Au-pair v Nemecku - hľadáme  

  RSS

 slniecko30
Zaregistroval sa v roku 2014
Príspevky: 3
24/03/2014 9:38  

Hladame na minimalne jeden rok aupair ku nasim 3 detom do nemecka… zijeme na vidieku, ale kusok od dvoch velkych miest (rozmerovo Bratislava oboje), takze to problem nie je… 1 a 4 rocni chlapci a 8 rocne dievcatko, to je ale v celodennej skole. Ide o starostlivost ochlapcov, navarit im, upratat po nich, nahodit pracku a povesat pradlo, vylozit umyvacku, uplne klasicke „maminkovske“ povinnosti po dobu, kym ja budem v praci (polovicny uvazok). Vozit ich nie je potrebne, lekarske terminy a mimo domu behacky budem robit ja, nakupy tiez, alebo mozes ist s nami… prijemna rodina, ubytko, strava, vreckove, kurz nemciny, volne vecery a komplet vikendy…


ReagovaťCitovať
 DetsMarie
Zaregistroval sa v roku 2014
Príspevky: 17
28/03/2014 13:47  

Ahoj a dobrý den,
jestli hledáte aupair, hostitelskou rodinu nebo aupair-náhradnici za sebe – můžete si založit profil na aupair village – je to zdarma a funguje to jednoduše – založíte si profil, vyhledáte si kandidáta z online-katalogu a pak svého favorita jen kontaktujete.
:1xfwqyuq] http://www.aupair-village.com/cz/aupair-village-matching:1xfwqyuq]
Ja jsem si tam našla jednu moc milou rodinu z Německa:) Tak doufám, že taky budete mít štěstí 😀


ReagovaťCitovať
 slniecko30
Zaregistroval sa v roku 2014
Príspevky: 3
28/03/2014 13:51  

Hladame slovenku aupairku, nech deti cvicia slovencinu.


ReagovaťCitovať
 DetsMarie
Zaregistroval sa v roku 2014
Príspevky: 17
28/03/2014 14:17  

Já jsem tam videla i spoustu holek ze Slovenska 🙂 Tady je online-katalog: :3okk9zzf] http://www.aupair-village.com/cz/au-pair:3okk9zzf] – abyste si mohli prohlédnout celý profil aupairek, musíte registrovat 🙂


ReagovaťCitovať
 slniecko30
Zaregistroval sa v roku 2014
Príspevky: 3
28/03/2014 14:58  

Vdaka za tip, preletela som to, registrovala nas… ale vsetky hovoria len anglicky, chcu ist vyslovene do anglicka, staraju sa o deti nad 4 roky a podobne 🙁 Ani jedna nevyhovuje 🙁 Mame 1 a 4 rocnych chalanov, treba ich strazit len pol dna, to zasa nie je taka katastrofa 🙁 No budeme hladat dalej.


ReagovaťCitovať
 DetsMarie
Zaregistroval sa v roku 2014
Príspevky: 17
31/03/2014 12:25  

Aha, skoda, preji hodne stesti 🙂 Urcite se nekdo najde :)))


ReagovaťCitovať
 domca
Zaregistroval sa v roku 2014
Príspevky: 1
09/04/2014 17:30  

Dobrý deň, reagujem na váš inzerát, rada by som pracovala ako au-pair vo vašej rodine no som študentka na VŠ no jún až september mám voľný. Ak vás môj záujem o vami ponúkanom mieste zaujal prosím kontaktujte ma na href=“mailto:dominika.popovicova94@gmai.com“>dominika.popovicova94@gmai.com


ReagovaťCitovať
 Janka291
Zaregistroval sa v roku 2014
Príspevky: 1
04/05/2014 13:08  

Dobry den,reagujem na vas inzerat.Byvam v Baseli a momentalne som bez prace. 🙁 Mam 24 rokov a deti zboznujem.Mozem vediet kde byvate?dakujem vopred za odpoved 🙂


ReagovaťCitovať
 IrBucik
Zaregistroval sa v roku 2014
Príspevky: 2
12/06/2014 12:38  

@DetsMarie wrote:

Já jsem tam videla i spoustu holek ze Slovenska 🙂 Tady je online-katalog: :w5vjsw5u] http://www.aupair-village.com/cz/au-pair:w5vjsw5u] – abyste si mohli prohlédnout celý profil aupairek, musíte registrovat 🙂

Díky za tip 🙂


ReagovaťCitovať
 Ivanacickova
Zaregistroval sa v roku 2016
Príspevky: 1
24/09/2016 12:03  

@slniecko30 wrote:

Hladame slovenku aupairku, nech deti cvicia slovencinu.

Ahoj som Ivana a momentálně som v Německu som slovačka mam 24 rokou a mám zaujem o vás inzerát ak je to este reálné prosím kontaktujte ma href=“mailto:ivanacickova6@gmail.com“>ivanacickova6@gmail.com vdaka


ReagovaťCitovať
 Žanet
Zaregistroval sa v roku 2018
Príspevky: 298
06/06/2018 15:50  

Dobry den mala by som zaujem.


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Práca au-pair

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.