Slovenky vydaté v Iráne  

Stránka 1 / 3 Nasledujúca
  RSS

 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
28/06/2009 21:04  

Napiste zazitky Slovenky, ktore ziju v Irane alebo maju manzela Irancana..


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
28/06/2009 21:14  

Ja som taka stastna, ze mam irancana, ineho by som uz nechcela. Je mily, ked je so mnou doma se-xuje iba so mnou. Co robi mimo domu ma nezaujima nech si kefuje dalsie svoje manzelky ked ma vydrz. Hlavne aby som ja bola dobre pokefovana to musi byt. Ja uz by som ziadneho slovaka nechcela.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
09/07/2009 3:57  

Co za sprostu ktora sa vyda do Iranu??? Iranci a Iran to je jeden hnusny shit!Pre masochistku urcite raj !


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
10/07/2009 2:20  

A co by si tak chcela pocut? Iny kraj, iny mrav. Nevola sa nahodou Tvoj drahy Hamid?


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
19/07/2009 19:20  

Pre annonym:Prosim Vas nepiste mi sem hluposti, ked to nie je k teme.. chcem si tu precitat nieco normalne a nie sprostosti..
Pre coexist:Ano moj priatel sa vola Hamid.. a je z Iranu


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
22/07/2009 2:14  

Moj manzel je z Iranu. Zatial som iran nenavstivila.
Ak tie fotky, ktore ma uputali na mimibazar boli Tvoje, tak Ti len mozem povedat “ KHEILI GHASHANGE. „


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
22/07/2009 8:58  

hamiTiana sa kefuje sama,ja mam slovaka a on ma 30 centimetrove lobogo, kefuje mna aj cely panelak,len na prveho maja ide do sprievodu a ozere sa jak to prasa a potom len grca a lobogo mu nestoji aj tri dni, ale potom uz je zase vo svungu a co nevyleze na strom to pretahne, irancan pretahuje len tavy a bratrancov, smrdi a ma maleho pisisfora co si ho len honi a skrabe smradlave gule, ktrora slovenka takemu da patri na psychiatriu a musi si liecit kapafku a syfla a po novom aj ajds


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
26/07/2009 0:34  

Pre :Anonymný, Streda, 22.7.2009, 10:58
Myslim si, ze ty by si sa mala liecit.. hmhm.. aj ked neviem ci to bude mat nejaky ucinny efekt


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
26/07/2009 0:37  

pre: coexist, Streda, 22.7.2009, 4:14
:} chodievas na mimibazar.. no mam tam fotky, len neviem ktore myslis


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
26/07/2009 0:38  

tie posledne dva prispevky anonym su moje:]


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
26/07/2009 1:03  

HamiTiana, ano obcas tam nakuknem, hlavne ked hladam nejaky recept na varenie. S tymi fotkami to bola iba cista nahoda; viem, ze ste na nich obaja velmi dobre vyzerali. A typ na Tvojho priatela mi vysiel, perzan od kosti….
Drzim Ti palce, aby sa Ti vsetko vyslo tak ako si zelas.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
27/07/2009 23:57  

dakujem coexist dufam, ze bude vsetko ok, tak ako si to predstavujem. Zrovna dnes sme sa zasnubili.
Ano sme na fotkach tam obaja:} sranda ako si hned vedela, ze je Perzan uz hned z fotky:}
Si spominala, ze aj Tvoj manzel je z Iranu. Mozem sa opytat, ci si spokojna? a ci nelutujes, ze mas manzela inej kultury? … mozes mi odpisat aj na mimibazar.. Khoda hafez Tia


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
29/07/2009 6:50  

ahojte, volám sa tatiana a tiež mám iránca. Je škaredý ako noc, má veľký perzský nosiko,čierny, strašne chlpatý ( čo ma vzrušuje ), smrdí ako všetci moslimovia arabi, pakistani, je dosť lenivý,s-ex má z každou, ktorú opije alebo jej zaplatí,ale ako písala tiana, doma sa miluje len so mnou, takže spokojnosť. Občas ma síce udre, a aj kopne, keď je nahnevaný alebo idem bez zahalenej tváre a jeho súhlasu na trh, ale nemám tak chodiť bez jeho súhlasu, takže si tú bitku zaslúžim. Žijeme v 1 izbovom dosť špinavom byte v Iráne s 5 našimi deťmi a dosť nám pomáhajú moji rodičia, ktorí nám posielajú peniaze zo Slovenska.

Slováka by som žiadneho nikdy nechcela, môj Iránec je jednoducho božský !!!!!!!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
29/07/2009 18:52  

pre „tatianu: 08:50“..poznám veľa arabov, moslimov, ale ani jeden ešte nikdy nesmrdel….nebola si to v krčme plnej slovákov?


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
30/07/2009 8:48  

nielen smrdia,ale su taki spinavy ze na ich pokozke su zive cervy,svrab,vredy,hnisy,humus,smradlave papule hnisave obrezane ftaky, presne ako vam to pise alfonz nekonecny co sa tento raz podpisal ako tatiana…


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
30/07/2009 17:43  

Nechapem tych, ktori tu vypisuju same hluposti.. Tato tema je urcena zenam, ktore maju manzela z Iranu alebo ziju v Irane.. Dotycne osoby co tu pisete o sprostostiach si tieto Vase nezmyselne „poznatky“ nechajte pre seba.. Nikto na to nie je zvedavy.. Vytvorte si novu temu, kde si mozete taketo hluposti pisat.. a mozte sa predbiehat, kto z Vas ma mensie IQ alebo ziadne.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
31/07/2009 5:32  

Tia, blahozelam k zasnubam. A tie hlupe komentare v tejto teme ignoruj.
My sme sa jeden druhemu velmi prisposobili a kultura nasich krajin nam obom vyhovuje. Nie je pre nas problem oslavovat Vianoce, Novy Rok, alebo Nowroz; su to krasne tradicie, ktore chceme v nasej rodine dodrziavat. V sucastnosti velmi sledujeme udalosti prebiehajuce v Irane, dufame ze vsetko sa jedneho dna zmeni k lepsiemu.
Velmi Ti drzim paste, pocuvaj svoje srdiecko a nedaj sa odradit ziadnymi taraniname.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
31/07/2009 16:17  

Dakujem coexist za Tvoj prispevok. Mamina tento tyzden spoznala Hamida a sama bola prekvapena, ze aky je to opak co stale pocuva v telke. . vies o com hovorim..velmi si ho oblubila, co som az prekvapena, lebo mojej mamke sa „hocikto“ nepaci..aj ked ja si aj tak vzdy spravim po svojom :} Dufam, ze sa nam aj coskoro podari vybavit papiere ohladom svadby, lebo stale nejaky problem okolo toho vyskoci.. a navyse, ked zijeme v zahranici, ze ani ja nie som tu domaca. Zacala som sa venovat perstine, tak skusam nieco zo seba vysukat, ked pride jeho teta pozriet ma aj so synom.. ale zatial len anglicky spolu komunikujeme.. este musim vela halusiek zjest aby som vedela rozpravat jeho jazykom:} a tak isto aj Hamid po slovensky.. Ucime sa navzajom spoznavat kulturu ci on moju alebo ja jeho.. Negativne nazory od ludi ma neodradia.. Viem sama posudit co je dobre a co nie:} S pozdravom tia


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
01/08/2009 7:36  

Tina smrdi tiez, smrdi ako osrata rit


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
01/08/2009 8:32  

hamitiana aj tvoj iranec ma xicht ako Dracula?


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
01/08/2009 14:17  

pre Anonymný, Sobota, 1.8.2009, 10:32
si predstav, ze nie.. chcela by som teba vidiet, ze ako vyzeras.. ci ty nie si drakula alebo nejake strasidlo. Mas asi riadny komplex.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
27/08/2009 18:30  

Že si tí úbohí trapkovia, ktorých názory nikoho nezaujímajú už nedajú pokoj. V každej diskusii musia kaziť debaty. Svoje komplexy si liečte u psichiatrov, nie tu urážate serióznych ľudí. Nikto nie je zvedaví na anonymné a zaostalé poznámky. Fuj


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
28/08/2009 20:13  

to vy ste akoze na slovensku, ci v irane????


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
01/09/2009 5:35  

urcite v Irane, pomatena slovenka.Kazdy kto moze z Iranu uteka.Vasa tupost mile slovenky nema medze a este tu posielate ludi co vam dobre radia psychiarovi,same tam chodte ,potrebujete to!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
01/09/2009 14:29  

Tupá je tá, čo chce slováka. Každý druhý alkoholik, premudrovaný ako rádio, a pritom nikde nebol, buď mláti ženu, alebo má milenku. A zarobí hovno. Celý deň to len vysedáva, a žena do práce, potom do druhej práce zasa doma. Sa zobuďte, veď už vás nikto nechce. Ste nudní, stereotypní. Prečo potom takmer všetky slovenky utekajú za zahraničnými chlapmi??? Asi ich nebaví počúvať mudrlantov a chcú sa mať dobre.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
01/09/2009 14:33  

Tupa je ta co si vezme iranca lebo bude mat zo zivota hovno a este jej vtrepe do hlavy koran.Preco by si mala slovenka brat hovno z tretieho sveta?Preco nie americana,francuza,holandana napriklad?Preco moslimske spinave hovno?Pretoze je to taka chudera ze by ju chlap na urovni nechcel a hovnu je jedno co suka hlavne ze ma ta tava europsky pas


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
01/09/2009 14:41  

Ja som vydatá za moslima z Afriky. A Koran mi do hlavy nevtlka, lebo ja mám na to svoj názor, a nezmením ho nikdy. Nemáme s tým problém.
Neviem aký sú iračania, ani nechcem zisťovať, ale europski moslimovia mi nevoňajú.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
03/09/2009 9:32  

anonym, ty si ale ubohy, urcite doma vysedavas a nikde si nebol, mas malomestiacke zmyslanie, si zatrpknuty a preto nadavas na nas zeny…..
troska si nasetri a pocestuj okolo sveta, nie vsetko je mat americana-ziadna kultura, francuza-co si mysli, ze na Slovensku nemame asfaltove cesty a holandana, ktory ma vydrogovany mozog?????
a nie vsetci slovaci su dobry manzelia, takze nemozes vsetkych hadzat do jedneho vreca a mimochodom, nezabudni, ze slovak podrazi nohy slovakovi hlavne v zahranici…..
moslim aspon respektuje svoju manzelku a co sa tyka mnohozenstva, nie vsetky arabske krajiny to povaluju a v Irane je mnohozenstvo zakazane a Iran nie je arabska krajina….
to ze maju blby system v Irane to je pravda, ale stretni sa s irancanmi, ktori uz zopar rokov byvaju v zahranici a zistis ze nie vsetci su taky ako rozpravas, resp. pises…..
ved mas internet, tak si nieco aj nastuduj, predtym nez napises svoj zakomplexovany nazor….
ozaj a pekny dnik vsetkym….


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
03/09/2009 10:38  

zuzana strc sa volade do riti,ty piiiiiiiiiiico slovenska 20 rokov zijem medzi moslimskymi psami takze som rozhodne videla a zazila ovela,viac nez ty a strasne sa tesim na to ze tento prekliaty ramadanovy mesiac je moj posledny v tejto moslimskej diere! NIKDY VIAC! Su to svine ktore nemoslimov nemaju za nic,sme pre nich len spiny,kurvy,nemoslimske opice a prasce! NECH ZIJE ZLATA NEMOSLIMSKA EUROPA!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
03/09/2009 10:42  

btw.ZIADEN MOSLIM SI NEVAZI SVOJU ZENU TY CHUDERKA TO KTO TI NATREPAL ze si ju ma vazit ved v korane sa zena prirovnava k zvieratu ze sa k nej ma chovat tak ako by sa choval k svojmu zvieratu,ked je dobra dat najest a ked nieje zbit ju!


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Kontakty medzi Slovákmi a Čechmi v zahraničí
Stránka 1 / 3 Nasledujúca

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.