to je?
Hosť

Poslaťod Katarína » 07 Máj 2008 09:24

Šla by som opatrovat deti aj starších ludí na dlhčiu dobu mam vdelanie zdravotnícky asistent a nemecký jazyk ovladam dobre tak cakam na vašu ponuku.
Katarína

Poslaťod Renáta » 07 Máj 2008 09:28

Rada by som šla opatrovať deti aj starych ludí jazyk viem mam zdravotnícke vzdelanie
Renáta

Poslaťod zuzana » 16 Jún 2008 15:57

Ahojte--mam zaujem o pracu operky k detom,hoc som starsia,skusenosti mam v Nemecku.Ak niekto potrebuje ozvite sa alebo doporucte rodinu.Dalsie info na emaily.Dakujem.
zuzana

Poslaťod operky » 18 Jún 2008 15:38

UPOZORNENIE PRE AU PAIRKY!!!>>>

Dievcata dajte si pozor na rodinu pri Mnichove ku 9rok chalan a 11rok dievca.Moze Vam pisat zena menom Nada.Ten chlapec je hrozne zly,bije,kope Vas a Vam nadava.Dievca je mile a hanbi sa za neho.Pracovat od rana do vecera,vela roboty+v ich restauracii za 500-600euro a este robite zle,aby Vas nemuseli riadne vyplatit!To su skusenosti operiek ,aby ste sa nepopalili aj Vy a Vase zdravie v prdeli a vychova tiez.
operky

Poslaťod ANNA » 18 Jún 2008 15:43

ahojte-to sa muselo v tej rodine zle robit.Baby napiste sem Vase skusenosti,aby do takychto rodin viac nikoho nedostali,toto je zdieranie,upozornite a piste.
ANNA

Poslaťod martina30 » 18 Jún 2008 17:16

ahoj -ked citam,co pisu tie operky,veru sa mi ani prace v rodine nechce a za par susni.To tam musel riadny debyl v tej rodine vycinat,ze to tie dievcata tam aj zvladli?! berte si poucenie a napiste,ako sa Vam tiez v rodinach dari,ci kladne alebo takisto.
martina30

Poslaťod maria » 22 Jún 2008 10:21

Ahojte------jemine,to co za rodina,ako tam museli tie operky trpiet,ako pisu na stranke naspet.To tam musia byt riadne retardovani,ked mu to dovolili sa takto spravat a este chcu k nevychovanemu blaznovi opateru,asi si s nim sami nevedia rady a za par korun.Ja tie dievcata obdivujem a fakt lutujem.Opatrovala som aj deti aj dospelych,ale s takymto niecim som sa este nestretla.Je to na zamyslenie,a za tolko korun,kde to ziju,to je riadne vykoristovanie!!! dievcata,ak na take nieco natrafite,co najskor si rozmyslite,co Vas caka,ako tie operky a treba odist,nie robit sluzku za almuznu!!!
maria

Poslaťod Hosť » 08 Júl 2008 20:38

Hľadam prácu au pairky, alebo opatrovatelky starých ľudí v nemecky hovoiacej krajine na 1 rok.Podmienka: aby mohol ist so mnou môj 5 ročšný syn.Ponuknite, nástup ihneď.
Hosť

Poslaťod zelvicka » 08 Júl 2008 20:59

sorry, zabudla som uviesť mail, len seriozne ponuky, najlepšie okolie Wiedne, Rakusko, skôr starí a chorí ako deti.Mám 2 ročné skúsenosti a diplom.Ďakujem ANONYM.
zelvicka

Poslaťod Ada » 07 Sep 2008 19:21

ahojte hladam pracu pe svoju kamaratku ktora nevie vöbec po nemecky ma 31 hociaku ak niekto viete nieco tak sa mi ozvite dakujem zatial ale len v Rosenheime
Ada

Poslaťod Evelyn » 02 Okt 2008 13:27

Ahojte.Hľadám prácu au-pairky v Nemecku.Mám vyštudovanú strednú pedagogickú školu,čiže mám veľmi pozitívny vzťah k deťom.Teším sa na odpovede.
Evelyn

Poslaťod katarina » 11 Nov 2008 13:54

ahojte som zo slovenska a zatial pracujem v anglicku ako operka v rodine ale niesom tam spokojna apreto hladam pracu v nemecku v nemecku som uz bola pracovala som tam ako operka v rodine 5 mesiacov takze nejake skusenosty uz mam preto by som nastupila ako opearka do rodiny od januara ked je to mozne
katarina

Poslaťod Hosť » 14 Nov 2008 11:40

Ahoj Katka tak ak mas zaujem este stale o operku tak sa mi ozvi na tento email StollAndrea@web.de ja hladam od januara pre moju dcerku jednorocnu velmi sa potesim s pozdravom Andrea Stoll .
Hosť

Poslaťod patrícia » 18 Nov 2008 16:39

ahojte mám záujem pracovať ako au-pair v Anglicku ak by bolo možné tak len v letných mesiacoch, kedže študujem mám základy z aj, ale hlavne sa chcem ešte zdokonali. PROSÍM ozvite sa mi ak viete o niečom ale seriózne. Vopred ĎAKUJEM
patrícia

Poslaťod evka » 06 Dec 2008 20:38

Ahojte mala by som zaujem o pracu operky v nemecku hlavne kvoli zdokonaleniu v nemcice...skusenosti s detmi mam.....vyhovovalo by mi to od konca juna do konca augusta......aspon na jeden mesiac....
evka

Poslaťod andrea » 16 Jan 2009 14:36

dobry den citala som vas inzerat mala by som zaujem o tu pracu prax mam pracovola som vo Svajciarsku pri dvoch deti dva roky viem rozpravat nemecky zaklady. Mozete ma kontaktovat na tel cislo 0907 061785
andrea

Poslaťod Edita » 26 Feb 2009 13:08

Hľadám prácu v Rakúsku - opatrovateľku pre starých ľudí.Mám 56 rokov .Tiež mám aj skúsenosti s opatrovaním.Som pracovitá,spoľahlivá a zodpovedná.
Nemecký jazyk, dohovorím sa.Nástup do práce od 1.7.2009
Edita

Poslaťod Katka » 09 Mar 2009 19:52

ahoj Katka.pracujem ako operka v jednej super rodinke s jednym chlapcom(7rocny)a jeden pes, ale uz je stara.nebyvam v okoli Stutgartu ale nie je to odtialto daleko.Byvam v Landau 40km od Karlsruhe potom je Manheim,Stutgart.ja tu uz koncim a potrebuju operku lebo pracuju s poistovnictvom a casto byvaju na vecer prec, ak mas zaujem tak sa ozvi paulina26@post.sk
Katka

Poslaťod Hosť » 07 Apr 2009 12:59

Ahoj!Mam 19 rokov a rada by som pracovala ako aupair.Skusenosti s detmi mam ale zatial iba na Slovensku.Nastupit mozem od juna na dlhsi cas.Nemecky jazyk ovladam pasivne.Kontaktujte na terc13@azet.sk
Hosť

PredchádzajúciĎalší

Späť na Práca au-pair

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť