AU-PAIR HOLANDSKO  

  RSS

 miwka
Zaregistroval sa v roku 2015
Príspevky: 1
06/01/2015 21:41  

RODINA S DVOMI DETMI HLADA MILE DIEVCA NA VYPOMOC K NAM DO RODINY . ZIJEME NA JUHU HOL. NA VIDIEKU.DETI UZ CHODIA DO SKOLY, POKIAL SU V SKOLE PRIVITAME
POMOC V DOMACNOSTI, ZNALOST ANGL. JAZYKA POTREBNA, NEFAJCIARKA V PRACOVNOM CASE, MIMO NAM TO NEVADI.
AK MAS ZAUJEM POSLI MI DO SUKR. POSTY INFO O SEBE. NASTUP JE MOZNY AJ HNED, ALEBO KONCOM FEBRUARA.


ReagovaťCitovať
 layla_van_der_linde
Zaregistroval sa v roku 2015
Príspevky: 1
27/01/2015 1:44  

Dobry den,
Volam sa paula a zijem v holandsku uz takmer 3 roky. Zaujala ma vasa ponuka, pracovala som ako au pair dva roky v meste apeldoorn, mam skusenosti s detmi vo veku od 9 do 16 rokov. Pobyt u rodiny som ukoncila, lebo deti uz boli velke a radsej by som sa starala o mensie deti. Teda v pred pubertalnom veku. S detmi som nemala problem, sme stale v kontakte, v pripade vaseho zaujmu vam poskytnem kontakt na rodicov. Teraz zijem v meste gorinchem. Ak by ste mali este zaujem, pripadne ak mate znamych v okoli utrechtu, gorinchemu a pod. ktori si hladaju spolahlivu opatrovatelku ku detom, prosim kontaktujte ma na e-mailovej adrese href=“mailto:bradacova.paula@azet.sk“>bradacova.paula@azet.sk rada odpoviem na vase otazky, s pozdravom Paula


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Práca au-pair

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.