Aupair v nemecku - hladame

Všeto o práci au-pair, vzájomná výmena rád, postrehov a skúseností

Aupair v nemecku - hladame

Poslaťod slniecko30 » 24 Mar 2014 10:38

Hladame na minimalne jeden rok aupair ku nasim 3 detom do nemecka... zijeme na vidieku, ale kusok od dvoch velkych miest (rozmerovo Bratislava oboje), takze to problem nie je... 1 a 4 rocni chlapci a 8 rocne dievcatko, to je ale v celodennej skole. Ide o starostlivost ochlapcov, navarit im, upratat po nich, nahodit pracku a povesat pradlo, vylozit umyvacku, uplne klasicke "maminkovske" povinnosti po dobu, kym ja budem v praci (polovicny uvazok). Vozit ich nie je potrebne, lekarske terminy a mimo domu behacky budem robit ja, nakupy tiez, alebo mozes ist s nami... prijemna rodina, ubytko, strava, vreckove, kurz nemciny, volne vecery a komplet vikendy...
slniecko30

Krajina: Germany (de)
Mesto: sever

Re: Aupair v nemecku - hladame

Poslaťod DetsMarie » 28 Mar 2014 14:47

Ahoj a dobrý den,
jestli hledáte aupair, hostitelskou rodinu nebo aupair-náhradnici za sebe - můžete si založit profil na aupair village - je to zdarma a funguje to jednoduše - založíte si profil, vyhledáte si kandidáta z online-katalogu a pak svého favorita jen kontaktujete.
http://www.aupair-village.com/cz/aupair-village-matching
Ja jsem si tam našla jednu moc milou rodinu z Německa:) Tak doufám, že taky budete mít štěstí :D
DetsMarie

Mesto: Praha

Poslaťod slniecko30 » 28 Mar 2014 14:51

Hladame slovenku aupairku, nech deti cvicia slovencinu.
slniecko30

Poslaťod DetsMarie » 28 Mar 2014 15:17

Já jsem tam videla i spoustu holek ze Slovenska :) Tady je online-katalog: http://www.aupair-village.com/cz/au-pair - abyste si mohli prohlédnout celý profil aupairek, musíte registrovat :)
Naposledy upravil DetsMarie dňa 31 Mar 2014 14:30, celkovo upravené 1
DetsMarie

Poslaťod slniecko30 » 28 Mar 2014 15:58

Vdaka za tip, preletela som to, registrovala nas... ale vsetky hovoria len anglicky, chcu ist vyslovene do anglicka, staraju sa o deti nad 4 roky a podobne :( Ani jedna nevyhovuje :( Mame 1 a 4 rocnych chalanov, treba ich strazit len pol dna, to zasa nie je taka katastrofa :( No budeme hladat dalej.
slniecko30

Poslaťod DetsMarie » 31 Mar 2014 13:25

Aha, skoda, preji hodne stesti :) Urcite se nekdo najde :)))
DetsMarie

Poslaťod domca » 09 Apr 2014 18:30

Dobrý deň, reagujem na váš inzerát, rada by som pracovala ako au-pair vo vašej rodine no som študentka na VŠ no jún až september mám voľný. Ak vás môj záujem o vami ponúkanom mieste zaujal prosím kontaktujte ma na dominika.popovicova94@gmai.com
domca

Krajina: Slovakia (sk)
Mesto: Levoca

Poslaťod Janka291 » 04 Máj 2014 14:08

Dobry den,reagujem na vas inzerat.Byvam v Baseli a momentalne som bez prace. :( Mam 24 rokov a deti zboznujem.Mozem vediet kde byvate?dakujem vopred za odpoved :)
Janka291

Krajina: Switzerland (ch)
Mesto: Basel

Poslaťod IrBucik » 12 Jún 2014 13:38

DetsMarie píše:Já jsem tam videla i spoustu holek ze Slovenska :) Tady je online-katalog: http://www.aupair-village.com/cz/au-pair - abyste si mohli prohlédnout celý profil aupairek, musíte registrovat :)

Díky za tip :)
IrBucik

Krajina: Czech Republic (cz)

Poslaťod Ivanacickova » 24 Sep 2016 13:03

slniecko30 píše:Hladame slovenku aupairku, nech deti cvicia slovencinu.

Ahoj som Ivana a momentálně som v Německu som slovačka mam 24 rokou a mám zaujem o vás inzerát ak je to este reálné prosím kontaktujte ma ivanacickova6@gmail.com vdaka
Ivanacickova

Krajina: Slovakia (sk)
Mesto: Hemsbach

Späť na Práca au-pair

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť