Aupair v černosskej rodine - skúsenosti!!!!

Všeto o práci au-pair, vzájomná výmena rád, postrehov a skúseností

Aupair v černosskej rodine - skúsenosti!!!!

Poslaťod zsanulik » 02 Sep 2012 21:11

Dobrý deň, chcela by som sa popýtať, má niekto skúsenosti ako aupair v černosskej rodine? Nemám proti nikomu nič - "rase" problémy, ale predsa..... Nakoľko prvýkrát odchádzam von do Anglicka. Zatiaľ mám výber z dvoch rodín, obidvaja sú z Londýna. Druhá rodina je z Nigérie, manželia sú na vysokých pozíciach, majú tri deti. Budem rada, ak sa mi niekto k tomu by vyjadril z osobnej skúsenosti. Ďakujem za informácie.
zsanulik

Krajina: Slovakia (sk)
Mesto: 945 01

Re: Aupair v černosskej rodine - skúsenosti!!!!

Poslaťod jimena888 » 06 Apr 2014 14:46

Pre svätého boha dievča, už len to, ako si povedala "na vysokých pozíciách".. :D sa zamysli, zrejme keď sú na tých ako to ty nazývaš vysokých pozíciách asi majú vyššie vzdelanie a tým pádom to nie sú žiadni divoši, ako si vy, bežní slováci prvý raz v zahraničí myslíte :D robila som au-pairku vo veľa rodinách, zmiešaných, belošských aj černošských a môžem vám teda povedať, že absolútne nezáleží od rasy, ale od zvykov.. čo sa Anglicka týka, tam sú prasiatka predovšetkým rodení angličania.. ;)
jimena888

Krajina: France (fr)
Mesto: Lyon

Poslaťod DetsMarie » 14 Apr 2014 14:02

Presne tak, nezalézí jestli jsou bilí nebo cerní :) Zálezí na tom, jestli si s rodinkou sednete.

Urcite si s rodinou zavolej - nejlepe pres skype - zeptej se ji na vsechny dulezite informace (pracovní doba, úkoly apod. - ]http://www.aupair-village.com/cz/aupair/pred-odjezdem-jako-aupair/prvni-kontakt-s-hostitelskou-rodinou]) a pak uvidis jestli preskoci sympatie.

Preji hodne stesti :) :wink:
DetsMarie

Krajina: Germany (de)
Mesto: Praha

Poslaťod tazygill » 18 Nov 2014 13:39

Dakujem za radu. Vyskusame...!
tazygill

Krajina: Pakistan (pk)
Mesto: Fsd

Späť na Práca au-pair

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia