Aupair do Spain  

  RSS

 katharina007
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 1
19/10/2012 11:54  

Hladame aupair do Spanielska ku dvom dievcatam /2r a 3,5 r/.
Plus pomoc v domactnosti. Vyhradne nefajciarku. Dievca s trpezlivostou, optimizmom. Co,vie zaujat male deti, zhovorciva, iniciativna. Neboji sa zit a spoznavat novu krajinu.
Aktualne od zaciatku januara 2013.
Vyhoda znalost madarskeho jazyka!


ReagovaťCitovať
 Ninus88
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 8
21/11/2012 9:54  

Pracovala som uz v spanielsku, ako aupair v Spanielsku ( utiel ). Chcela by som sa spytat ci to je aktualne. Dakujem


ReagovaťCitovať
 babyria9
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 2
27/03/2013 11:12  

dobry den chcela som sa opytat ci este stale hladate aupair, ak ano prosim kontaktujte ma na href=“mailto:majka.sojakova@googlemail.com“>majka.sojakova@googlemail.com pracovala som ako aupair pred tim , aj v anglickej materskej skolke, a aj pre spolocnost s detskymi tabormi .


ReagovaťCitovať
 patriciakarvaiova
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 2
09/04/2013 20:34  

Dobry den,
chcela by som sa informovat, ci Vasa ponuka este nahodov nieje aktualna.
Dakujem za info.
Patricia


ReagovaťCitovať
 Romis
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 1
15/05/2013 13:31  

Dobrý deň,

našla som váš príspevok ešte z októbra, tak som chcela zisiť , či je to ešte aktuálne?:)


ReagovaťCitovať
 DetsMarie
Zaregistroval sa v roku 2014
Príspevky: 17
14/02/2014 12:17  

Vím, ze ta nabídka není aktuální, ale pro vsechny, co se zajímají o aupairství jsem nasla zajímavou stránku, kde se muzete nejen hodne docíst o zivote aupair ale také najít hostitelskou rodinu v zahranicí. Je to: Aupair Village 🙂

Ja jsem si tam nasla jednu moc milou rodinu z Nemecka 🙂 Tak doufam, ze taky budete mit stesti 🙂


ReagovaťCitovať
 DetsMarie
Zaregistroval sa v roku 2014
Príspevky: 17
28/04/2014 13:40  

Ahoj a dobrý den, 😀
jestli hledáte aupair, hostitelskou rodinu nebo aupair-náhradnici za sebe – můžete si založit profil na aupair village – je to zdarma a funguje to jednoduše – založíte si profil, vyhledáte si kandidáta z online-katalogu a pak svého favorita jen kontaktujete.
class=“postlink“ href=“http://www.aupair-village.com/cz/aupair-village-matching“> http://www.aupair-village.com/cz/aupair … e-matching
Ja jsem si tam našla jednu moc milou rodinu z Německa:) Tak doufám, že taky budete mít štěstí:) 😉


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Práca au-pair

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.