Aupair -Nemecko

Všeto o práci au-pair, vzájomná výmena rád, postrehov a skúseností

Aupair -Nemecko

Poslaťod sisinka707 » 20 Dec 2011 11:52

Dobry den :) ..
Hladam milu aupair pre svoju 6 rocnu dceru. Som Slovenka zijuca v Nemecku so svojou rodinkou.
Aupair - vlastna izba, pracovat 30hodin tyzdenne, starat sa o 6 rocne dievcatko, pomahat s domacimi pracami..
Ma moznost navstevovat kurzy nemeckeho jazyka, spoznavat novu kulturu, stat a mesto.

Viac info na email : marbersar@centrum.sk
sisinka707

Krajina: Slovakia (sk)
Mesto: Zilina

Re: Aupair -Nemecko

Poslaťod jarmilabendulova » 28 Okt 2012 17:51

prosím info,či je ešte ponuka aktuálna.Ak áno prosím o bližšie informácie.Jarmila
jarmilabendulova

Mesto: Brezno

Poslaťod lea2101 » 08 Feb 2013 14:24

Dobrý deň
Mala by som záujem pracovať ako aupairka v Nemecku a tiež chodiť do školy. mám 26 rokov, Mám 2 a pol ročné skúsenosti s prácou aupairky v Anglicku - bola som v troch rodinách. poslala by som vám svoj životopis a fotku, a tiež odpovedala na vaše otázky. S podravom Lenka
lea2101

Poslaťod lea2101 » 08 Feb 2013 14:29

Dobrý deň
Mala by som záujem pracovať ako aupairka v Nemecku a tiež chodiť do školy. mám 26 rokov, Mám 2 a pol ročné skúsenosti s prácou aupairky v Anglicku - bola som v troch rodinách. poslala by som vám svoj životopis a fotku, a tiež odpovedala na vaše otázky.na váš email sa neda reagovať, neodosiela mi správy, môj email: lenkakralkova@gmail.com
S podravom Lenka
lea2101

Späť na Práca au-pair

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť